HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 818 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hobbit napísal:
Inak co mi mozete odporucit nejake dobre fantasy alebo sci-fi , nemusi to byt nejako extra filozoficke ale ani ziadna bezducha blbost...

tak fantasy:
ROLW (Record of Lodoss War) 8)
fantasy komedia :Slayers

sci-fi:
Bubblegum Crisis 2032/33 (sice ke to skor cyberpunk)
Hoshi no koe (paci/nepaci - ako u koho ale bolo to mrtne dobre)

ale sci-fi je pozehnane (najma ak rats mecha a tak), zial fantasy (nie komedie) je dost malo :cry:

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dal by sa k Anime zaradit aj Pokemon? Len sa pytam, takze nie ze na mna poslete Pikachua
:lol:
Neda mi este nespytat sa, ci Hentai patri pod Anime? :P

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale ano fixir -asi najvacsi blockbuster ktory videl skoro kazdy je immoral sisters hoci keby sa to na ulici palilo rad sa pridam

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jo aj Pokemon je anime, zial je to mainstream takze tak .............


hentai patri pod anime, pochadza z japonska a je animovany japonskym stylom (jap. animation - anime)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Horus napísal:
jo aj Pokemon je anime, zial je to mainstream takze tak .............

A čo je zlé na mainstreame?

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vraj je to bezduchy prachotvorca -nie je to moj vyrok a zdaleka nie vzdy je pravdivy ale vacsinou -vid hudba

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ludia surne hladam info ohladom jednoho anime serialu (co myslim ze bolo anime) volalo sa to: Vesmírne dobrodružstvá. Vysielali to kedysi dávno na ešte federálnej tv v ČSR

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Linkman napísal:
Ludia surne hladam info ohladom jednoho anime serialu (co myslim ze bolo anime) volalo sa to: Vesmírne dobrodružstvá. Vysielali to kedysi dávno na ešte federálnej tv v ČSR

ako otaku ti dam toto:
http://www.animenfo.com/animetitle,1000 ... ttari.html

zakladne info, hadam postaci, aspon ta navedie dalej

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keď to išlo som ani nevedol že niečo ako anime existuje. Bral som to ako ďaľší kreslení seriál popri Káčerovcoch´n´company.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aké anime sa mi páči. Je toho priveľa na to, aby som to všetko vymenovala, a to hlavne z toho dôvodu, že by som iste na niečo zabudla...
Takže: Full Moon wo Sagashite, Kamikaze Kaitou Jeanne, D.N.Angel, Kidou Tenshi Angelic Layer, Noir, X, Gundam Wing, The Vision of Escaflowne a podobne... :) Vertemi, je toho ešte dosť veľa!

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
X bol dost dobry serial, mal co ponuknut na zamyslenie.. prijemny tym, ze tam vlastne nebola zla strana, aj ked 2 protivnici.. kazdy mal svoj dovod, preco konal tak, ako konal.

Noir - mne sa tento serial dost nepacil, co mnoho ludi nevie pochopit. Je to nadherne kreslene, vynikajuca hodba. Ale dejovo to mna nezaujalo, skoro ako pocitacova hra, nova misia, chod tam a niekoho zabi. A na konci pokus o nejake zlepenie do jedneho celku...

Jedna z ich misii bolo zabit stareho pana, ktory pomahal bezdomovcom, pretoze on ked bol vojak, tak zabil par ludi. Nuz, ak on bol zly, tak potom ake su hlavne hrdinky serialu? Asi ocakavam aj nejake to moralizovanie, nieco, co si mozem z odpozeranej veci odniest, co zanecha prijemny pocit, co ma obohati. V Noir som to nenasiel.

A v Hellsingu tiez :) oba serialy som videl velmi blizko po sebe a oba ma dost znechutili.

Hobbit napísal:
Inak co mi mozete odporucit nejake dobre fantasy alebo sci-fi , nemusi to byt nejako extra filozoficke ale ani ziadna bezducha blbost...

Evangelion. Povinnost. ;)

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
TomB napísal:
Hobbit napísal:
Inak co mi mozete odporucit nejake dobre fantasy alebo sci-fi , nemusi to byt nejako extra filozoficke ale ani ziadna bezducha blbost...

Evangelion. Povinnost. ;)

mne sa to moc nepacilo (anime nezaujalo a mangu docital z povinnosti .........)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neviete jak sa volalo jedno anime kde to bol pribeh o futbalistovi "Penžamenovi" ?

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok, mas pravdu. Nemusi sa vsetko pacit kazdemu. Ale evangelion - si prvy clovek, ktory povedal, ze sa mu to moc nepacilo. Bol to moj prvy serial a asi najhlbsie na mna zaposobil.

Pre neznalych - na zem utocia "angels" a vyvolene deti s nimi bojuju v mecha botoch.
V seriali ani tak nejde o nejaku akciu (aj ked, predsa len, bojuje sa a akcie je tam dost), ako skor o psychologicku hlbku postav (a citove vydieranie divaka :)). Postavy sa odlisuju, ale z kazdeho tam vypadne nejaka trauma, vysvetluju, ako sa zmieruju s tym, ze bojuju, tak, ako jeden chce zit a spravit pre to vsetko, tak druhy rezignuje... Je to asi najslinejsi serial, ktory na mne nechal najviac emocii, a o to mne osobne pri anime ide.

Takze - z toho, co som popisal, je vidno, ze ja trebars nemam rad komedie (vacsinu). V anime je mnoho styolv, a ak niektory vyhovuje jednemu, tak druhemu sa isto nebude pacit a bude pre neho len odpad. A kazdy si dokaze najst v anime nieco, do coho sa zamiluje.

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Linkman napísal:
neviete jak sa volalo jedno anime kde to bol pribeh o futbalistovi "Penžamenovi" ?

vola sa to:
L'École des Champions ale je to franc. produkcia

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 818 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 55  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun