HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 8 ] 
Autor Správa

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak vcera som na to bola. Real 3D. Dakedy tam to 3D ani nebolo vidno. :lol:

SNAZIM SA NESPOILEROVAT ALE...... ktovie....

Nuz... nuz... Neviem, naco to bolo 3D. Chodte na 2D. Kostymy boli UZASNE. Veru, kostymy boli super. Scenarista nedotiahol postavy a dej. Najprv to vyzeralo, ze sa to teda bude zameriavat na postavu Keanu Reevesa. Ale.... on nakoniec ani nebol taky zaujimavy. Bol jednotvarny. Nudny. Cela ta postava bola proste.... bud zle vykreslena, alebo zle zahrana, alebo neviem. Ooishi bol super. Keby to bolo viac o nom, mohol to byt lepsi film. Jednak to chcelo byt akoze romanticke, lebo Kai a Mika... a jednak to chcel byt klasicky japonsky pribeh o tom ako saumrai prisli zradou o pana, nebola to ich vina, a chceli s tym samozrejme nieco spravit. Osobne by som viac chcela vediet o tom, ako ti samurai zili a vychadzali spolu, ked ich pan zil, a tiez by som chcela vediet viac o tom, ako sa za JEDEN rok pripravili na utok.

Ale inak tie kostymy boli dzive.

Spoiler! :
A kto sakra bol ten vysoky typek v brneni?! Akoze wtf, som cakala, ze bude neskor dolezity alebo vyznamny... PCHE!

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fakt je to dobre?
Lebo mne sa to zda s toho traileru ako za modrym pozadim preplacana akoze fantasy kravina ala van helsing

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som cital reviews, a ze je to debilina: 47 roninov (srsly? 47?) ide na D&D vypravu, vymlatia X monstier, the end.

ze jedine, co je tam dobre, su vyzory, a par priser, ale 11% na rottentomatoes...

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Em, to s tymi 47 Roninmi je ale skutocny pribeh. Oni mali dovody na to, aby sli nieco robit, DnD to nebolo, bola to normalna pomsta... A obluda tam bola len jedna, a to som tiez pozerala, ze wtf, to co za potvora... proste tie fantasy veci tam VOBEC nesedeli, mali to spravit tuho realistcky a bolo by to ovela lepsie.

Ja som inak nepovedala, ze to bolo dobre. Ja vravim, ze kostymy boli super. :)

Cary-mary boli hlupe, sosovky v ociach boli tiez trapne, cela ta postava carodejnice (ta tepsa v zelenom) bola o nicom... Akoze o zaporakoch tam tiez prd bolo povedane, a o tej zelenej tam tiez nic nebolo, postavy nemali ziadne realne pozadie... meh.

Akoze, mne sa to pacilo, ale to len tym, ze tam je kopa Japoncov. :D Objektivne to nestalo za to. A hlavne 3D v tom bolo totalne zbytocne.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslim, ze Fuka to napisal dostatocne jasne:"47 róninů" je velice slavná japonská historická událost, ve které šlo o to, že se 47 róninů (degradovaných samurajů) rozhodlo pomstít svého pána (nespravedlivě popraveného), přestože věděli, že si tím všichni vyslouží potupnou smrt.

Tato událost, již mnohokrát zpracovaná v nejrůznějších japonských médiích, se vyznačuje mimo jiné tím, že se v ní nevyskytovali žádní:
Čarodějové
Démoni
Draci
Osudoví milenci
Potetovaní mutanti
Zlobři s železnými koulemi
Lodě
Kouzla
Plamenomety
Ninjové
Teleportovací mniši
Nejaponci
Kung Fu

http://www.fffilm.name/2013/12/recenze- ... 0.html?m=1

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veni, Vidi, stačilo raz
By sa to skôr malo volať Keanu Reeves a 47 samurajov. z čoho len asi na 5tich sa dostane aby povedali aspoň jedno slovo. Dosť nuda, príliš rozťahaná prvá polhodina, fantasy monštrá ktoré to pre mňa dosť ubíjali a veru poslabší finálny súboj. Keby sa dražali viac historickej vernosti bolo by to o 100% lepšie a aj ten Keanu sa sice snaží, ale neveríte mu že je tak správne japonsky zdvorilý, ani že je samuraj. v tomto prehráva z Cruisom. Dobré boli efekty a musím pochváliť pekne ukázané tradície a hlavne teda sepuku :P.

60%

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sidonel napísal:
ale neveríte mu že je tak správne japonsky zdvorilý, ani že je samura

Ale jeho postava nebola samuraj.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Sidonel napísal:
ale neveríte mu že je tak správne japonsky zdvorilý, ani že je samura

Ale jeho postava nebola samuraj.


šak viem že nie, ale ten koniec kde ho formálne akože medzi samurajov zaradili. A bol celý čas taký "prkenný".

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 8 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun