HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 818 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 55  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.11.2005
Príspevky: 41
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sportove anime je fakt hruza, ked som bol krpec, tak kvoli takemu odpadu som si urobil zly obraz o anime!!! nastastie som videl kultovky ako ninja scroll, ghost in the shell , hakenden(ci ako sa to pise). ale najlepsie kusy su podla mna mononoke, D vampire hunter a BASILISK!!
1 a 3 maju v sebe perfektne myslienky a vampire hunter je po vytvarnej stranke no.1
vynikajuce je aj pocitacove dielko final fantasy advent children, videli ste niekto?

_________________
Contra vim mortis non est medicamen in hortis...


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moje hladanie po prvom anime, ktore som kedy videl dospelo do dalsieho stadia  :lol:
Skutocne som cakal kadeco ale toto ma dostalo http://www.animenfo.com/animetitle,1984 ... shigi.html
matka mi kupila moju prvu mangu ked som mal tak 6-7 rokov a nasledne som na jej anime verzii fical popri kukovi.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
axXis napísal:
Moje hladanie po prvom anime, ktore som kedy videl dospelo do dalsieho stadia  :lol:
Skutocne som cakal kadeco ale toto ma dostalo http://www.animenfo.com/animetitle,1984 ... shigi.html
matka mi kupila moju prvu mangu ked som mal tak 6-7 rokov a nasledne som na jej anime verzii fical popri kukovi.

To je anime? Ja keď som to na nemcoch občas videl, tak som si pomyslel, že to dáka klasická Christensen-like rozprávka.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
axXis napísal:
Moje hladanie po prvom anime, ktore som kedy videl dospelo do dalsieho stadia  :lol:
Skutocne som cakal kadeco ale toto ma dostalo http://www.animenfo.com/animetitle,1984 ... shigi.html
matka mi kupila moju prvu mangu ked som mal tak 6-7 rokov a nasledne som na jej anime verzii fical popri kukovi.

To je anime? Ja keď som to na nemcoch občas videl, tak som si pomyslel, že to dáka klasická Christensen-like rozprávka.


Nils Holgerson je anime? :lol:
blasfemýýýýý  :lol:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak je Nils Holgersson anime, tak Vcielka Maja je co? Pokial viem, robili na tom Japonci, lenze akosi mi to oznacenie nesadne.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uz som videla aj take, ze Vcielka Maja je tiez anime. ale osobne ani jedno z nich nepovazujem za anime.

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
shady napísal:
uz som videla aj take, ze Vcielka Maja je tiez anime. ale osobne ani jedno z nich nepovazujem za anime.

Ano, tiez na tom robili Japonci. Mitsubachi Maya no boken, vid IMDB. Ale naozaj mi pripada zvlastne priradovat vsetkemu, okolo coho sa suchli Japonci za anime.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V podstate, keby sme šli podľa skutočného významu slova anime, tak ním môžeme označovať všetku animovanú tvorbu vo filmoch. /OT

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ak je Nils Holgersson anime, tak Vcielka Maja je co? Pokial viem, robili na tom Japonci, lenze akosi mi to oznacenie nesadne.

Uf ja ti neviem, to studio vyrobilo aj slavne Naruto (slavne myslim bez ironie alebo vysmechu) a Bleach...podla mna to moze byt anime. Ked sa pozriem spetne tak anime kresba presla dlhym vyvojom a toto mozu byt kludne jej zaciatky. Zvlast tie zvierata mi pridu take "anime"


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyšla prvá časť Devil May Cry anime (aj keď to zatiaľ nemá subberskú skupinu)... kickass  8)

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Vyšla prvá časť Devil May Cry anime (aj keď to zatiaľ nemá subberskú skupinu)... kickass  8)

KAA? :lol:



Vysiel tuzobne ocakavany preklad hry Fate Stay Night... p2p linky sem davat nemoze, tak kto hlada, najde
alebo napiste pm


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm ehm

Mam "mensi" zmatok v poradi a navaznosti jednotlivych odnozi Ghost in the Shell

Vysli:
gits (1995)
gits innocence
gits S.A.C 1-26
gits SAC 2nd GIG 1-26
gits SAC solid state society
gits SAC laughing man
gits SAC individual eleven

ked som sa snazil zistit co na co nadvazuje, anidb ma este viac doplietlo, preto prosim o pomoc vas, co v tom mate v tomto snad o nieco jasnejsie

vraj laughing man zhrna prvu seriu SAC a SAC 1-26 je zaroven alternativa 1. filmu... som zmateny


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 18.09.2005
Príspevky: 76
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Vysli:
gits (1995)
gits innocence
gits S.A.C 1-26
gits SAC 2nd GIG 1-26
gits SAC solid state society
gits SAC laughing man
gits SAC individual eleven

ked som sa snazil zistit co na co nadvazuje, anidb ma este viac doplietlo, preto prosim o pomoc vas, co v tom mate v tomto snad o nieco jasnejsie

vraj laughing man zhrna prvu seriu SAC a SAC 1-26 je zaroven alternativa 1. filmu... som zmateny
gits (1995) a gits innocence jsou filmy (první a druhý díl), které jsou dějově na seriálu nezávislé.
Jinak:
1) gits S.A.C 1-26
2) gits SAC 2nd GIG 1-26
3) gits SAC solid state society

Laughing man se objevuje v první části seriálu S.A.C. Že by to byl nezávislý film či seriál si nejsem vědom. Podobně individual eleven patří tuším do 2nd GIG.
Hah, tak to existuje. Ale dle všeho to jsou opravdu jen zplácaniny se seriálu. Čili jen nastavovaná kaše... :wink:

Jináč poslední dobou sleduji Cowboy Bepop (slušná sranda, podobné filmům s Jackie Chanem), Haibane Renmei (zatím moc hezké) a konečně Wolf's Rain, který mi přijde opravdu perfektní (až na ony opakovací epizody 15-18, kde jsou nové tak dvě věty na díl). Jo a taky jsem zkoukl Death Note. Hezké, ale občas trochu jako Scooby Doo a hlavní "hrdina" je kolík. :roll:

P.S. Už jsem se vykašlal na Blood+ a Hellsinga. První mě nebavilo a druhé bylo efektní ale hloupé. :?


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No Laughing Man by malo byt zhrnutie dielov prvej serie do nejakeho 2hodinoveho filmu myslim. A Individual Eleven to iste akurat ze zhrnutie 2nd Gig.

Toho Laughing mana som pred pol rokom videl v domienke ze to je Solid state society, ktory som zatial este nevidel.  :)

Posledne co som asi take kvalitnejsie videl bol serial Full Metall Alchemist a steampunkovy film nato nadvazujuci. Tesim sa na skore pokracovanie. :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
Posledne co som asi take kvalitnejsie videl bol serial Full Metall Alchemist a steampunkovy film nato nadvazujuci. Tesim sa na skore pokracovanie. :)

Conqueror of Shambala?

to ja mam, ale pozriem si az ked budem mat jasno vo FMA TV  :lol:


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 818 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 55  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun