HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Chceme témy podobného typu?
Áno 33%  33%  [ 7 ]
Nie 33%  33%  [ 7 ]
Je mi to fuk 33%  33%  [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 21
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Pri vsetkej ucte Horus, ale aky ma vyznam ma tu SLAD?

jeskovi voci, som mal co trepnut. :roll:

no, skusim vysvetlit zrozumitelne:
vratko dal svoju mienku: "hlas ludu je ten najhorsi hlas...."
mne sa ta mienka vonkoncom nepaci-je proti mne a proti zasadam mojim, tak som dal svoju mienku (protimienku) a nou si troska do vratka rypol (za toto sa ospravedlnujem).

potom to zle pochopil vratko, skusil so mu to vysvetlit, potom prisla inkvizicia (ma upalit :lol:), potom si prisiel ty tak to skusam znova vysvetlit.

Proste nehladajte v tej mojej poznamke ze vratko bol modak na SLADe nic hlboke or podstatne, to bola len sucast mojej protimienky na vratkovu mienku.

spaniely: ehm komu nam? modakom? no skusam teraz dat veci na spravnu cestu ........ dufam ze uz to druhi pochopia :)
No a ja a modak tu? nieeeeeee, to seba som daval len ako priklad. Nemam v plane tu rozbehnut svoju karieru. Member bez povinnsoti = member bez tazkosti (ale pravidla su pravidla - sure).

No a skusime ontopic:
bolo by fajn keby aj ostatny daco k danej "problematike" napisali. Je sice fajn ze sa davaju hlasy do ankety ale co tak vrhnut vas sirsi pohlad na danu temu? Hadam sa len nebojite :P .
Takze: prispejte ku skrasleniu hostinca kde sa budete aj vy citit dobre - hadam lepsie nez doteraz.
(inymi slovami - podielajte sa na tvorbe pravidiel hostinca)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anketa možno nebola najlepší nápad. :?

Prosím, ľudky drahé, skúste sa aj vyjadriť, nielen zahlasovať, nech máme aj nejaký názorový prehľad.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
posthunting? co je to? :ikonka04:

dost ma zarazil vratkov post "tato tema by sa mala zamknut", ked sa vam nepaci, tak ju ignorujte :roll:
podla mna ak tema nema tisic postov ako napisal Annun a neporusuje pravidla a ludom sa paci :lol: naco by sa mala mazat? :roll:
este ma nastvalo vratkovo "ludia sem dokola postuju to iste blablablablabla..." no a? co ak stale dokola pocuvaju to iste? (napriklad ja :lol: ) ja vzdy ked sa mi dostane do ruk nejake dobre cd ho pocuvam dokola aj niekolko dni, tak kde je problem? :roll:

EDIT: aha, uz je locknuta :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ad horus
1. ako vies co ja som ako pochopil? spytal si sa ma na to?
2. psa si uz vyvencil?
3. hlas ludu je preto najhorsi lebo nie je nic horsie ako dat hlasovat vsetkym o vsetkom....aspon zo zaciatku. Dovod - vacsina ludi su tupci.
Dovolim si citat tusim Sokrata. Najhorsie zriadenie je demokracia ale ludia nic lepsie nevymysleli. (najlepsie povazoval absolutisticku monarchiu s mudrym panovnikom + radou starsich v cele). Tolko k mojmu nazoru o 'demokracii'

ad morwen
1. moje zamknut a tvoje je podla pravidiel su v prikrom rozpore. Pozri si pravidla na prispievanie na dvor a potom rob pravnicku.
2. bola umelo ozivovana....to je moj nazor. O totalnej zbytocnosti ani nehovorim. Hlavne s prihliadnutim na energiu modov.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moj osobny nazor je, ze je mi to fuk

Nemam nic proti takym temam, v istych pripadoch sa mi dokonca stalo,ze som prave na zaklade temy "Co prave pocuvate" vyhladal nejake pesnicky. A kedze mam priam chorobnu potrebu vsade sa nejako vyjadrit, tak som tam aj postoval :P

Na druhej strane ani neplanujem nejak taketo temy branit (aj ked napriklad Annunova Slovna retaz level 2 sa mi celkom pacila... :) ). Verim, ze pre moderatorov je to dost velka a zrejme zbytocna povinnost navyse, plus to smerovalo k posthuntingu...Ale dvor je dvor, takze myslim, ze tam by nejake to "flakanie" zo strany moderatorov nebolo nejak vyrazne citelne :wink:

Suma sumarum: Ak budu, tak budu, ak nie, kludne dokazem bez nich prezit

P.S.: Mozno by sa to hodilo skor ku stolu "Pripomienky k hostincu" ako tu
EDIT:Sorry, Nightfall, akosi som zabudol, ze presunute temy sa z daneho stola uplne neodstrania. Mea culpa :oops:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Naposledy upravil Aldebaran dňa Ut. 14. Jún 2005, 19:53, celkovo upravené 3 krát.

Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morwen: posthunting = nahananie postov :P = sutaz o to kto bude mat najviac prispevkov. Posthunting je fuj :wink:

Aldebaran: vsimni si ten napis Presunute pred nazvom temy :roll:

Inak co sa otravnosti temy tyka, tak je pravdou, ze napriklad aj v Mafii sa hraci sice dobre bavili, ale niektorym nehracom mohlo byt tiez neprijemne, ze im tam stale svietia nove posty. Takze toto by som ako dovod pre zrusenie nebral.

Mne na nej vadi hlavne to bezmyslienkovite postovanie toho co mi prave hra vo Winampe :?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Morwen: posthunting = nahananie postov :P = sutaz o to kto bude mat najviac prispevkov. Posthunting je fuj :wink:

myslim ze ona vie presne co to je :lol:

Horus = megaposthunter 8) (ale nie tu - myslim :P )

k tomu postovaniu co mi hra vo winampe - tak ehm vacsinou ked som na hostinci si odpustim take daco ako anime OST a podobne :P cize sa to da aspon minimalne regulovat :)

EDIT-to:
bublina zhasla, lavina nedosiahla megarozmery (jeden sa ozve a dalsi sa pripoja ..... :P ),
anketa vyzera hezky zaujimavo (takyto vysledok som teda urcite necakal 5/5/5 :shock: )
a uzivatelom je tusim viac-menej jedno co s danymi temami na fore .......


Ale dakujem setkym co dali svoj nazor na danu problematiku, ci uz su pre alebo proti takymto topicom, menovite: Nightfall (aneb schopny modak :) ), Annun (aneb najsamsef :ikonka16: ), vratko (aneb vzor nespokojneho membera :ikonka27: ), alef0 (aneb jeden z mala co povie svoj nazor rovno 8) ), Morwen (aneb male-zlate co sa uci byt dobrym memberom a uci sa rychlo :ikonka19: ), Aldebaran (aneb zastanca ticheho ludu :D )

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 22 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun