HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 135 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rok Hviezdnych vojen je tu. Posledna cast novej trilogie je na dosah. Uz je to nejaky cas, co sa objavil velmi zaujimavy teaser a ja osobne som stale viac zvedavy ako Lucas zakonci tuto "nepodarenu" trilogiu. Povedzme si pravdu, nova trilogia uz nie je to, co ta stara. Mozno je to tym, ze je robena pre novu generaciu, mozno sa Lucas nacisto zblaznil a zamiloval do digitalnej techniky, a to tak, ze zabudol rezirovat a pre same efekty niekedy nevidi na pribeh.
Epizoda 1 bola pre mna osobne totalnym sklamanim, i ked s odstupom casu som ju zacal brat ako plnohodnotny diel serie - i ked nie nejak nadsene. Po tomto sklamanim som sa na Epizodu 2 vobec netesil a modlil som aby Lucas nespravil este nejaku vacsiu hovadinu. A on nespravil - teda skoro nespravil. E2 bola o triedu vyssie nez prvy diel novej trilogie, mal vsak par musiek a to boli hlavne tie tzv. romanticke pasaze, ktore posobili ako past na oko. Umele az gycove (to by az tak velmi nevadilo), ale boli tam preto, lebo Lucas chcel ukazat, ze nieco medzi Amidalou a Anakinom je, ale kam sa to hrabe na iskrenie medzi Hanom a Leiou!!! No a tento rok prichadza Vader. Po E2 som sa tisko tesil, teraz sa uz tesim nahlas, len pevne dufam, ze to nebude predcasne...


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa na 3 tesim uz dobre 4 roky, mne z SW uplne prepina, inac teraz volakedy vo februari by mal vyjst dalsi trailer. Bude to mat urcite husto zamotany dej, ale ved uvidime. Myslim, ze nech to bude akekolvek bude to velkolepe, ale na 4,5,6 sa to nebude chytat.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja sa tesim na rozuzlenie(dokoncenie)celeho pribehu... Hlavne som zvedavy ako sa z Anakina stane Dars Vejder :) A som zvedavy co, alebo kto ho tak dokalici, ze musi nosit ten pristroj a masku... Aj jediovia by sa mali pobrat na vecny odpocinok :twisted:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
najprv povedzte ci mozem spoilerovat a potom vam kludne nieco prezradim :) A dalsi trailer bude v marci :)


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No hod nieco do priestoru Sabe.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kľudne zaspoileruj Sabé!! AJ tak si to pôjdem vychutnať s tebou! Premiéra, juhúúúú!!!! :lol: Už teraz sa teším na MÁJ!!!

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Taaaaakze: Z Anakina sa stane Vader (myslim taky zamaskovany) pri suboji s Obim, ked spadne do lavy na Utapau (myslim). Bude sermovat s Macem napr.... A tak :) viacej info na http://www.cswu.cz :)


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hehe potom ako si mi tu stranku odporucila som si presiel vsetky spoileri na nej, ja ze vies nieco extra pomimo. :wink: Inac na fore su zaujimave obrazky.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Videt uz niekto new trailer na SWE3??? Asi sa zabijem, ono to cim dalej, tym viac vyzera, tak ze Lucas sa konecne prebere!!! Inak, len aby :)

http://www.trailerzone.net/movie.php?id=swe3

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr_Fixir napísal:
ja sa tesim na rozuzlenie(dokoncenie)celeho pribehu... Hlavne som zvedavy ako sa z Anakina stane Dars Vejder :) A som zvedavy co, alebo kto ho tak dokalici, ze musi nosit ten pristroj a masku... Aj jediovia by sa mali pobrat na vecny odpocinok :twisted:


To, ako sa to Darth Vaderovi stalo, bolo vysvetlene niekde pocas 4, 5, 6. Hej, bol to suboj s Obi wan kenobim, a nasledne hodenie do lavy. Neviem, ci to Lukeovi nespominal nahodou Yoda.

Ja sa nejakej velkoleposti bojim. Dostojnost a vznesenost starych SW (4.5.6) prezliekol lucas do plysu aby sa mu hracky lepsie predavali. Kym stare SW boli uzasne diela pre vsetky generacie, tieto nove su trochu moc detske. Neviem si teraz vobec predstavit, ze by sa mohlo v scenari vyskytnut znicenie celej planety len ako forma psychickeho mucenia a ukazanie zradnosti postavy.

A iskrenie medzi Leiou a Hanom Solom - no jasneeeee. H. Ford ako mlade ucho, viac snad ani nebolo treba :) (boli SW tocene pred indiana jonesom alebo az po? :))

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 12.01.2005
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
TomB> No neviem ako ostatne ,ale prvy diel bol natoceny tusim niekedy v '78 roku. Takze rozhodne pred Indianom Jonesom.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
younglust napísal:
TomB> No neviem ako ostatne ,ale prvy diel bol natoceny tusim niekedy v '78 roku. Takze rozhodne pred Indianom Jonesom.

Este skorej v kinach sa objavil v 77 :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 12.03.2005
Príspevky: 21
Body: 5
Bydlisko: medzi nebom a zemou

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To, ako sa to Darth Vaderovi stalo, bolo vysvetlene niekde pocas 4, 5, 6. Hej, bol to suboj s Obi wan kenobim, a nasledne hodenie do lavy. Neviem, ci to Lukeovi nespominal nahodou Yoda.

krucinal, clovece, to si tomu dal, ja som si take nieco v starych sw vobec nevsimla a uz som sa tesila na velke odhalenie, darth vader bol jednoznacne my favourite... teraz mam po zazitku :cry:

_________________
Člověk se potřebuje bavit. Čím má větší problémy, tím víc se mu chce vrátit se na kolotoč. ;-)


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som videl spoilerske screen shoty -celkom pekne vyzeral anakin potom pade

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
rusalka napísal:
To, ako sa to Darth Vaderovi stalo, bolo vysvetlene niekde pocas 4, 5, 6. Hej, bol to suboj s Obi wan kenobim, a nasledne hodenie do lavy. Neviem, ci to Lukeovi nespominal nahodou Yoda.

krucinal, clovece, to si tomu dal, ja som si take nieco v starych sw vobec nevsimla a uz som sa tesila na velke odhalenie, darth vader bol jednoznacne my favourite... teraz mam po zazitku :cry:

Ono to nebolo v normalnej verzii, az v tej novodigitalizovanej upravenej, aspon myslim. Teda ja som o tom tez nepocul, lebo sm ju nevidel, ale bratranec mi spominal.

V poslednej dobe na WAR nte - ceske sw forum spoilery len tak frkali, bude ta 3ka fakt husta plna necakanych vecii.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 135 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun