HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia

Anketa
220? Wtf? 10%  10%  [ 5 ]
Ja by som pridal nahotinky. 8%  8%  [ 4 ]
Chce to komplexnu restrukturalizaciu, reorganizaciu a rekreaciu. 2%  2%  [ 1 ]
Zelena je dobra. 25%  25%  [ 13 ]
Halo? Zaba? 4%  4%  [ 2 ]
Paci sa mi karma napad. 8%  8%  [ 4 ]
Redaktorov potrebujeme. 8%  8%  [ 4 ]
Ja som maly citronik. 8%  8%  [ 4 ]
Zmenme nazov. 6%  6%  [ 3 ]
Nic moc ten fejsbuk. 12%  12%  [ 6 ]
Zrusme hlavnu, nik tam nechodi. 4%  4%  [ 2 ]
Dajte mi kladivko, maleho soba, kyslu smotanu a dva dni a vsetko tu napravim! 6%  6%  [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 51
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mozno by nebolo zle zaviest system achievementov, ked uz chceme hodnotit prispevky, samotne hodnotenie prispevkov inymi je podla mna super, minimalne palec hore/dole co motivuje ludi v prispievani

_________________
Blep


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len drobnu poznamku k tej reorganizacii stolov - navrhujem miestnej military komunite zriadit na toto zvlastny stol. Obrazky lietadiel, tankov, etc v kazdej druhej teme uz nemozem ani vidiet :ikonka20:


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
so far len v pozitivnom threade.

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:

My sa musime pripravit na to, ze ideme do komy :-) otazka je, ako dlho to polovedomie pretrva.



žiadna kóma kým nenahuntím tisíc príspevkov !
:twisted:

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
mozno by nebolo zle zaviest system achievementov, ked uz chceme hodnotit prispevky, samotne hodnotenie prispevkov inymi je podla mna super, minimalne palec hore/dole co motivuje ludi v prispievani

Mas nejaku konkretnejsiu predstavu? Nemam s tymto skusenost.

Nightfall napísal:
Ja len drobnu poznamku k tej reorganizacii stolov - navrhujem miestnej military komunite zriadit na toto zvlastny stol. Obrazky lietadiel, tankov, etc v kazdej druhej teme uz nemozem ani vidiet :ikonka20:

Toto je dobry napad, osobne som celkom za, otazka je do ktorej sekcie to fuknut. Mozno by to chcelo prekopat aj sekcie ako take?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
predpokladam ze zakladom by bolo hodnotenie prispevkov inymi uzivatelmi ci uz dvoj urovnove- dobry/zly, alebo viac urovnove - napomocny, vtipny, troll ... na zaklade toho by sa dali potom vypracovat achievementy ktore by mohol mat uzivatel napriklad v podpise ako ikonky, alebo by sa zobrazili vsetky pri kliknuti na profil, zrusil by som pocet prispevkov, zaviedol by som napriklad xp body, a od toho by sa vyvijali hodnosti, avatar, alebo privlastky k menam

achievmenty si predstavujem tak, ze by si mal napriklad 10 pozitivnych reakcii bez jedinej reakcie negativnej- mal by si achievment 10 streak , keby to boli viac urovnove napriklad by si mal achievment za 20 poskytnutych dobrych rad a pod, popripade by sa generovali badge podla toho ako je kto aktivny- napriklad keby mal niekto najviac prispevkov v hudbe bol by music maniac, ak by v hrach tak gamer, ak v hudbe a fotografii naraz tak hipster ...

priznam sa nikde som toto nevidel a viem si predstavit ze naprogramovat toto by bolo peklo, ale zasa ludia by si mozno dali pozor na hubu, a dalsie prispevanie same o sebe by bolo take mini rpg

_________________
Blep


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
[Toto je dobry napad, osobne som celkom za, otazka je do ktorej sekcie to fuknut. Mozno by to chcelo prekopat aj sekcie ako take?

Prdol by som to do Hier. Vsak chlapsi sa vlastne hraju na vojakov :ikonka01:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
must not feed ...the troll

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
must not feed ...the troll


second to that :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Milý Hostinec,

lev na Teba v poslednej (a aj neposlednej) dobe nemal veľa času, pretože má celkovo málo času (ani na tie rpgčka už moc nestíha), keďže veľa času trávi na škole. Ale i tak Hostinec a hostinčania znamenajú pre leva nemálo, a preto sa lev zamýšlal, že čo s Hostincom spraviť. Lev však na nič globálneho neprišiel, a rozhodol sa, že začne od seba - bude si hľadať viac času na prispievanie a zapájanie sa do diskusií, flejmov, bitiek. Neviem, ako dlho mu to vydrží, ale bude sa snažiť - čo sa týka modovania, tak v poslednej dobe aj tak len mazal čisté spamy, takže túto funkciu rád predá niekomu múdrejšiemu, lebo za jeho pôsobenia mu skoro všetci ním zasiahnutí oponovali, a on asi nemá čas riešiť tieto spory. Takže miesto tohto písania sa ide pustiť do toho a prispievať.

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som mrtvy, vyjadrim sa zajtra, ale paci sa mi, ze sa aspon trochu diskutuje.

Dak za prispevky vsetci, uprimne.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
zrusil by som pocet prispevkov

sa vám povie, keď máte všetci svoje krásne tituly a ja špatného paladina...

(počíta sa aj whining ako oživovanie fóra? :) )

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja by som pocet prispevkov nerusila. ono to funguje obcas pre niektorych ako motivacia viac prispievat :wink:

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
predpokladam ze zakladom by bolo hodnotenie prispevkov inymi uzivatelmi ci uz dvoj urovnove- dobry/zly, alebo viac urovnove - napomocny, vtipny, troll ... na zaklade toho by sa dali potom vypracovat achievementy ktore by mohol mat uzivatel napriklad v podpise ako ikonky, alebo by sa zobrazili vsetky pri kliknuti na profil, zrusil by som pocet prispevkov, zaviedol by som napriklad xp body, a od toho by sa vyvijali hodnosti, avatar, alebo privlastky k menam

achievmenty si predstavujem tak, ze by si mal napriklad 10 pozitivnych reakcii bez jedinej reakcie negativnej- mal by si achievment 10 streak , keby to boli viac urovnove napriklad by si mal achievment za 20 poskytnutych dobrych rad a pod, popripade by sa generovali badge podla toho ako je kto aktivny- napriklad keby mal niekto najviac prispevkov v hudbe bol by music maniac, ak by v hrach tak gamer, ak v hudbe a fotografii naraz tak hipster ...

priznam sa nikde som toto nevidel a viem si predstavit ze naprogramovat toto by bolo peklo, ale zasa ludia by si mozno dali pozor na hubu, a dalsie prispevanie same o sebe by bolo take mini rpg

Toto vyzera znacne komplexne. Nie je to zly napad, len sa bojim, ze by som to nikdy nedokoncil, lebo na to nemam az tolko casu. Osobne by som ako prvy krok skor spravil nieco co umozni zvyraznovat prispevky a potom, ak sa uvidi, ze stiham, by som mohol prekopat aj hodnotenia uzivatelov.

Musim tiez pozriet uz existujuce mody na phpBB, svojim sposobom by bolo najidealnejsie, keby to uz niekto spravil za mna. :)

Bojim sa vymysliet priliz zlozity system, lebo to potom moze cele zdochnut na tom, ze si jednoducho nenajdem cas to aj realne spravit. Takze radsej skromnejsie, ale realnejsie ciele.

lev napísal:
Milý Hostinec,
lev na Teba v poslednej (a aj neposlednej) dobe nemal veľa času, pretože má celkovo málo času (ani na tie rpgčka už moc nestíha), keďže veľa času trávi na škole. Ale i tak Hostinec a hostinčania znamenajú pre leva nemálo, a preto sa lev zamýšlal, že čo s Hostincom spraviť. Lev však na nič globálneho neprišiel, a rozhodol sa, že začne od seba - bude si hľadať viac času na prispievanie a zapájanie sa do diskusií, flejmov, bitiek. Neviem, ako dlho mu to vydrží, ale bude sa snažiť - čo sa týka modovania, tak v poslednej dobe aj tak len mazal čisté spamy, takže túto funkciu rád predá niekomu múdrejšiemu, lebo za jeho pôsobenia mu skoro všetci ním zasiahnutí oponovali, a on asi nemá čas riešiť tieto spory. Takže miesto tohto písania sa ide pustiť do toho a prispievať.

Vitaj spat. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak by mozno bolo dobre prekopat sekcie, rozsirit zaber fora, prihodil by som kopu novych sekcii, mozno nejake ale nech si ludia povedia ake sekcie chcu, mozno by bolo fajn pridat outdoorovy stol, ako vravis presunut kniznicu hore, aby bola na ociach, pridat sekciu konzumnu kde by mohli ludia riesit idiotiny ako sluchadla a konzoly a tamagochi...

edit a samozrejme aby mal nighty klud military sekciu , kde sa budeme hrat na vojakov

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun