HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 46 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Aky je vas najoblubenejsi charakter?
Dhar 10%  10%  [ 2 ]
Tao 10%  10%  [ 2 ]
Zad 0%  0%  [ 0 ]
Slythius (neviem presne ako sa vola,no je to Zadov vestec) 0%  0%  [ 0 ]
Dartanus 5%  5%  [ 1 ]
sexy carodejka 76%  76%  [ 16 ]
Celkový počet hlasov : 21
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andelika napísal:
OT
neviem, ale v TV je to take...ine nezaujimave, nevedia spravne zachytit atmosferu toho, co mam na tom rada v knihach..


Ziadny film nezachyti tako atmosferu aku maju knihy. Moze vytvorit velmi dobru, ale vzdy je ina, aj ked je film podla knihy. Niektore filmy/seriali su dobre, ale knihy su knihy.
Sorry za OT.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 07.03.2005
Príspevky: 24
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pán yverov je úžasne originálny seriál. Vyčítať mu možete akurát to že nie je veĺmi výpravný, ale to je podľa mňa skôr výhoda. Najlepšia je čarodejka so starým dedom, lebo ak tam sú vždy to je zaujímavé.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ondrej napísal:
Pán yverov je úžasne originálny seriál. Vyčítať mu možete akurát to že nie je veĺmi výpravný, ale to je podľa mňa skôr výhoda. Najlepšia je čarodejka so starým dedom, lebo ak tam sú vždy to je zaujímavé.


Originalny je len hlavny hrdina - bojovnik komunikujuci so zvieratami. (Ista navaznost na Rangerov, ci Druidov z PC hier by mohla byt, ale nebudem rozoberat). V pohode bol aj film. A dedo tam uz neni.


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa tam lubia akurat Kodo a Podo lebo mam take doma a le musim podotknut.....fretky nevydavaju take zvuky ako v seriali......a to je zavadzajuce..inac sa mi to moc nelubi neviem preco cele je to za vlasy ako ta tema cloveka komunikujuceho so zvieratami je fajn ale ju nie moc dobre prepracovali....myslim tym tie zapletky a dobrodruzstva

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 72
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inac ked sa pan zverov usmieva, vyzera to dost smiesne.Ale tento serial je pre mna zaujimavy tym ,ze sa na nom aspon zasmejem.Teda tie boje su velmi zvlastne:(.Niak ma to uz ani neoslovuje


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin napísal:
Humorne nie! Humor vo fantazy - ked, tak len velmy jemne, inak to dopadne ako s Herculesom - strach a hrôza.

Pan zverov nie je uzasny, ale je to jeden z tych lepsich v porovnani s Robinom Hoodom, ci Wiliamom Tellom. Kedze nie je nic ine, tak sledujem.
SFaF je u nas v TV velmi nepopularne. :(

Mno nahodou ten Tell co chodil kedysi pradavno ked som mal nejakych 11 rokov bol cool. Lepsie povedane bol cool Gessler, ale kazdopadne som to vtedy zurivo sledoval a aj sa mi to pacilo. :P

Beastmaster je brutal odveci... ovsem chodi to v idealnom case, ked sa akurat clovek dotrepe zo skoly domov, pripadne sa akurat zobudi... takze to obcas sledujem popri obede/ranajkach. A ako uz bolo povedane, fretky rules (a orol sux)! :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Osobne si myslím, že to je prach obyčajná blbosť nehodná pozornosti...

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No neviem, ja sa pri sledovaní toho cítim pomerne trápne, hlavne keď dojde foter a spýta sa, či je toto akože tá fantasy :oops: . Celé je to nejaké divné a umelé....

Starý Robin Hood a William Tell boli podľa mňa o triedu lepší - pripadali mi atmosférickejší a celí takí nejako poctivejšie sfilmovaní... :D


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Od Xeny a Herkula sa to líši len tým, že sa nehrá na známu predlohu. V tom mu dávam o pol stupňa lepšiu známku - stále to však za veľa (až na pár epizód) nestojí.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pan zverov je zverina :P

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Corwin napísal:
Pan zverov nie je uzasny, ale je to jeden z tych lepsich v porovnani s Robinom Hoodom, ci Wiliamom Tellom. Kedze nie je nic ine, tak sledujem.
SFaF je u nas v TV velmi nepopularne. :(

Mno nahodou ten Tell co chodil kedysi pradavno ked som mal nejakych 11 rokov bol cool. Lepsie povedane bol cool Gessler, ale kazdopadne som to vtedy zurivo sledoval a aj sa mi to pacilo. :P

Beastmaster je brutal odveci... ovsem chodi to v idealnom case, ked sa akurat clovek dotrepe zo skoly domov, pripadne sa akurat zobudi... takze to obcas sledujem popri obede/ranajkach. A ako uz bolo povedane, fretky rules (a orol sux)! :lol:


Ja som mal na mysli Nove dobrodruzstva Williama Tella a Nove Dobrodruzstva Robina Hooda. Tie stare seriali, co boli, ked som bol mlady boli dobre. A ten cas je uplne naprd. Vysokoskolaci to velmi nestihaju.

Dryden napísal:
No neviem, ja sa pri sledovaní toho cítim pomerne trápne, hlavne keď dojde foter a spýta sa, či je toto akože tá fantasy . Celé je to nejaké divné a umelé....

Nechapem, preco by si sa mal citit trapne, ze to pozeras. Niektori sa cuduju, preco vo svojom veku pozeram napr. Hviezdne vojny, ci Babylon 5. To by som sa musel citit trapne stale, kedze mam rad SFaF. Ani maniacky na telenovely sa necitia trapne.
Ja viem, ze je to umele. Vacsinou 40 minutove serialy su dost umele, kedze musia vsetko stihnut v kratkom case a nechcu to rozvijat na viac dielov, kvôli komercii.

Nepoznate "Ked neprsi aspon kvapka"? Povedzte mi ake ine fantasy u nas v TV bezi. Ziadne, takze lepsie slaba vec, ako ziadna. A radsej ziadna, ako uplne zla - vid novy Tell).


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin napísal:
"Ked neprsi aspon kvapka"?

Súhlasím, ale trochu inak ako ty. "Ak neprší" - teda ak nemáme aspoň jeden dobrý fantasz seriál. "Aspoň kvapká" - ale tie kvapky (dvojdielna produkcia Hallmarku) stojí za to.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin napísal:
Ja som mal na mysli Nove dobrodruzstva Williama Tella a Nove Dobrodruzstva Robina Hooda. Tie stare seriali, co boli, ked som bol mlady boli dobre. A ten cas je uplne naprd. Vysokoskolaci to velmi nestihaju.

Tak toho noveho Tella som veru nevidel... a ak je to ako vravis, ani nechcem. :lol:

A ja to stiham... prave preto, ze som vysokoskolak. :P

Akurat v stredu nestiham... a v pondelok a piatok to mozem aj prespat (nie ze by ma to trapilo) :twisted:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower napísal:
Corwin napísal:
"Ked neprsi aspon kvapka"?

Súhlasím, ale trochu inak ako ty. "Ak neprší" - teda ak nemáme aspoň jeden dobrý fantasz seriál. "Aspoň kvapká" - ale tie kvapky (dvojdielna produkcia Hallmarku) stojí za to.


Tak tie kvapky z Hallmarku su dobre.
Vivat Merlin.


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ste zabudli na moju oblubenu postavu z pana zverov, sexi demonku KURUPIRU :D
v zelenej silikonovej kombinéze :twisted:
Sa cudujem, ze si este ziadna kráska z fora este nedala take meno :twisted:

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 46 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 45 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun