HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zdravim vas po tyzdni. skor som sa ozvat nemohol, takze az teraz aktualizujem zoznam prihlasenych. za omeskanie sa ospravedlnujem :)

:!: kedze je momentalne viac ludi na dobrej strane, a ako som zistoval, tak aj viac sermirarov, sa zatial prihlasovania na dobru stranu zastavuje :!:

Strana dobra

Elfovia – Spooky, Cyrion, Diego, Mebo, Keso, Eweril, Cerebro
Ľudia - Miro Bachura, Flameon, Arathor, Wildewalder, Gnaag Von Mozgoar, DaMage, Kleriker, Fohro, Rebarbora
Trpaslíci – Mojmir, Dwarf, Mirec (KE), Joker, Dead knight, Lindagor, Narcisa, Feri


Strana zla

Škreti z Angbandu – Tomas Zolnai, Duskouc, Culo, Neo, Bolek, Shadow
Škreti z pláne Anfauglih – Ondro, Mirime, Jano(PB), Misoo, Mirec(PB), Aeris
Unfalgoví ľudía, zradcovia – Nage, Rysko, Ireth, Vilko, Kensi, Daerix

aby ste to nemuseli pocitat, prihlasenych je 42 ludi (24 dobro, 18 zlo) :) preferujte hlavne stranu zla.
prijemne ma prekvapilo, ze je viac trpaslikov ako elfov :) to sa casto nevidi.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zase je uz nedela a Erken zase nemal cas...  :lol:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze konecne prinasam dalsiu aktualizaciu poctu hracov na Nirnaerh. prinasam ju znova neskoro, uz sa nejdem ospravedlnovat.. mali ste si uz zvyknut :P :)

:!: pocty sa uz mierne vyrovnali, ale kvalitativne ma dobra strana stale navrh, takze zakaz prihlasovat sa na dobru stranu sa rusi, ale prosim, stale uprednostnujte zlu stranu ak mozete (na zaklade vasho kostymu a podobne.).

takze:
Strana dobra

Elfovia – Spooky, Cyrion, Diego, Keso, Eweril, Cerebro, Galahart, Kazhaar, Anaron
Ľudia - Miro Bachura, Flameon, Arathor, Wildewalder, Gnaag Von Mozgoar, DaMage, Kleriker, Nikodemus
Trpaslíci – Mojmir, Dwarf, Mirec (KE), Joker, Dead knight, Lindagor, Narcisa, Feri


Strana zla

Škreti z Angbandu – Tomas Zolnai, Duskouc, Culo, Neo, Bolek, Shadow, Klepsus, Mebo, Mrčko, LuigiBoss, Belethil
Škreti z pláne Anfauglih – Ondro, Mirime, Jano(PB), Misoo, Mirec(PB), Wikush, Fohro, Rebarbora, Baterka
Unfalgoví ľudía, zradcovia – Aeris, Nage, Rysko, Ireth, Vilko, Kensi, Daerix, Pali xXx, Majo

pocet sa zvysil na 54. Na strane dobra je ludi 25. na strane zla je 29 hracov. Ten pocet je uz celkom pekne vysoky (na Kosice) takze mozno som sa prepocital :)

:!: ak ste prihlasili a sa na zozname nevidite, OKAMZITE nam napiste na mail, na icq ci zavolajte na telefonne cislo ktore je na stranke  :!:
som tiez len clovek a mohol som na dakoho zabudnut :)

PS:
Cerebro napísal:
zase je uz nedela a Erken zase nemal cas... :lol:

Cerebro... -1 zivot na hre  :ikonka32:  ( :P hehe)

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ALL: po dlhsom zvazovani sme sa s Fragorthom rozhodli, ze zrusime obmedzenie, ktore sme pred nejakym mesiacom zaviedli, ze ten, kto sa neprihlasi do 23. marca, tak ma o zivot menej.
Zhodli sme sa, ze toho, koho nemotivovalo sa prihlasit do 10. marca aby mal zivot naviac, toho nebude nejak extra zrejme motivovat ani -1 zivot. a okrem toho, hracska zakladna je uz slusne vycerpana.

:!: takze, pravidlo "Zároveň každý hráč, ktorý sa NEprihlási do 23. marca (vrátane), bude mať na hre o jeden život menej!" uz neplati!  :!:

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Erkenbrand napísal:
PS:
Cerebro napísal:
zase je uz nedela a Erken zase nemal cas... :lol:

Cerebro... -1 zivot na hre  :ikonka32:  ( :P hehe)

No to som teda dopadol...  :lol:  :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze dalsia aktualizacia, vynimocne nacas :) (som chory a lezim doma, takze nemam co robit :P )

Strana dobra

Elfovia – Spooky, Cyrion, Diego, Keso, Eweril, Cerebro, Galahart, Kazhaar, Anaron
Ľudia - Miro Bachura, Arathor, Wildewalder, Gnaag Von Mozgoar, DaMage, Kleriker, Nikodemus
Trpaslíci – Mojmir, Dwarf, Mirec (KE), Joker, Dead knight, Lindagor, Feri


Strana zla

Škreti z Angbandu – Duskouc, Culo, Neo, Bolek, Shadow, Klepsus, Mebo, Mrčka, LuigiBoss, Belethil, Crusader
Škreti z pláne Anfauglih – Ondro, Mirime, Jano(PB), Misoo, Mirec(PB), Wikush, Fohro, Rebarbora, Baterka, Bobor
Unfalgoví ľudía, zradcovia – Aeris, Nage, Rysko, Ireth, Vilko, Kensi, Daerix, Pali xXx, Majo, Peter Zolnai, Tomas Zolnai, Thrandir, Flameon

Nerozhodni – Erkenbrand, Fragorth ( :P )

No takze prihlasenych (spolu s organizatormi) je 59. Na strane dobra je 23 hracov, na strane zla je 34 hracov. ten rozdiel je dost vysoky, ale ako som vravel, je tam rozdiel v kvalite sermiarskych schopnosti.
tak ci onak -  :!: strany su uz viac menej vyrovnane, preto sa prihlasujte podla svojho uvazenia kam chcete  :!:

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ALL: zdravim Vas opat. takze znova aktualny zoznam. a znova nacas! :) pocty sa moc nezmenili. vlastne... vobec :) doslo ku niekolkym preskupeniam, odhlaseniam, prihlaseniam a podobne. vsak citajte nizsie.

Strana dobra

Elfovia – Spooky, Cyrion, Diego, Keso, Cerebro, Galahart, Kazhaar, Anaron / Mojmir Keselak
Ľudia - Miro Bachura, Arathor, Gnaag Von Mozgoar, DaMage, Nikodemus / Cirdan, Radko Murko, Michal(PO), Andrej(PO)
Trpaslíci – Mojmir, Dwarf, Mirec (KE), Joker, Dead knight, Lindagor, Feri


Strana zla

Škreti z Angbandu – Duskouc, Culo, Neo, Bolek, Shadow, Klepsus, Mebo, Mrčka, LuigiBoss, Belethil, Crusader
Škreti z pláne Anfauglih – Ondro, Wikush, Fohro, Rebarbora, Baterka, Wildewalder / Bobor, Dagon
Unfalgoví ľudía, zradcovia – Aeris, Nage, Rysko, Ireth, Vilko, Kensi, Daerix, Pali xXx, Majo, Peter Zolnai, Tomas Zolnai, Flameon / Thrandir

Nerozhodni – Erkenbrand, Fragorth ( :P )

Snad som to dobre spocital a dobrych je 25 a zlych je 32. + orgovia, nas je 59. silovo to je teraz dost vyrovnane, hlaste sa kam chcete podla vlastneho uvazenia :)

:!: ak ste prihlasili a sa na zozname nevidite, OKAMZITE nam napiste na mail, na icq ci zavolajte na telefonne cislo ktore je na stranke :!:
som tiez len clovek a mohol som na dakoho zabudnut :)

PS: clenske za hru je 20sk.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno, dobre bolo, že?  8)

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bolo vynikajuco(najmä Nage ako divozienka s listim vo vlasoch... :-D) ... :-) kto nebol, moze lutovat... :-P

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun