HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 186 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Annun napísal:
Len krátko pre tých, čo si myslia, že riešime dôsledok a nie príčinu: prosím vyjadrite sa, čo teda vy pokladáte za príčinu toho, že sa tu vytvorila skupina užívateľov, ktorá aktívne odrádza ostatných od prispievania?

Prirodzeny vyvoj. "Ja som tu dlhsie, ja mam vacsie prava a vacsiu pravdu"

Citácia:
A ako by ste túto príčinu odstránili / riešili?

Ignoraciou, pokial by nezachadzala do extremov. V pripade extremov by som kontraproduktivnych hracov vylucil.

var extrem = spravanie, ktore nie je mozne dalej tolerovat

Tolerancia tomuto foru podla mna nechyba. Chybaju len novy ludia a nove temy.

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Kleriker napísal:
Warrior napísal:
a aktivne ma odradza od prispievania važnych prispevkov, TOTALNY nezaujem hostincakov o veci kde sa treba zamyslieť


Ak to tak je, co si nemyslim, tak povies, ze csetci su zli pretoze to co teba chyta za srdce ich netrapi? Sam si povedal,ze sa sem chodis odreagovat, co ak nechceme prave kvoli tomu rozoberat vazne veci, ze si chceme odychnut od toho vsetkeho? Kazdeho zaujima nejaky vazny problem, no musis chapat, ze nie kazdeho trapi to co teba. A nehovor, ze su temy, co by mali trapit vsetkych, lebo neverim, ze nie su temy, co by spadali  do tej kategorie a teba netrapia. Aspon nie tak, ze mas neodolatelnu tuzbu zaoberat sa s nimi na fore.


velmi pekny postik, skutočne...
maš aj niečo ine k ZVYŠKU mojich blábolov, ale sa ťa dotkol práve tento jeden moj blabol...
samozrejme že vina je vo mne...

očuvaj...
2 roky či kolko mi tu alef, annun a najfall (a silwer a zvyšok tycho vyhodnarov) tlču do hlavy jak fasa najsamviacej to tu chcu mať nóbl, aby sa sem chodilo diskutovať, brať to vážne a nezasierť... dokonca aj dvoreček schovali...
ale medzičasom si tu tvoria antivedecke temy (čo bola prosim pekne IMHO strašna blbosť) alebo dojdeš ty a napišeš že take temy vlastne nepotrebujeme a chodime si sem oddychnuť...

tak kde je pravda... ja sa citim zmätený a vypúšťam pyžmo strachu

su temy do ktorych nelezem... v podstate nižie od dvora a vyššie od Všeobecneho lezem velmi malo...  čiže ani mna nebere šecko...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Cyric napísal:
Chybaju len novy ludia a nove temy.


PRESNE!
lebo potom sa zacyklime v takychto hovno-témach kde sa riešia osobne spory, flejmy atd atd...

dlho sa tu nič nvoeho nepreberalo
a dlho neprišli ludia (ak nepočitame slavny okamih prichodu davanistov... the gathering alebo druhy prichod ježiša krista)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Warrior napísal:
očuvaj...
2 roky či kolko mi tu alef, annun a najfall (a silwer a zvyšok tycho vyhodnarov) tlču do hlavy jak fasa najsamviacej to tu chcu mať nóbl, aby sa sem chodilo diskutovať, brať to vážne a nezasierť... dokonca aj dvoreček schovali...
ale medzičasom si tu tvoria antivedecke temy (čo bola prosim pekne IMHO strašna blbosť) alebo dojdeš ty a napišeš že take temy vlastne nepotrebujeme a chodime si sem oddychnuť...


nerozoberalo sa na hostinci vaznych tem kvantum? Nepisal to tusim Corwin kusok dozadu,ze uz tolko sme toho prebrali,cez interupcie etc, ze tazko hladat nove? Co su u teba tie zasadne temy co nevnimame? NS scena? Mam pocit, ze nic ine ta ani neptrapi v poslednej dobe. Ked nevieme prineist do debaty nieco nove, kontruktivne, mlcime, nebudeme zasierat temu hovadinami a jednovetnymi prispevkami odveci. Casto sa mi aj stane, ze uz nemam co nove povedat, lebo to zu napisane bolo, tak naco pisat?

Ked ti to dva roky hucia do hlavy, tak si mohol aspon kusok si to ozbrat k srdcu,lebo nemam pocit, ze tych tvojich bilion postov bolo k vaznym temam. A pokial hej, tak asi rozpravas sam so sebou, lebo sam si povedal, ze my nepiseme do vaznych tem.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
farar_metod napísal:
a teraz ked uz sme vsetci tak uprimny, drahy silverbow , ja ked som dosiel do hostinca bal som sa pol roka prispievat do hudby a pc hier aby som nemusel citat tvoje posty

Citácia:
najprv: mňa aktivne odradzaju od prispievania ergen, silwerlol a najtfól + deti..


Som rad, ze sa tu ucelovo zacinaju vymyslat vyhovorky v style "pani ucitelka, ale to aj on, to nielen ja!". Zaujimave, ze sa na mna nikdy nikto nestazoval, aspon si toho nie som vedomy, len zrazu teraz sa farar bal prispievat (ROFL) a podobne bludy. Tiez som zjavne vela ludi vyhnal z hostinca...

BTW, jedna vec je Zrudiho arogancia, crusady a kvazimoderatorske sklony, a dalsia vec je, ze s oblubou ludi sustavne uraza, co je enem akosi v rozpore s pravidlami hostinca. A ja mam len jedny nervy a nemam nekonecnu trpezlivost.:roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Warrior napísal:
najprv: mňa aktivne odradzaju od prispievania ergen, silwerlol a najtfól + deti...

Mohol by si mi vysvetlit ako konkretne ta ja (pripadne ti dalsi menovani) odradzam od pisania normalnych k veci prispevkov?

+ suhlasim s tym co napisal silverbow, ze si tu na fore asi jediny na koho sa ostatni stazuju. Ostatni tiez mozu mat kontroverzne nazory ale nevsimol som si ze by utocili na dalsich hosti takym stylom ako to robis ty (az na vynimky ako silverbow s erkenom, ktori sa ale hadaju medzi sebou a neobtazuju inych). Alebo ako to vidis ty?


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow napísal:
Som rad, ze sa tu ucelovo zacinaju vymyslat vyhovorky v style "pani ucitelka, ale to aj on, to nielen ja!". Zaujimave, ze sa na mna nikdy nikto nestazoval, aspon si toho nie som vedomy, len zrazu teraz sa farar bal prispievat (ROFL) a podobne bludy. Tiez som zjavne vela ludi vyhnal z hostinca...

BTW, jedna vec je Zrudiho arogancia, crusady a kvazimoderatorske sklony, a dalsia vec je, ze s oblubou ludi sustavne uraza, co je enem akosi v rozpore s pravidlami hostinca. A ja mam len jedny nervy a nemam nekonecnu trpezlivost.:roll:


ale? smietko hanby, viny (a možno aj pravdy) nám padlo na silwerbova a on sa nám ofukol? ts ts...
na teba sme si ale stažovali nebojkaj sa... ICQ rieši... spytaj sa na svoju osobu zopar ludi (v PMke ti ich aj vymenujem) a zistiš čo to...
a to že o tom nevieš? hm. možno mi v blave mame zvyk nebonzovať modom každe bebí čo mi spraví iný navštevník fora haha

moja arogancia sa ma dobre, ďakujem. nieje jedina na tomto fore a ani posledna:)
krusadu mam lenjednu jedinu, nonstop trvajucu a riaduim ju zo svojeho monastery... a ta je proti NS...ak sa nepači, prosim...
kvazimoderatorsky sklon sa u mňa objavi raz za uhorsky rok tak drž hubu laskavo... a nevymyšlaj debility ked zrazu zistuješ že si asi rovnako popularny jak ja :P
:)uražam? ale... vari nie... ja?  :cry:

Citácia:
Mohol by si mi vysvetlit ako konkretne ta ja (pripadne ti dalsi menovani) odradzam od pisania normalnych k veci prispevkov?

ty: svojim arogantne (dik za slovo silwer!!!) posobiacim prejavom a klasicky vbiehanim aj do zmysluplnej debaty... neraz sami stalo že si ma vo važnych debatach zmazal... a nielen mňa...
ergen: no čím asi. akakolvek diskusia s nim sa zvrhne v zbesilé štekanie politických omylov z mojej strany na jeho a opačne... ppr ked dam link a ergen zvladne akurat tak napisať: že to je zo stranky proti bushovi, to bude tak pravdive haha
silwerolol: v podstate tým, čím ja jeho. a samozrejme jeho vševedúce vedomosti z ktorých bolo mnoho navštevníkov uchvatenych... a mnoho sme sa nasmiali via icq

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Warrior napísal:
a to že o tom nevieš? hm. možno mi v blave mame zvyk nebonzovať modom každe bebí čo mi spraví iný navštevník fora haha

Toto by som v rámci korektnost rár poprel - ak sa aj modom niekto na vás sťažuje, zväčša to sú noví a neznámi užívatelia.

Inak debata tunajšia debata medzi vami je dobrým príkladom toho, že to bez urážok a arogancie zrejme naozaj nedokážete. :(

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Warrior napísal:
ale? smietko hanby, viny (a možno aj pravdy) nám padlo na silwerbova a on sa nám ofukol? ts ts...
na teba sme si ale stažovali nebojkaj sa... ICQ rieši... spytaj sa na svoju osobu zopar ludi (v PMke ti ich aj vymenujem) a zistiš čo to...
a to že o tom nevieš? hm. možno mi v blave mame zvyk nebonzovať modom každe bebí čo mi spraví iný navštevník fora haha

Ach ano, uz si tych 'ludi' viem predstavit, Zrudi + nohsleds, the mighty hive mind.  :roll:

A ohovaranie niekoho poza chrbat chces porovnavat s tym, ze kvoli tebe odchadzaju z fora ludia?

Citácia:
kvazimoderatorsky sklon sa u mňa objavi raz za uhorsky rok tak drž hubu laskavo... a nevymyšlaj debility ked zrazu zistuješ že si asi rovnako popularny jak ja :P

Za posledne dva tyzdne oranzove Davano a NS Corvus, to je raz za uhorsky rok?

Inak skvela argumentacia... blablabla debil blablabla debilita blablabla ja rule.

Citácia:
:)uražam? ale... vari nie... ja?  :cry:

:roll:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Annun napísal:
Inak debata tunajšia debata medzi vami je dobrým príkladom toho, že to bez urážok a arogancie zrejme naozaj nedokážete. :(

V celej teme som mu ani raz nenadaval. On na mna nadaval minimalne desat krat. Neporovnavaj neporovnatelne.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Annun napísal:
Len krátko pre tých, čo si myslia, že riešime dôsledok a nie príčinu: prosím vyjadrite sa, čo teda vy pokladáte za príčinu toho, že sa tu vytvorila skupina užívateľov, ktorá aktívne odrádza ostatných od prispievania?

A ako by ste túto príčinu odstránili / riešili?


Will napísal:
... Taktiez nemozte cakat, ze uzivetelia po X rokoch stravenych tu budu stale rovnako nadseni ako na zaciatku s zaroven, ze budu ticho ak sa tu zacne roztahovat mladsia generacia ktora vidi Hostinec inac.


Osobna skusenost z inych for, kde som spolu s par sluzobne starsimi robil Zrudiho :D aby deti nespamovali. Staci, ze oni su novi na forach a idu teraz rozoberat tie iste veci co starsi riesili pred rokom.
Chce to dost tolerancie nechat ich medzi sebou nech si to vydebatuju a maximalne im tak pripomenut starsiu debatu.

Vec druha pricina a nasledok - modi samotni na jednej strane Zrudiho toleruju pretoze odhaluje rozne zivly na druhej strane nevedia ho ustrazit ked rype do deti. Riesite nasledok a nie pricinu. Zrudi ma dostat po prstoch a ma mat vyhradene ako a kedy moze hubovat / upozornit admina nech vykantri plevel.

Plus plati hned prva veta o pieskovisku. Ani v OSN sa nemaju vsetci radi nieto este na netovych forach.


Erken Tebe patri to iste plus jedna vec: ked to admini z nejakeho dovodu nezvladaju musia to riesit uzivatelia. Na to mame napr. aj temu "Aky chceme hostinec" ak som to spravne pochopil. Ano my vsetci mozeme za Zrudiho pretoze bud sme ticho alebo sa urazime o odideme z for miesto toho aby sme napisali adminovi co nas stve alebo Zrudiho sfukli nech je na deti dobry. Vytrhnut z kontextu a riesit nieco uplne ine tiez nieje odpoved :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  


oh boze tak peace love empathy vsetci..
nechapem vsak to k tomu patri..a ze to chce novych ludi? hej to je pravda, ale ked pride yogurt a cela jeho trieda tak ja neviem ci to je fajn pre hostinec..a neviem ci som JA napriklad do niekoho ineho rypal co je tu novy.. (elune a spol sa nepocita)


Hore
   

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Geralt napísal:
oh boze tak peace love empathy vsetci..
nechapem vsak to k tomu patri..a ze to chce novych ludi? hej to je pravda, ale ked pride yogurt a cela jeho trieda tak ja neviem ci to je fajn pre hostinec..a neviem ci som JA napriklad do niekoho ineho rypal co je tu novy.. (elune a spol sa nepocita)


Eggxatctly what I speak of  8)  :obocie:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Geralt napísal:
(elune a spol sa nepocita)

Preco by sa nepocital? Osobne mi tu tiez vela ludi neni vobec sympatickych a casto pri citani ich prispevkov nadavam co su to za idioti, ale snazim sa kontrolovat a neutocit na nich na forach, pretoze tym sa aj tak nic nezmeni akurat vznikaju zbytocne hadky.
Nechapem ze sa nedokazete zmierit s tym, ze tu existuju aj ludia, ktori su iny ako vy a nechat ich existovat. Ved si ich kludne pridajte do Ignore Listu ked vam tak strasne prekazaju. Preco to neurobite? Ja mam dojem, ze vas to bavi do nich furt rypat...


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mne sa nepáči, že poniektorí starší užívatelia neustále komolia Nicky mládeže..., to je elementárna slušnost, (vynímajúc samozrejme žarty, ale vtipné je to prvý, druhý, tretí krát, ale ak niekoho voláte permenentne inak, ako znie jeho nick, troška sa nad tým zamyslite..,)
P.S.:asi to nepatrí do tejto témy, ale chcel som to už povedat, dakujem...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 186 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun