HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 36 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...až na to, že tu sme na Hostinci (alebo v hostinci) a nie pod lampou...  :P
...ak máš niečo proti sobode prejavu, hostinský, narodil si sa do zlej doby...  8) máme to aj v ústave... a ty sceš mat predsa legálny a politicky korektný web, nie???
...ešte mi tu problematiku ukáž, aby som do nej videl
...čo majú sfaf fóra (BUHEHEHEHEHE... sfaf forum??? KDE??? maš tu možno 50 percent sfaf vecí.. a aj na tom je len asi polovica vecí sfaf... ) proti slobode???
...veci čo su tabu (sex atď) pokial viem malokto púšta do obehu. zatial som bol mazaný len za trošičku flame (let´s burn :ikonka52: )a za OT. ano, niečo mohlo byt OT... ale všimni si že moje OT je večšinou len v Punk Rock alebo Metal alebo Lyrics... čiže veci kde maš určitu slobodu... (navyše v teme punkrock nemat slobodu??? 8) )vaše vážne SfaF temy vam nechavam, alebo sa snažim nechavat, nepoškvrnene svojim nečistým názorom.
...inak mam taky nazor že posty sa mažú v zavislosti jak sa kto z mderátorov vyspí. lebo ked mam nekde OT jak hrom tak tam kysne aj do konca vekov a inde sa mi zmaže aj ked to suvisi s temou.

...PS: chcel by som vediet, AKY hrozostrašny prehrešok proti Innonsti sa udial na fore PunkRock ked tam pokec o napádaní náckov bol premazaný???

PPS: Get used to it. ...never :zrudi:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZRudi T.M. Hein napísal:
...až na to, že tu sme na Hostinci (alebo v hostinci) a nie pod lampou...  :P

Až na to, že aj Pod lampou aj Hostinec sú založené na moderovanej diskusii.
ZRudi T.M. Hein napísal:
...ak máš niečo proti sobode prejavu, hostinský, narodil si sa do zlej doby...  8) máme to aj v ústave... a ty sceš mat predsa legálny a politicky korektný web, nie???

Ja som len tvrdil, že reči typu "aaaa, mne berú moju slobodu prejavu!" vedené na sfaf fórach sú smiešne. A taktiež som tvrdil, že to nie je pravda.
ZRudi T.M. Hein napísal:
...ešte mi tu problematiku ukáž, aby som do nej videl

Bavíme sa o problematike moderovanej diskusie.
ZRudi T.M. Hein napísal:
...čo majú sfaf fóra (BUHEHEHEHEHE... sfaf forum??? KDE??? maš tu možno 50 percent sfaf vecí.. a aj na tom je len asi polovica vecí sfaf... ) proti slobode???

Nič proti nej nemajú. Len sa mi kúsok zdá, že mlátiš prázdnu slamu, robíš to vatovým tampónom a pre istotu na Marse. Jednoducho, že riešiš niečo na úplne zlom mieste. Čo sa týka sfaf, pokiaľ si spomínam, stále sa to tu volá "U starého elfa". To, že sa tu vedú aj iné debaty je len preto, že to je povolené.
ZRudi T.M. Hein napísal:
...veci čo su tabu (sex atď) pokial viem malokto púšta do obehu. zatial som bol mazaný len za trošičku flame (let´s burn :ikonka52: )a za OT. ano, niečo mohlo byt OT... ale všimni si že moje OT je večšinou len v Punk Rock alebo Metal alebo Lyrics... čiže veci kde maš určitu slobodu... (navyše v teme punkrock nemat slobodu??? 8) )vaše vážne SfaF temy vam nechavam, alebo sa snažim nechavat, nepoškvrnene svojim nečistým názorom.

Pravidlá fór sa vzťahujú na všetky témy bez rozdielu s výnimkou dvora. K tomu nemám čo dodať. Ak sa ti nepáči, že sa ti tu premazáva OT, alebo máš pocit, že bolo zmazané niečo, čo podľa teba OT nebolo, je mi to ľúto.
ZRudi T.M. Hein napísal:
...inak mam taky nazor že posty sa mažú v zavislosti jak sa kto z mderátorov vyspí. lebo ked mam nekde OT jak hrom tak tam kysne aj do konca vekov a inde sa mi zmaže aj ked to suvisi s temou.

Moderátori sú tiež len ľudia, toto robia dobrovoľne vo svojom voľnom čase a jasné, že im raz za čas niekto ujde.
ZRudi T.M. Hein napísal:
...PS: chcel by som vediet, AKY hrozostrašny prehrešok proti Innonsti sa udial na fore PunkRock ked tam pokec o napádaní náckov bol premazaný???

Neviem, tento konkrétny incident mi ušiel.
ZRudi T.M. Hein napísal:
PPS: Get used to it. ...never :zrudi:

Then leave.  :ikonka20:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:wink: ok... takže moderovana diskusia. tak potom fajn. sme si to ujasnili... to mi stačí...

...ved práve, že niečo ti zvládne aj uniknuť. lebo sú moderátori čo to fajn udržiavajú. napr ty. ale su tu aj ludia, čo trošku MOC mažú... fakt trošku moc
...ale to nieje len taky obyčajny vatovy tampon :lol:
...či sú alebo niesu na sfaf forach smiešne teda neviem. pokial však viem, tak večšia časť sci-fi sa zaobera prave slobodami ľudí (for example Cyberpunk, Heinlein... Herbert...)
...riešim blbinky fakt len na forach takych "menej oficial" proste na fore o Autách v Sci-fi románoch by som určite nepisal niečo o velkych očiach v komixoch. alebo tak... ani napr o lietadlách... pokial by to bolo vyslovene o autach.
...veď práve, ČO je OT??? KDE sú hranice OT? ked sa tema vola Punk Rock nesmie sa tam preberat antifa? mame dat novu temu aby sa zasral hostinec takymito trojprispevkovymi temamy???  :roll:  ved to by si ani sam nescel. a nebolo to len v tomto pripade...
... ja viem že im to uchadza a že su len ludia. ja by som lepší asi tiež nebol. ale minimalne by som sa SPYTAL ZAKLADATELA témy, či mu tam toto podla mňa OT nevadí.
...ok ked ušiel tak ništ...

PS: I shall not leave... for now :ikonka29: heh... neboj nebudem evil one
:zrudi:

PPS: pozri ja viem že ta serie že prave ja a GoGO sa takto spravame. ale nič zle nerobime... teda... z našeho pohladu... Inak WTF ti robíme zle??? fakt??? sme nejaky flamovači??? alebo tu vyhaname a zastrašujeme novicov??? alebo ČO presne??? fakt sa snažim byt čo najlepší...ale ked ma nekto hlašky jak Linkman or ece davno Darkdragon  tak je POVINNOST proti tomu vystupit (a to som ani jednemu NENADAVAL... len ich zosmiešňoval... :roll: )

Saimon napísal:
[
Myslím že nikto by nebol natešený keby mu niekto zmazal polovicu postov v danej téme ale treba sa nato pozrieť aj z pohľadu toho moderátora.

... a to je ako? akože: dojdem na net, kuknem že ZRudi zasaniečo piše, pozeram tema sa vola Punk Rock a on tu rieši nackov tak cap a mažem??? ALEBO AKO???  :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

el Moderatoro
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 253
Body: 5
Bydlisko: Espana

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZRudi T.M. Hein napísal:
...ved práve, že niečo ti zvládne aj uniknuť. lebo sú moderátori čo to fajn udržiavajú. napr ty. ale su tu aj ludia, čo trošku MOC mažú... fakt trošku moc

Quién? / Kto? :?:
ZRudi T.M. Hein napísal:
...veď práve, ČO je OT??? KDE sú hranice OT? ked sa tema vola Punk Rock nesmie sa tam preberat antifa? mame dat novu temu aby sa zasral hostinec takymito trojprispevkovymi temamy???  :roll:  ved to by si ani sam nescel. a nebolo to len v tomto pripade...

Puede. Pero si llegará alguien y ve tres paginas sobre Antifa en Punk Rock, es OT (quieremos). Y es desarreglo.

/

Môže sa. Ale keď príde niekto a v téme Punk Rock uvidí tri strany o Antife, je to OT. A neporiadok


ZRudi T.M. Hein napísal:
... ja viem že im to uchadza a že su len ludia. ja by som lepší asi tiež nebol. ale minimalne by som sa SPYTAL ZAKLADATELA témy, či mu tam toto podla mňa OT nevadí.


C'est no possible. Desarreglo viajararé muy pronto.

/

To nie je celkom možné. Nastal by veľmi rýchlo neporiadok a chaos.


ZRudi T.M. Hein napísal:
... a to je ako? akože: dojdem na net, kuknem že ZRudi zasaniečo piše, pozeram tema sa vola Punk Rock a on tu rieši nackov tak cap a mažem??? ALEBO AKO???  :) :?:


Es de este modo: Llegaremos en el Net, vemos, que en topico X es muy OT y deciremos, que obra vez es ZRudi  :cry:

/

Je to takto: Prídeme na Net, pozrieme, že v téme X je zase off-topic a povieme si, že zase ZRudi :cry:


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bllaa Blaaaaa
Nnikto nepochopil nic......mne nevadi ze Horus je ...... nad tym som palicu zlomila davno.ide o to co pisal tu niekde ZRudi.....ze ja spravim temu , a niekto...budem konkretna ze to bol prave HORUS sa tam ozve aj ked nevie o co ide alebo o com je rec a je zjavne ze mu nejde o nic ine ako  o to provokovat/alebo aspon mne to tak pripada. Anebolo to jedenkrat bolo to hned v 2 alebo 3 temach za sebou A podobne to bolo aj s linkmanom a darkdragonom ale ti ma neinteresuju lebo nerobili to priamo v mojich temach ako spominany panko...a nie tym tonom ako on ...the bodka :!:


Dalej ... Annun ja uz ku vsetkemu idem tak ze forum je forum a real je real a nemiesajme jedno s druhym takze ak ma mas rad v real life a sme kamosi ....neznamena to ze mi nemozes stupit na prsty na fore.Ja niesom  urazlivy typ cloveka.........pus

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Horus napísal:
GoGo je pekny priklad netolerantneho cloveka, proste jej nesedia ludia co su mladsi nez ona a asi aj uspesnejsi, este k tomu ked si pripocitate ze proti uzivatelom co su na fore kratsie nez ona (velmo vela vas/nas) je citi istu nadradenost a chce aby sa forum riadilo podla jej pravidiel tak nech si spravi vlastne forum kde bude adminom a tak. som zvedav ci bude s jej pristupom k ludom aky predvadza tu uspesna - myslim ze skor nie...........


Ad mladsi..mas 21....ale nemam dojem ze by mi vadili mladsi ludia,lebo 21 ma aj annun a ZRudi a Grey no a to by som potom bola aka madam pretvarka ked su to moji kamosi a ...a tak
Uspech ...no ja neviem ci si pripadas uspesnejasi akebo nie ale.......S ciiim to tu ides na koho za kolko? ako v com si uspesny ?Neviem co maju taketo blaboly spolocne s nasim konfliktom absolutne to netusim lebo ja na tomto fore niesom na to chvalit sa pracovnymi uspechmi ani nicim podobnym,diplomy si vesiam doma na stenu za skrinu hehehehe.

aj ten z minulorocnej paraolympiady tam mam. :twisted:

:twisted:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spanish Inquisition napísal:
ZRudi T.M. Hein napísal:
...ved práve, že niečo ti zvládne aj uniknuť. lebo sú moderátori čo to fajn udržiavajú. napr ty. ale su tu aj ludia, čo trošku MOC mažú... fakt trošku moc

Quién? / Kto? :?:
[/color]


nenabonzujeeeem :lol: Nightfall mi to spravil parkrat. Ano, par krat aj opravnene. ale par krat aj tak, že som skoro na monitor napľul 8)

BTW: ta španielčina je sexi... kde sa to dá naučit? 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
99% vecí, ktoré odmoderoval Nightfall by som bol odmoderoval aj ja, keby ma nebol obehol. Nightfall má moju plnú podporu, myslím, že si svoje povinnosti plní dobre a zodpovedne a vôbec nemienim ho nejako brzdiť (teda, ak mu nešibne. Ak by mu šiblo, tak ho začnem. :) ).
ZRudi T.M. Hein napísal:
...veď práve, ČO je OT??? KDE sú hranice OT? ked sa tema vola Punk Rock nesmie sa tam preberat antifa? mame dat novu temu aby sa zasral hostinec takymito trojprispevkovymi temamy???  :roll:  ved to by si ani sam nescel. a nebolo to len v tomto pripade...

Ale joj, ZRuda! Veď tu ide práve o to, že ak by sa to nezatrhlo (a že vás ja smradov poznám, tak sa to nesnaž poprieť), tak ste zachvíľu ponorení v debatách o skinheadoch a o bitkách a kadečom inom a ani sa nenazdáme a sú tam tri strany (pri stole o hudbe, pripomínam) kecov mimo misu. A áno, radšej tu budem mať trojpríspevkovú tému, čo po dvoch dňoch zakape, ako jednu zaujímavú tému odsunutú na koľaj OT.

A ešte jedna vec, ktorú som svojho času vysvetľoval aj v téme o tom, prečo vám robím policajta. Uvedom si, že ak zabehnete do OT a my vám na to vyrobíme novú tému (alebo to aspoň prinútime spraviť vás), máte väčšiu šancu, že sa do debaty zapojí viac ľudí, lebo zatiaľ čo to nemusí každý hľadať v téme o punkrocku, ako samostatnú tému si to všimne každý.

Kurník my to nerobíme preto, že sme fašisti, my to robíme pre vás.

Kurník.

A kurník ešte raz.
ZRudi T.M. Hein napísal:
... ja viem že im to uchadza a že su len ludia. ja by som lepší asi tiež nebol. ale minimalne by som sa SPYTAL ZAKLADATELA témy, či mu tam toto podla mňa OT nevadí.

Takto to nemôže fungovať, jednak by všetko dlho trvalo, jednak by to bolo oveľa zložitejšie pre modov a jednak by tu nastal chaos.

A nedá mi tiež ešte jednu vec tu nepoznamenať. Ak by ste si vy ako zakladatelia tém dali viac práce s tým, ako tému v úvodnom príspevku poriadne zadefinovať, ak by ste na začiatku témy jasne a verejne spísali pravidlá danej témy, ak by ste ju výstižne pomenovali a nezačínali témy jednovetnými postmi, nevidím dôvod, prečo by ste nemali byť spokojní s tým, ako ich moderátori moderujú. Ako majú modi moderovať, ak nevedia, čo chcete?

ZRudi T.M. Hein napísal:
sme nejaky flamovači???

Jedni z tých väčších, áno.
ZRudi T.M. Hein napísal:
alebo tu vyhaname a zastrašujeme novicov???

Trochu určite áno.
ZRudi T.M. Hein napísal:
ale ked ma nekto hlašky jak Linkman or ece davno Darkdragon  tak je POVINNOST proti tomu vystupit (a to som ani jednemu NENADAVAL... len ich zosmiešňoval... :roll: )

Toto presne tvoja povinnosť nie je. Oni majú také isté právo sa vyjadriť ako každý iný a kým to robia v súlade s pravidlami, ja im v tom nemienim brániť. Ešte pred chvíľou si sa oháňal slobodou slova a teraz ho upieraš niekomu inému.

Áno, môžeš s nimi nesúhlasiť a áno, môžeš s nimi verejne debatovať a argumentovať. Môžeš sa ich snažiť presvedčiť o svojej pravde. No musíš to robiť v rámci pravidiel, ktoré na týchto fórach platia a musíš akceptovať fakt, že ak ich podľa názoru modov prekročíš, modi nejako zasiahnu (a nie, nepoužijú vodné delá :) ). Zosmiešňovanie (a to hlavne nových a neznámych užívateľov) sa tu považuje za nie veľmi správny čin.

Ak sa ukáže, že niekto "nezapadá", alebo, aby som bol hrubý "je idiot", je na modoch, aby toto riešili.

Pozri, áno, môžeme sa tu zmeniť na komunitu, ktorá bude stíhať každého, kto sa nebude páčiť niekoľkým veteránom ako si ty a gogo. Ja tu ale takúto komunitu nechcem. A ver tomu, že ak niekto zistí, že sem nezapadá, odíde aj bez toho, aby si ho ty musel zosmiešňovať (viď vratko - odišiel po tom, čo mu bolo opakovane, od rôznych ľudí a v rôznych témach povedané, že nemá pravdu).

GoGo napísal:
Nnikto nepochopil nic......mne nevadi ze Horus je ...... nad tym som palicu zlomila davno.ide o to co pisal tu niekde ZRudi.....ze ja spravim temu , a niekto...budem konkretna ze to bol prave HORUS sa tam ozve aj ked nevie o co ide alebo o com je rec a je zjavne ze mu nejde o nic ine ako  o to provokovat/alebo aspon mne to tak pripada. Anebolo to jedenkrat bolo to hned v 2 alebo 3 temach za sebou A podobne to bolo aj s linkmanom a darkdragonom ale ti ma neinteresuju lebo nerobili to priamo v mojich temach ako spominany panko...a nie tym tonom ako on ...the bodka

Ak sa ti nepáči, ako niekto postuje do tvojej témy, daj o tom vedieť modom. Neklesaj na jeho úroveň a nenechaj sa zatiahnuť do slovných prestreliek. My sme tu práve na to, aby sme toto riešili. Ak to nepochopíte a stále sa budete miesto toho snažiť strieľať sa, budete vy tí zlí.
GoGo napísal:
Dalej ... Annun ja uz ku vsetkemu idem tak ze forum je forum a real je real a nemiesajme jedno s druhym takze ak ma mas rad v real life a sme kamosi ....neznamena to ze mi nemozes stupit na prsty na fore.Ja niesom  urazlivy typ cloveka.........pus

No tak dobre potom, ale aj tak. Joj.  :ikonka45:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall, dúfam, že ti nikdy nešibne.  :ikonka31:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun...ale...ja milujem slovne prestrelky...sak viiiis :shock:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
Annun...ale...ja milujem slovne prestrelky...sak viiiis :shock:

Začínam vážne uvažovať o tom, že pre vás strelcov spravím nejakú "kobku", kde sa budete môcť hádať celé dni, vy smradi.

Bože, ako veľmi vás ja nenávidím.

:ikonka32:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
GoGoYubari napísal:
Annun...ale...ja milujem slovne prestrelky...sak viiiis :shock:

Začínam vážne uvažovať o tom, že pre vás strelcov spravím nejakú "kobku", kde sa budete môcť hádať celé dni, vy smradi.

Bože, ako veľmi vás ja nenávidím.

:ikonka32:


Noooo ked sa zapojis......sak aj tak sa s tebou najlepsie da dotahovat hehehe :ikonka33:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jop annune. pjekne si mi to vysvetlil. len napr v om Darkovi a Linkmanovi to bolo take že to FAKT si musel (pokial viem, Linkuho si sprdol aj ty sám)... Takže tak.
Inak si ma celkom presvedčil. Hihi.. argumentovat vieš, done Corleone :wink:  8)
Tak ja sa budem snažit polepčit. a zosmiešnenie názorov, nie priamo človeka, je sice na hrane. ale ešte prijatelne... ok...

Maj sa hezky

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No dva dni som mimo a co tu vsetko nenajdem :roll:

AD mazanie v teme Punk Rock: ZRudi sorry ale ked sa na fore dvaja ludia bavia o tom ake je super nahanat a mlatit ludi (co na tom ze to bolo o nackoch) tak to tam nema co robit a myslim si, ze zmazanie je to najmiernejsie co sa dalo urobit  :ikonka20: (Nehovoriac o tom, ze sa to netykalo temy)

Annun: dakujem za podporu


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ved prave žeo nackoch. o tomto sa odmietam bavit. jednoducho Kto seje vítr, sklízí bouři. A BASTA!
No Passaran Nazi scum :wink:  8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 36 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun