HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 7 ] 
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som si dnes popri lurkovani na fore tak trochu so sokom uvedomil, ze som vam celkom zabudol oznamit jednu relativne dolezitu vec.

Pred nejakym casom som rezignoval z pozicie hostinskeho. Konto Annun som zbavil vsetkych administratorskych a moderatorskych privilegii, odstranil som ho zo vsetkych specialnych skupin a zaradil som ho medzi obycajnych navstevnikov. Prestal som akymkolvek sposobom zasahovat do denneho behu fora, nemoderujem a v buducnosti uz nemienim menit ziadne pravidla, viest ziadne diskusie o forach a ich smerovani, ani zavadzat ziadne novinky.

Ako majitel a prevadzkovatel domeny annun.sk ale samozrejme stale mam a musim mat plny pristup ku strankam a na tento ucel som si vytvoril nove konto s nazvom citron, ktore pouzivam v pripade, ak z technickych dovodov treba uskutocnit administratorsky zasah. Toto konto ale nepouzivam na dennu spravu for.

Samozrejme, z casu na cas sa moze stat, ze z vasej strany vyskoci poziadavka na nejaku novu funkcionalitu, ktoru treba technicky implementovat. V takom pripade doporucujem naprv zalozit novu temu, kde navrhnete, co chcete a dovolite administratorom a ostatnym uzivatelom, aby sa vyjadrili. Ak bude zaver taky, ze sa to chce, je sanca, ze to naimplementuje Alef. Budme ale uprimni, sanca to je mala, lebo Alef je lenivy.:) Druha moznost je, ze to spravim ja, ale ja to spravim len pod podmienkou, ze s tym budu suhlasit administratori, alebo (ak to je adminom jedno a oni sa tak vyjadria), ze bude verejne hlasovanie, v ktorom vacsina uzivatelov zahlasuje za. Poslednou podmienkou je potom samozrejme to, ze budem mat cas. :) (prosim ale neocakavajte odomna, ze budem tymto veciam venovat vela casu, alebo ze budem ochotny implementovat nejake velke zmeny) Spravim vsetko preto, aby som bol v tomto demokraticky a slubujem, ze vyhovorku "nemam cas" nebudem pouzivat, ak s nejakou vecou, ktora sa odhlasuje, nebudem osobne suhlasit.

Momentalne mi je tazke povedat, co presne bude v buducnosti, ale fora ani domenu neplanujem rusit, kym sem budu ludia chodit. Momentalne nemam ziadne plany ohladne toho, ci sa niekedy budem chciet do pozicie administratora vratit. Taktiez za seba neplanujem hladat nahradu, ak ale ostatni admini budu mat pocit, ze by sa taka nahrada zisla, nemam s tym problem.

V kazdom pripade ostali administratori dvaja, Alef a Nightfall, ktorym tymto chcem aj podakovat, kedze bez ich podpory a pomoci by som zrejme vydrzal ovela kratsie. Taktiez sa chcem podakovat vsetkym z vas, ktori ma za tie roky podporovali a ktori hostincu fandili.

Ja sam z for neodchadzam, cize sa tu urcite este uvidime.

Na zdravie!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:{

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
trošik debka :(


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
loool weerty ty ritolezec :D ved ty annuna ani nepoznas :D

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jaky riťolezec zas ? omg :lol: človek ani posmútiť nesmie


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sak sme to uz nejaky ten mesiac (rok?) vedeli

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som vedel, ze som to ludom hovoril, ale hladal som o tom post na forach a nenasiel som.

A ludia ma stale raz za cas s niecim kontaktuju, tak som dosiel k zaveru, ze som to "oficialne" asi nevyhlasil.

Ono to inak fakt asi uz je aj rok dozadu.:)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 7 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun