HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 86 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuž, to že sa tu menej prispieva je fakt. Ale nie vždy je o čom diskutovať a je lepšie nezakladať zbytočné témy, ako kecať o ničom (ako už bolo povedané).

Mazať staré, seriózne témy by bola chyba. Ak by ju časom založil niekto nový, tak by mi bolo divné písať do nej to isté, čo som už raz napísal, takže by do nej starí asi neprispievali. Ľudia by sa nemali báť oživiť starú tému, pokiaľ k nej chcú niečo povedať.

No s chatovaním je problém, preto radšej napíšem k danej téme všetko čo chcem, aby som sa nemusel rozpisovať viackrát, no zdá sa mi, že niektorí radšej čítajú krátke príspevky, než tie dlhšie. Tak ako menej stranové témy, než poriadne obsiahle. To že niekto nestíha čítať, tak tomu nerozumiem. Ak má čas na hostinec aspoň hodinu denne, tak priemerne dlhú debatu zvládne za pár minút a to čo ho nezaujíma, čítať predsa nebude. Niektorí ten čas nemajú, to viem, no niektorí z nich si aspoň vyberú tému, čo ich zaujme, prečítajú a prispejú.
To že sa to v niektorej téme zvrhne na výmenu názorov pár ľudí, nie je nikoho chyba. Častokrát do nej ostatní neprispejú ani predtým a prispievajú len tí, ktorých téma zaujme (ako napr. Fajčenie, alebo náboženstvo)

To že sa noví ostýchajú je zrejme prirodzené. Keď som sa zaregistroval, tak mi po prečítaní pár tém pripadalo, že je tu skupina východniarov, čo sa poznaju a skupina Blavákov, čo sa poznajú a diskutujú tu hlavne oni. Tiež som sa ako nováčik ostýchal prispievať. Stále si tu inak občas pripadám ako nováčik. No je to len na nich. Neviem, ako ich osmeliť, keďže je to tu tématicky rôznorodé a nie je teda dôvod zakladať nové témy pre iný okruh ľudí - iba ak už viac špecifickejšie a to by bolo zas o tom, že by v nich diskutovali len tí, čo sa tomu venujú.
No každopádne, dúfam, že to tu nezanikne.


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno mne sa zdá, že vždy je o čom rozprávať, pretože keď som nejaký topic založil (väčšinou len tak z nudy), tak sa z toho stala celkom dobra diskusia a čo sa týka skúsených Annunovcov, tak s nimi neni žiadny problém, s každým sa dá pohovoriť, viz Dalcor, Finrod, Twoflower, farar metod, Alef0 apod.

Takže rada pre nováčikov: Krčmy ani jej hostí sa nebojte, (veď to nieje Old Skull Inn :P ) stačí sa zhlboka nadýchnuť a kliknúť na "Založiť novú tému".. Prajem veľa štastia :)

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj sa som sa ostychal, ale potom ma to naozaj preslo. Ked sa clovek neboji opytat sa, ci poprosit o radu, vzdy dostane slusnu odpoved.

Ale budme radi, ze to je tak, ako to je, napr. taka Fantasticka cajovna to asi ide zabalit.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Priznávam že keď som tu prišiel prvýkrát ja, tak som to prezrel a ihneď som odišiel. Čudoval som sa že čo to tu sú za debaty, vôbec som nevedel čo prispieť a tak. Neskôr som tu znovu zavítal a odvážil som sa založiť vlastnú novú tému. Som si myslel že ju niekto hneď zmaže ale bol som príjemne prekvapený. Po jednom dni sa mi tam nazbieralo celkom dosť odpovedí.

There is a button on the bottom of the screen, it is called New Topic. Press it and you will be rewarded.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Aj sa som sa ostychal, ale potom ma to naozaj preslo. Ked sa clovek neboji opytat sa, ci poprosit o radu, vzdy dostane slusnu odpoved.


s tymto plne suhlasim. ja som mal zo zacaitku tiez problem prispievat, ale preslo to. A ludi sa nemusite bat, mozno vyzerame na prvy pohlad ako magori, ale to vas prejde :lol:

Ako sa hovori: The first step is the hardest one to make...Ale ked postnete prvy, druhy krat, uz vas to chyti a osmelite sa, takze do toho :)

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
mozno vyzerame na prvy pohlad ako magori, ale to vas prejde :lol:


Čože??!! magori??!! sa zobuďte šak vy ste to najlepšie fantasy/sci-fi/history osadenstvo zo Slovenska (popr. Čiech.. šak Dalcor :) ) :wink:

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ludia,nesuhlasim,ved ak sa aj clovek boji novej spolocnosti,tak na internete ma dokonalu anonymitu.VEd ktovie,ze kto je to pan XY?Nik.Nepredpokladam,ze toto je problem.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Ludia,nesuhlasim,ved ak sa aj clovek boji novej spolocnosti,tak na internete ma dokonalu anonymitu.VEd ktovie,ze kto je to pan XY?Nik.Nepredpokladam,ze toto je problem.


ale je robil som prieskum
ludia sa proste ostychaju aj ja som sa

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja zacinam mat v poslednom case taky divny pocit,ja sa tu uz nudim.Neviem,cim to je,ale akosi sa mi uz nechce postovat,nic tu zaujmave nenachadzam,temy mi priapdaju nudne a mne vzdialene.CIm to je?Chyba je vo mne>?ALe ja som sa nezmenil(asi).

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ad nightfall - ja som sa zapojil bez problemov aj medzi starsich a som novucky ako novorodeniatko :lol:
podla mna je na tom kusok pravdy ale to neznamena ze toto je kamen urazu - ak vobec nejaky uraz je.

Mna napriklad nie velmi zaujimaju fantasy temy - vacsinou prispievam do for vseobecnych - dovod je banalny CAS.
Na vseobecnu temu nemusim nic citat a studovat - respektive som to uz niekedy spravil.. Nejaka fantasy odbocka zaberie neporovnatelne vacsie mnozstvo casu ako kecanie o vseobecnostiach. Lebo je to specificka vec a ak sa zacne bavit o nejakej novej fantasy knihe alebo hre - musim sa k tomu najprv dostat a cez to preluskat. Cas nepustia aj to je dovod ze je menej prispevkov.

Takze ostava iba vseobecna....

A kecat sa mi chce lebo som samucicky sam v cudzom svete :cry:

Moj pohlad.

Ad kleriker - kazdy sa meni, a prvotna energia stale vyfuci - daj si pauzu naber novu inpiraciu postni ju sem a zacne sa o tom debatit. :wink:
A co ti chyba?

_________________
Obrázok


Naposledy upravil vratko dňa St. 25. Máj 2005, 14:23, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Presunute zo Vseobecneho pokecu:

Kleriker napísal:
Mozno je to vyplod mojej paranoidnej mysle,mozno mam halucinacie,ale co je horsie,je tu aj moznost,ze sa nemylim.Ja viem,ze tu uz taketo nieco raz bolo(teraz si urcite myslite,co zas ten (dosad pozadovane) pise,,o com tato tema je?) .Nemate pocit,ze sa top tu nejak zmenilo?Nieco divne,posobi to na man tak divne,temy uz s azaoberaju len filmamy a hudbou,maximalne nejaka hadka,prisli novy ludia,trocha akoby sa to zmenilo.Ti stary ustupuju do uzadia,uz nepostuju tak vyrazne,akosi tu chyba zivot.Co si o tom myslite?Uslo mi nieco,co sa tu stalo?


Galthea napísal:
podla mna prisiel na "starych" uzivatelov ten utlm, kedy uz ich nebavi byt zabavacmi a novy proste prispievaju inym stylom.
alebo proste ludia nemaju cast, hostincova osadka sa rozrasta a meni sa tvar hostinca, lebo prichadzaju novi ludia.

ale mam par dovodov si mysliet, ze stare (a relativne) zdrave jadro zostava pomerne nezmenene aspon irl, takze to ma ciastocne upokojuje :wink:


SylwerDragon napísal:
Problem je v tom ze neni o com pisat ...a pisat o blbostiach sa nie kazdemu chce...
Chce to chvylu casu ..az sa objavi novy film ..kniha a pod...


vratko napísal:
si ani poriadne nenapisal co tu bolo a co tu je.....nie celkom ta chapem co ti chyba....
vies to priblizit? dik


GoGoYubari napísal:
ach jaj stare dobre temy rozohnovacie mi chybaju a vseobecne sa tu uz ani neda haluzit a vselijaki techno drum n bass a hip hop a breakeri sem zavitali sak mozno ani nevedia co je drow alebo tak ach ach ach idem ja rdsej CURE pocuvat


Horus napísal:
mali ste si spravit sukromne forum a pustat len vyvolenych .......... ale to asi nebol ANnunov zamer takze tak .


Aldebaran napísal:
v istom zmysle mas pravdu...a v istom zase nie :)
Stari stamgasti sa trochu odmlcali, ale podla mna preto, ze uz nie je vela novych, zaujimavych tem- vela sa ich vycerpalo...
Druha vec je, ze novi uzivatelia skoro vobec nepostuju(az na zopar vynimiek)...
Ako povedala GoGo,chybaju take rozohnovacie debaty :lol: (ale aspon ma :annun: menej roboty s mazanim flamu :lol: )


ZRudi T.M. Hein napísal:
hehe... no rozohňováčky chybaju. ale jeden ban už na konte (hrudi mám)...tak ma napadá. Hostinský, nezhlobiš špecl for mee, nejaky odznak že Ban bearer or nečo take? :lol:

ako...old skool garda tu je... ja sa k nej sice osobne nepočitam, ale je...
a vždy sa da o čom..ked si pozrem te pekne temy čo tam nik nepissal už aspon tri mesiace..nebojme sa a oživme ich! Vprjód, dnes večer sa tam trošku prekutrem a nečo pripiššem


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko napísal:
Mna napriklad nie velmi zaujimaju fantasy temy - vacsinou prispievam do for vseobecnych - dovod je banalny CAS.
Na vseobecnu temu nemusim nic citat a studovat - respektive som to uz niekedy spravil.. Nejaka fantasy odbocka zaberie neporovnatelne vacsie mnozstvo casu ako kecanie o vseobecnostiach. Lebo je to specificka vec a ak sa zacne bavit o nejakej novej fantasy knihe alebo hre - musim sa k tomu najprv dostat a cez to preluskat. Cas nepustia aj to je dovod ze je menej prispevkov.


No, ale na vseobecne temy je tu plno inych diskusnych for. Ja si myslim, ze Hostinec by mal byt prioritne urceny pre ludi, ktorych zaujima fantastika a chcu sa o nej bavit. Tie vseobecne temy by mali byt len taky doplnok, nie hlavna napln Hostinca.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ad nightfall - ja suhlasim, ze toto by nemalo byt hlavnou naplnou.Avsak dva pohlady (moje):
1. splnil som podmienky na prispievanie vo forach a dodrzujem pravidla.....prispievam kde chcem. O tom je zbytocne polemizovat. V takom stave aky je. Nikoho za prispievanie podla pravidiel nemozes postihovat ani hanit.
2. Mam rad fantasy a aj larpy a preto som si vybral na kecanie toto forum. Avsak nie som fantasy filozof a preto sa tazsim temam zo zanru fantasy vyhybam. Prispievam iba tam kde je podla mna nazor mnou podany prinosom - inde iba citam.

Vsetko pisem z cisto subj pohladu. Ani sa velmi nesnazim o nejaku objektivitu...v tomto konkretnom prispevku.

A este stale nechapem preco tu ide dolu vodou nieco? Podla mna NEJDE!!!

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko - ty si tu sotva dva mesiace 8)


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nechce sa mi to tu cele citat a tak sem hodim len moj osobny nazor, nie nejde. Hostinec sa pekne rozbehol a podla mna ide len o to aby sa elf drzal spravnej cesty:))

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 86 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun