HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok. Zacal som si nejako spatne napozeravavat toto obdobie a nadabil som na niektore fakt skvosty, s ktorymi by som sa rad s vami podelil. Vacsina z toho nesla nikdy u nas v Tv (alebo mozno sla, len ja som ju nezachytil) ale myslim, ze vas nieco z toho moze zaujat. Spravim z toho taku top 5, teoreticky postupne budem pridavat alebo menit to poradie. Plno tipov beriem z Ready Player One od Clinta, ktory u mna zacal tuto obsession ale popri prehrabavani sa tymi odkazmi, som narazil na dalsie super veci.

Obrázok

1. Wargames - v hlavnej ulohe Matthew Broderick, ktory hra mladeho "hackera", ktory sa zhodou okolnosti nabura do vladnej simulacie nuklearnej vojny. totalna pecka s este peckovejsim soundtrackom, pri ktorej som sa citil ako keby som mal 10 rokov. a asi do smrti budem mat vycitky, ze som to nevidel ako maly

2. Explorers (1985) - detske scifi o troch mladych chalanoch, ktori si postavia na zahrade vesmirnu lod a idu explorovat. hudbu k tomu robil jerry goldsmith a nostalgia milion pri pozerani zarucena

3.The Breakfast Club (1985) - super zalezitost, ktoru som ako maly nejakym sposobom zahliadol niekde v tv. avsak aj ked som sa na to pozeral terajsou optikou, tak mi to prislo fakt super. paradny cast, zase high school prostredie ale podane velmi fajne na tu dobu

4. Better Off Dead... (1985) - klasicka highschool underdog 80's komedia s perfektnym Cusackom opat raz s famoznou atmosferou a soundtrackom

5. Revenge of the Nerds (1984) - myslim, ze nazov hovori za vsetko. jedno klise za druhym, opat ale fajna atmosfera, super herci a velmi dobry 80's soundtrack

dajte popripad tipy na svoje oblubene filmy z tohto obdobia, ak vas nieco napadne. idealne sa vyhybajte klasikam ako back to the future atd; to si myslim, ze vsetci pozname.

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tiez som sa v poslednej dobe zacal vracat k starsim az starym filmom, zacal som v 90's. Jednak som samozrejme zdaleka nevidel vsetky filmy ale aj spatne som prijemne prekvapeny ako dobre su tie filmy (obzvlast dramy) natocene a ani mi nepridu nejak extra zastarale. Budovanie atmosfery vacsinou funguje uplne vyborne, ajked su to vcelku jednoduche a nerealne akcne vyplachy ala Crimson Tide.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Poets Society (1989) - Robin Williams ako ucitel anglictiny. Taky, co neuci studentov pristupovat k basniam ako k matematickej ulohe, ale ako k niecomu, co pochadza z ludskych citov a emocii. Vesely a smutny film, skveli herci - co-starring je herec co je v House MD - jediny Housov kamarat. :))

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun