HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 258 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vsetko naznacuje, ze to bude on

khanberbatch

http://m.digitalspy.co.uk/movies/news/a ... omage.html

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anun> Material na trailer dodava studio, striha to niekto iny. Problem samozrejme je, ze ked si studio naduktuje spravte nam trailer ako na Promethea tak im ho strihaci dodaju. Napriek tomu mne tento teaser dostatocne navodil atmosferu co je zaklad a dal dost podnetov sa o film zaujimat. Tease aspekt splneny. Taktiez je tu fakt, ze uz si nemohli dovolit taku uplnu originalitu ako pri teasery na predosly film ktory bol robeny ciste pre teaser, neboli tam zabery z filmu.
All and all ked sa pozriem na posledne akcnanky in gerenal tak mi nijak nepride genericky. To fakt mozes namietat, ze genericky je cely film lebo sa tam beha, vybuchuju a horia tam veci. Aj cicky ricky budu. Mimochodom ti si tam zase kde videl, cely cas su tam upoteni chlapi v kabatoch :D Tvoja reakcia mi prisla cista taka, ze prvy par sekund a ok genericke zavrel som.

Ano voda a mraky robia zasadny rozdiel ked niekto trepe, ze je to uplne to iste co v tom minulom filme ;) v Prometheovi sa slo cez mraky dolu, tu sa slo z vody hore, mimochodom odkaz na kdejake predosle ST kde tento trik uz bol neraz pouzity hlavne ked sa bavime o Khanovi tak legendarna bitka v hmlovine na konci a lode vnarajuce a vynarajuce sa z hmloviny. Just so ...
Hlavne ako na Promethea som si pri tomto fakt nespomenul a to uz mam toho Promethea aj doma. Ani Avengers mi to nepripomenulo keby chcel byt niekto chytry.

Nie nemam rad tieto chytracke keci o generickosti lebo potom vyzeraju tak aj tie reakcie na film (legendary inteleguanska recenzia Transformerov tuna: "a potom tam zrazu bolo o sest robotov navyse" ciste wtf.) Ja viem, ze tieto veci su z velkej casti no brainer ale to neznamena, ze vypnem uplne a potom davam genericke komentare o generickosti filmu :) Takze ziadny osobny offense, len tvoja reakcia bola genericka :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A tie transformery, to bola dobra sracka, co?

*uteka prec*

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako pre koho, ja som zase necital Annu Kareninu ale mam o mesiac zivota navyse :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
KTO TU CITAL ANNU KARENINU BOHA TI NAHANAM

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ocuvaj will a odkial mas ze filmove trailery striha niekto iny ako team rezisera ..dokonca externa frrma
ja netvrdim ze to tak nieje ..ale zda sa mi to ako slusna kravina urcite keby som si JA reziroval film tak by som si urcite chcel postrihat trailer svojim teamom a nie niekym inym
skratka daj link odkial to mas alebo to niecim doloz zatial ti neverim

a druha vec ..tie dva trailery su si fakt podobne a ked to nevidis tak nam skratka ver
ci sa ta lod vynara z vody alebo panara do hmly je teraz v tomto kontexte uplne jedno ..myslim teraz v kontexte pouzitia rovnakej situacie v strihu dokonca do podobnej hudby

no a ked clovek zisti ze niekto spravi rovnaku reklamu na film ..a dokonca (!) okopiruje hudbu tak si moze povedat cokolvek
aj to co annun....zato ze to tebe nevadi niekomu to moze vadit a mozno aj zhnusit cely filmovi priemysel
zato ze si slepy a hluchy ako ameba ked to nevidis alebo ti to nevadi ako volicovy smeru je cisto tvoj problem

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pretoze v momente ked sa striha trailer tak je v lepsom pripade tak natoceny cely film a reziser riesi dotacky, strih a miliardu inych veci. Bud to zostrihava studio alebo firmy ktore sa na to specializuju.

Zaujimam sa o film ako taky, takze mam celkom slusne znalosti mimo ine aj vyrobneho procesu.

Kedze prave naopak niesom volic Smeru ani slepy ani hluchy tak vidim jasne, ze teaser na ST ma uplne inu dynamiku a atmosferu nez teaser na Promethea a to aj napriek tomu, ze tam je takmer identicky strih hudby a dokonca aj lod vynarajuca sa z niecoho. Tie vase porovnania su niekde na urovni Skyfall = Dark Knigh Rises.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak dajte link odkial to mate mr ameba
preco by nemohol team pocas strihania nemohol nastrihat aj teaser alebo trailer
dajte nam link odkial to mate nech sa poucime
A to akoze plati pre vsetky filmy ?
Platilo to aj pre tieto dva filmy?
zatial to beriem ako vycucane si s prsta
a keby to aj robila outsourcova firma nic to neznamena ,,nieje to ziadna vyhovorka aby nieco bolo podobne a vykradnute

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lol. Trailer je sucastou marketingovej kampane a tu si normalne davaju studia robit ako na hocijaky iny produkt. Ja ti nepotrebujem nic dokazovat, informacie su volne dostupne. Citaj, pozeraj behind the scenes, pocuvaj reziserske komentare.
Niektore ano niektore nie. Studio ma nad vsetkym dohlad ked zveri trailer mimo bude to tak. Ked ma niekto viziu aj na trailer ako Ridley Scott kludne ju predostre. Ajtak mu to zostriha niekto iny.

Takze cucaj si prst dalej a bud ticho ked veci [vymazané] rozumies. Tolko k teme slepy hluchy volic Smeru.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Well, that escalated quickly. :D

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Well toto neni vec na ktoru dam pankovi link na jednen clanok na wiki. Uz len toto jeho ocakavanie dokazuje uplnu neznalost veci.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Oblivion:Na chvilu to budi dojem hraneho Wall-eho ale potom sa to rozbehne. Vyzera to minimalne dobre :)

Hrdina konecne neztrati zbran zakazdym ked padne na zem! :ikonka01:

Inac pribeh obohraty, hudobny podkres ukradnuty a pohybujuce sa pismenka ako z Promethea ... no proste genericky trailer.

http://film.moviezone.cz/nevedomi/trailery/

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jezis Will ty si jak taka urazena princezna dakedy, nedaj boze zeby sa dakomu nepacilo daco co sa tebe paci, to potom furt o tom pocuvame este tri dni, jak do teba vsetupi stale svaty hnev.

Daj si dve tabletky fukitolu na noc a bude dobre.

EDIT: a buci ty si tiez daj dve, lebo debiliny trepes (to aby som nebol obvineny, ze som zaujaty)

:ikonka16:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun> Pride mi to genericke a nevyrazne keby nebolo toho vyzualneho podania. Problem?
Ale kludne si to teraz porovnaj s tym Star Trekom.

Ty nezaujata princezna.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja neviem kedy si sarkasticky, internety nedobre prenasaju jemne nuansy a ja som tento vikend spal asi tri hodiny

cize to budem brat tak, ze suhlasis ze trailery su genericke a vlastne vravis, ze som super.

aj ty si super.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 258 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun