HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 17 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja budem celkom výnimočne relatívne stručný. :)

Prečo nie sú? Lebo keď chcete pod zem zadupať niekoho názor, alebo chcete niekoho hlúpo flamovať, môžete si dať aspoň tú námahu, napísať to slovami a podložiť argumentami a nie len tam tresnúť jedneho nechutného smajlíka a potešene si mädliť ruky.

Tak preto.

A nech vás ani nenapadne spomínať tu niečo o humore v súvislosti s takýmito smajlami. Nenávidim podobný humor!

fuhrer Annun :ikonka32:

PS: dúfam, že som jasne vyjadril, aký som zlý a strašný. Keby si niekto nebol ešte celkom istý, aký som zlý a strašný, nech sa ozve. Rád sa s ním stretnem a tresnem ho trubkou od vysávača.

PS2: už pozorujem, že sa na podobné účely využívajú aj smajlíci ako "samopalník" a podobne, aj keď zatiaľ to bolo vždy v norme a dokonca aj vtipné. Ale pozor na to! Grr, grr, grrr!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Teraz je to cierne na bielom, no mne si do icq pisal nieco ine Sefmajstercapujuci. :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja už si fakt nespomínam, akú výhovorku som poskytol tebe, :) ale ak si to ty ešte vybavuješ kľudne to tu napíš tiež, ja sa za to nehanbím.

Predpokladám, že to ešte mohlo byť niečo o nevhodnosti ikoniek pre mladších (ale to je blbosť, ak som ti fakt písal to, bol som opitý, na drogách a tesne po údere do hlavy).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
dúfam, že som jasne vyjadril, aký som zlý a strašný

Mnoo v tom icq rozhovore si bol skor moralny, to je aj tak fuk
Nic nebrani peticii a zatial pre vsetkych
:ikonka44: = toto je zatial na vyjadrenie istych pocitov aka grcajuci smajlik

Jedno velke ospravedlnenie Annunovi : Je 1 hodina v noci a takuto fun si nemozem nechat ujst

:twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Grcajúci smajlíci v dohľadnej dobe nebudú. Bodka. (alebo povedané inak: petícia nemá zmysel, toto je diktatúra)

Jediné, čo môžem poskytnúť, je nejasný prísľub do ešte nejasnejšej budúcnosti. Ak bude všetko krásne, diskusie tu budú len inteligentné, flamewars vyhynú a moderátori nebudú mať čo na práci, tak možno potom.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
DOTAZ:Pre slecny trpiace nocnýi nevoľnosťami sa nenájde nejaká úľava v podobe grcajúcej smajlice?
Ináč vás oboch strašne milujem

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to Gogo: Aj ja, teda my ta milujeme, vsak Annun :wink:
A k tomu tvojmu postu,ta doba cakania bude pekne dlha, tak to citim, kym sa tvoja predpoved buducnosti naplni. :ikonka44: :ikonka44: :ikonka44:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Prečo nie sú? Lebo keď chcete pod zem zadupať niekoho názor, alebo chcete niekoho hlúpo flamovať, môžete si dať aspoň tú námahu, napísať to slovami a podložiť argumentami a nie len tam tresnúť jedneho nechutného smajlíka a potešene si mädliť ruky.


ale to by sa dalo povedat o kazdom jednom smajlikovi..ak ti tak zalezi na tom, aby sme svoje nazory a pocity vyjadrovali zasadne iba slovami, tak zrusme vsetkych smajlov :?

Citácia:
A nech vás ani nenapadne spomínať tu niečo o humore v súvislosti s takýmito smajlami. Nenávidim podobný humor!


nie ze by sa mne taky humor pacil, ale len tak z principu: Mam tomu rozumiet tak, ze na tychto forach je povoleny iba humor, ktory sa paci tebe?

Citácia:
PS2: už pozorujem, že sa na podobné účely využívajú aj smajlíci ako "samopalník" a podobne, aj keď zatiaľ to bolo vždy v norme a dokonca aj vtipné. Ale pozor na to! Grr, grr, grrr!


a na aky ucel si cakal, ze sa samopalnik bude pouzivat? na vyjadrenie vseobjimajucej lasky? :P

ako povedal Mel Gibson: SLOBODUUUUUUUUUUU :lol: [/b]


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže, brutálne som to tu premazal. Napomenutie ide Darkdragonovi, Finrodovi a GoGoYubari, pretože toto nie je ani chat, ani všeobecný pokec. Berte si prosím príklad z Nightfalla, ktorý so mnou síce nesúhlasí, no dá si ten čas nejako to podložiť (a že ma zotrel).

A teraz ku Nightfallovi:
Citácia:
ale to by sa dalo povedat o kazdom jednom smajlikovi..ak ti tak zalezi na tom, aby sme svoje nazory a pocity vyjadrovali zasadne iba slovami, tak zrusme vsetkych smajlov

Ale je rozdiel, či vyjadruješ pocit "úsmev", alebo "eh?" a pocit "tvoj názor je na prd a je mi z neho zle". Pri prvom názore ma tvoje argumenty nijako nezaujímajú, jednoducho sa bavíš, pri druhom ma to urazí a ak to nejako nepodložíš, zároveň aj flamuješ.
Citácia:
nie ze by sa mne taky humor pacil, ale len tak z principu: Mam tomu rozumiet tak, ze na tychto forach je povoleny iba humor, ktory sa paci tebe?

Áno i nie. Čo sa týka jednodlivých postov a tém, vtipkujte si ako chcete, kým to je v rámci slušnosti a nikoho to neuráža. Ak sa bavíme o celých fórach a o veciach, ktoré sa ich celých týkajú, potom áno. Nebudem falošný. Nechcem tu komunitu ľudí, ktorí sa vyžívajú v humore o grcaní. Hotovo.
Citácia:
a na aky ucel si cakal, ze sa samopalnik bude pouzivat? na vyjadrenie vseobjimajucej lasky?

Nie. :) Ale určite sa nedá na flame využívať tak efektívne, ako grc. Ak sa tu tak využívať začne, pôjde preč. Preto to varovanie.
Citácia:
ako povedal Mel Gibson: SLOBODUUUUUUUUUUU

A všetci vieme, ako na konci filmu skončil, že. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No dobre, ja to bez toho smajla prezijem. Len, aby som to upresnil. Ja som ho nemal v plane vyuzivat ako prostriedok "grc-humoru" ale na vyjadrenie svojho nazoru-zhnusenia. Na tom nevidim nic zle a je mi luto, ze mi je tato moznost upierana.

Na jednej strane rozumiem tvojej snahe zabranit jeho zneuzivaniu na spominane ucely ale na strane druhej si myslim, ze takto obmedzujes uzivatelov, ktori chceli tento smajl vyuzivat "korektne" (:P) Z mojho pohladu by bolo idelanym riesenim, keby si grcajuceho smajlika povolil a trestal az individualne pripady jeho pripadneho pouzitia v rozpore s pravidlami.

ale hovorim, ked tu nebude, tak sa z toho nezblaznim :)


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nejak nechapem co na tom smajlikovi vidite... vacsina for na nete ho nema, a rozhodne mi nechyba... zhnusene sa da vyjadrit aj pomocou inych :P

P.S. som zvedavy, kedy spustite peticiu za prdiaci smajlik... :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja neviem, ale to vam fakt ide o neaky hlupy smajlik??

Vydim zbytocne sa bavit na temu na ktoru by sa slusni ludia ani nemali bavit. /myslim tym grc. smajlika...ak ma niekto skusenosti s tym grc. tak som si isty ze to neni nic vtipne/
a davam za pravdu Annunovy ..

PS. A. Dufam ze to nezmazes...

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A preco by sa slusni ludia o tom nemali bavit? to akoze niesom slusny clovek? :o

a okrem toho na tuto temu sa uz 11 dni nikto nebavil :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale chlapci, uz to nerieste. Su srandovni ale nebudu, ani keby sa po... Nevadi, budu a su ini, tiez srandovni. :wink:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.09.2004
Príspevky: 73
Body: 5
Bydlisko: Spodne vrstvy spolocnosti

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako som vravielav ked som bol maly... Aje ja to aj tak ščéééém! takze ako nebudu grcajuci sajlikovia, tak.... tak budem smutnyyyyyyyyy

_________________
"Mors principum est..." Smrť je len začiatok....


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 17 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun