HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 86 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

el Moderatoro
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 253
Body: 5
Bydlisko: Espana

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vemos dos posibilidades, la prima es, que hay topicos, que son provechosas, y la secunda es, que hay topicos, quienes no faltan a ningua (Mafia, Que estamos eschuchando). Provechochas topicos no estarán borrado, los otras estarán en El Patio.

/


Vidíme dve možnosti, prvou je, že sú témy, ktoré sú svojim obsahom užitočné a potom témy, ktoré po zmazaní nikomu chýbať nebudú (Mafia, Čo práve počúvate). Užitočné témy by sa mazať nemali, neužitočné patria na dvor.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a vidis jak dvor vyzera teraz? keby sa neaktivne nemazalo tak cely hostinec je o dvore

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo sa týka nových užívateľov: len za posledný mesiac sa zaregistrovalo šesť ľudí, ktorí majú momentálne už viac ako 50 príspevkov. Zopár ďalších má "nábeh". V tomto nevidím problém.

Čo sa týka serióznosti tém a diskusie:
Všeobecný pokec: Fajčenie, Radič, Pápež, Biblia, Vysoká škola - všetko aktívne, seriózne témy
Adad a spol.: až na Hostincovký svet všetko relatívne kvalitné diskusie
Kartové hry: je to tam zaspaté, ale k veci
PC hry: väčšia bieda, ale témy o KOTORe, BG a LOTR sa držia dobre
Hudba: bieda
Literatúra: kvalitný stôl, problémom sú len tendencie ľudí dohadovať si požičiavanie kníh (toto bude tvrdo kontrolované odteraz, na to sú PMky)
Filmy: nemám veľmi čo vytknúť
Maľba, kresba fotografia: zaspatá krajina
Knižnica lit. experimentov: myslím, že slúži svojmu účelu

V skratke, vôbec by som to nevidel tak tragicky. Je fakt, že sa tu utvára už akási uzavretejšia komunita, no tomu sa vďaka stretkám a osobným kontaktom veľmi nedá zabrániť. To určite bude brániť tým hanblivejším, ktorí tu nikoho nepoznajú, aby sa zapojili. Bohužiaľ, ja na toto jednoducho nevidím nejaké jednoznačné riešenie a ešte stále žijem v presvedčení (dúfam že nie v ilúzii), že čo sa tohto týka, je hostinec niekde "v strede" medzi absolútne anonymnou komunitou a absolútne uzavretou komunitou.

Pocit, že to s kvalitou diskusie ide dolu vodou, je určite čiastočne spôsobený existenciou dvora, kde sa toho za deň udeje najviac a zároveň tam je najväčší bordel. To ale neznamená, že pri ostatných, viac zaspatých stoloch, to funguje tak isto.

Problém môžem vidieť v tom, že v poslednom čase klesol počet nových, kvalitných tém. Toto sa ale opäť nedá veľmi riešiť, pretože nemá zmysel diskutovať, len aby sme diskutovali. Ak nie je o čom, tak nie je o čom. Tlačiť silou-mocou nové témy ja osobne nemienim. Ak ma niečo zaujme, postnem tému. Ak nie, tak nie. Hotovo.

Jedna vec, ktorá ma teraz napadla, je schovanie dvora pred neregistrovanými užívateľmi. Nie som si celkom istý, aký by to malo efekt (a či nejaký), no snáď by to v náhodnom návštevníkovi pomohlo umocniť pociť, že sa tu debatuje seriózne a srandičky sú až na druhom mieste.

Názory?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
rob co ches mozes schovat dvor ak to uznas za vhodne

_________________
Blep


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Jedna vec, ktorá ma teraz napadla, je schovanie dvora pred neregistrovanými užívateľmi. Nie som si celkom istý, aký by to malo efekt (a či nejaký), no snáď by to v náhodnom návštevníkovi pomohlo umocniť pociť, že sa tu debatuje seriózne a srandičky sú až na druhom mieste.

Názory?


Podla mna by to bola zbytocna robota...Ked sa niekto chce vyjadrit len k serioznym temam, tak to podla mna urobi, a dvor jednoducho odignoruje. A aj tak si myslim, ze toto by nemalo byt super seriozne diskusne forum, ale miesto kde sa da aj odreagovat a zabavit (v medziach normy, samozrejme), takze skryvanie dvora podla mna nema zmysel.
S ostatnymi vecami, ktore si hovoril, viac-menej suhlasim

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa vonkoncom nezda, ze to tu ide dolu vodou... to ste asi este nevideli ako to skutocne vyzera, ked forum ide dolu vodou... A co sa tyka akejsi uzavretosti komunity, tak to tu ma do skutocne uzavretej komunity hodne daleko. Ano, posteri veterani sa navzajom poznaju atd., ale to je tak vsade. Tomu sa neda zabranit, a nemyslim, ze to nejak brani prilevu novych posterov alebo tem. Lokalna "mafia" sa vytvori na kazdom fore... a myslim si, ze tu to nie je prilis na skodu.

Jednoducho si myslim, ze to tu neskapina, skor naopak. A ak niekomu chybaju seriozne temy, tak nech nejake zacne, ved mu z toho ruky neodpadnu...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozno by sa len malo zdoraznit hanblivym uzivatelom, ze sa niet coho bat (co takto zdoraznit vyznam stola ,,Vitajte, vitajte?"). Myslim, ze zatial nikto nikomu nepovedal, ze ,,pakuj sa stade het, ty <vlozte-sadu-nadavok>, my sme kewl zeleni zabiaci, ty niktos".


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pocet uzivatelov:
242 - a to ma byt akoze vela? sak pockajte co by bolo keby ich bolo cez 1000/2000 - potom to pojde dole vodou .......... :P

povinna registracia:
myslim ze Annun vie, bol som za .......... :D:

novy sa boja komunity- aka. uzavretost komunity:
ich problem, ked sa bojis tak tento svet neni pre teba. (zdravim Karumis :lol: )

forum:
chcete sukromne forum kde budete len vy co sa znate osobne? a naco? jedno take znam a bordel tam je tak ci tak :P

a vlastne setko su len zvasty, kaslime na to ci forum ide dolu vodou or not a podme robit bordel
! :lol:

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ide to s Hostincom dolu vodou? Áno, dôkaz máte tu.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ech, meta, vsak? Aj ked: radsej nech sa to vydiskutuje teraz, aspon sa urci dalsie smerovanie...


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem ako vam ale mne sa zda ze Hostinec neupada, uroven trochu klesla, ale to sa moze podla mna rychlo zmenit. Poznam ludi co si chodia na Annuna iba citat topiky a na hlavnej stranke pribehy, je tu vela chatu, ale to podla mna dokazuje, ze sme tu celkom dobra komunita ....

Potom co som si precital zapojenie inkvizicie do tejto temy, uz na nu nikdy nepoviem krive slovo, len preto ze je to inkvizicia. Ale heretic ostanem. Len tak dalej ...

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne vadia chatove prispevky....to mi vadilo aj na slade....a vadi mi aj velke mnozstvo zdvojenych tem...tiez som si takmer nevsimol ze aj temy maju clenenie na stranky 123....invektivy.... netolerancia...

_________________
Obrázok


Naposledy upravil vratko dňa Ne. 24. Apr 2005, 13:55, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko napísal:
mne vadia chatove prispevky....to mi vadilo aj na slade....a vadi mi aj velke mnozstvo tem...invektivy.... netolerancia...


V dnešnom svete je tolerancia nie veľmi rozšírený pojem. A tých pár ľudí čo ostatných tolerujú zväčša ani nemajú čo povedať. Veľké množstvo tém? Hmm, mne to nevadí len to nestiham čítať. Chatove príspevky vadia všetkým dokonca aj tým ktorý tu chatujú.

Ja osobne si nemyslím že to s Hostincom ide dolu vodou ale to možno aj preto že som tu sotva 3 mesiace. Takže neviem čo bolo predtým, aký bol Hostinec vtedy a tak.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
stahujem spat svoj prispevok o tom ze to tu ide dolu vodou
nejde
len si clovek musi dat trojdnovu pauzu

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm, tak to vyzerá že to nám tu nejako stagnuje, nemyslíte? Ako doteraz to bolo ešte fajn aspoň niekto prispel ale teraz? Veď odídem na 5 hodín a tu sotva pár príspevkov. Možno to bude tým že ide víkend, možno tým že Annun odišel do Bratislavy. Neviem, neviem.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 86 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun