HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak tak, treba vyskusat :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 08.06.2007
Príspevky: 11
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Will napísal:
ved clenom fandomu je kazdy fan ;)

Členom Fandomu vôbec nie je každý fan. Minule som čítala ich stanovy... Hotová ústava.


clenom fandomu je kazdy fan, ktory je clenom nejakeho zaregistrovaneho klubu, t.j. takeho, co si zaplati poplatok na porade. cize to nie je nic zlozite ani byrokraticke.

pokial ide o clenov pod 30 - ked som v 1998 robil v Brlohu, volal som ludi do nasho klubu Planeta opic. ten bol sice tiez hlavne o priprave Fantazie, no bolo treba novu krv a stvrtky, ked boli zasadnutia, neboli take pracovne ako utorkove redakcne rady Fantazie. niektori nedokazali prekusnut tie insiderske reci v utorok (ale bez toho sa casak robit neda), no vo stvrtok sa aj celkom bavili. Skoda, ze tie stvrtky postupne zakapali, a teraz uz aj utorky su dost slabe


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja somsa na Parcone celkom bavil a musím povedať že bolo dobre zvládnuté to spojivo medzi tradíciou a tými dinosourami a novou mladou krvou. Videl som tam doslova deti (najkých 10ročných chlapcov) a dokonca aj jedného už dobrá 70+ dedka o ktorom Červenák hneď povedal (sakra meno si už nespomeniem) "... najstarší člen fandomu."
Na každej prednáška ktorú som navštívil som videl aj tých ja tých a všetcisa bavili, jedine len na niektorých bolo viac tých starších (známich ča sa navzájom poznajú. viď krst knihy Dračí Carevna) a na inej zas viac mladej krvy (tu zas spomeniem dole herné miestnosti cez ktoré som aj ja iba prešiel, lebo väčšina PC bola permanentne obsadená práve tími mladšími :) )
Dokonca myslím že by nebol problem spraviť na túto tému prednášku na nejakom next cone, niečo ako vývoj čs fandomu od vzniku az sem. JAk som čítal Fantáziu (Parcon špecial) materialu sa všade povaluje dosť.

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inak keď sa tak nad tým zamyslíme, tak naše Veľké letné stretko vyzerá trochu ako Tatracon, nie? Tiež je to taká dovolenka v prírode.... s tým rozdielom, že my to nenazývame con, lebo sa nikdy celkom nevie, čo sa bude conať.  :D A zase môže sa pridať každý, kto sa o tom dozvie a nebojí sa nás.  :)

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nage> inu to je ta citliva linka medzi chatou ludi z fandomu a conom :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun