HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 186 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Autor Správa


post hunting by som pochopil po dosiahnutie 1000 prispevkov.. ale ked uz ma nad? pochybujem..


Hore
   

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Warrior napísal:
sorry, mal som nechať tento krasny mily chrumavy cukypussy hostinec nechať tak, nech sa po ňom preháňaju NS songy...
.

Ok,ok, len jedna vec ma zaujima, vadia ti trapne texty ale Hans-Ulrich Rudel ako titul Dragonlorda nie,ani avatar(to je on nie?mozno sa mylim). Ak uz on nebol nacek od kosti tak neviem.

Ok, bol super pilot, zajtra si dam ako titul a avatara Hitlera, bol to predsa starsne charizmaticky recnik.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Citácia:
K ZRudimu špeciálne: keď si tu už toľkokrát písal, že ťa nemáme brať vážne a aj napriek tomu ťa stále ľudia vážne berú, nenapadlo ťa, že chyba možno nie je v ostatných, ale v tebe?


Aby to nezapadlo prachom: tato otazka tu padla viackrat, mohol by si sa k nej, Warrior, vyjadrit?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Warrior napísal:
- netrafil si... ale to sa u ludi čo poznaju len svoju pravdu stava

Proof is in the pudding, eh? Menuj. A stavim sa kludne, ze to budu vsetko tvoji nohsledi. Ak mas inu definiciu tohto slova ako ja, mfp.

Citácia:
- ale ale... nevytrhaj z kontextu erken... whoops chcel som povedať silwer

Mocny argument.

Citácia:
-oranžove davano bolo v teme kde sa možme vyjadriť ku hostincu. ak toto vyjadrovanie k hostincu považuješ za moderatorčenie, je tato tema nahovno a zaslužila by si dvor

Oranzove davano nebolo vyjadrenie sa, bolo to kladenie poziadaviek.

Citácia:
- corvusove NS som tu už aspoň tri krat napisal,laskavo si prečitaj moje posty a potom sa ozyvaj

Deus ex machina? "To bol len vtip!"
Hlavne ze jediny, co to zobral ako vtip si bol ty.

Citácia:
- hej tuto argumentaciu použivaš ale čo s ňou mam ja?

Mocny argument #2.

Citácia:
annun: hej blbo sa diskutuje s niekym ako silwerlol ktory si spravil crusadu (alebo sa pripojil?) proti mne :)

Vyprosim si aby si takto komolil moj nick moj zlaty. Existuje take pravidlo tu na hostinci:

Citácia:
3. "Jozef Gaťka je CENSORED, CENSORED a smrdí mu z papule" - témy ktoré niekoho napádajú / urážajú (ak nie je očividné, že to je len dobre myslený žart) budú mazané, autori kruto napomenutí a v prípade opakovania počastovaní exemplárnym trestom či dokonca BANom.


A ta 'crusada' je z velkej miery prave kvoli tomuto.

Kthxbye.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
* Dovolujem si ta, Silverbow, upozornit, ze si si zrejme neprecital disclaimer na zaciatku temy Ak ta to uraza v tejto teme, odid *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
alef0 napísal:
* Dovolujem si ta, Silverbow, upozornit, ze si si zrejme neprecital disclaimer na zaciatku temy Ak ta to uraza v tejto teme, odid *

Ty velmi dobre vies, ze to robi vsade, a ze to nie je o tejto teme, my dear trollmod friend.  :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nebudem reagovat.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Kleriker napísal:
Warrior napísal:
sorry, mal som nechať tento krasny mily chrumavy cukypussy hostinec nechať tak, nech sa po ňom preháňaju NS songy...
.

Ok,ok, len jedna vec ma zaujima, vadia ti trapne texty ale Hans-Ulrich Rudel ako titul Dragonlorda nie,ani avatar(to je on nie?mozno sa mylim). Ak uz on nebol nacek od kosti tak neviem.

Ok, bol super pilot, zajtra si dam ako titul a avatara Hitlera, bol to predsa starsne charizmaticky recnik.


haha point!
dragonlordov nacek Zrudimu neprekazal. inak Hitlera ako avatara tu uz niekto mal ze ano, pripadne aj motto Waffen SS v podpise
:ikonka01:

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
silver, az niekoho zhodis zo schodov, tak sa budes na sude obhajovat ze to boli zrudovi nohsledi? inu odpoved nemas?

plus tvoja reakcia s prikladom zo skolky aj on to bol a pod... je snad tato tema o mne? nie je cize to mas zmylene, lenze tu to samozrejme zasa vsetko zdrbes padawanizmom
rovnako ako " jediny kto sa na mna stazoval su tvoji padawani"

predstav si situaciu ze ma naseres jak nikdy,  komu sa asi vyzalujem ? annunovi, alefovi? there? asi zrudovi ktoreho povazujem za kamosa, lenze ked je niekto zrudov kamos, je to dement bez osobnosti a nohsled, a ja teraz kvoli nekomu nebudem vykrikovat ze warrior je skurvyzmrd len aby som sa zbavil nalepky nohsleda,a pretvaroval sa

hovori ti nieco hlava 22?

a moj prvy post ? "si dement povedal dement" , ide o to ze ty sa stazujes ze warrior uraza osocuje a odhana, zatial co robis to iste, aj ked nie v takej miere, aj keby si mal robit len tisicinu toho co robi warrior, nie si bez viny

_________________
Blep


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Wahwahwah blahblahblah. Lotsa babble, no substance.

Co konkretne som ti kedy spravil? Kedy som ja niekoho vyhanal z fora??? FFS, rozmyslas predtym ako postujes? Alebo si natolko zaslepeny lojalitou k Zrude, ze si vymyslis hocijaku blbost ("Bal som sa postovat, lebo hryzies!") len aby si odvratil pozornost od neho?

Citácia:
aj keby si mal robit len tisicinu toho co robi warrior, nie si bez viny

To nie je nikto. Ale nikto nie je na urovni ani len zdaleka porovnatelnej s tym, co robi Warrior.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Pozrite,skusme to nejak uz urovnat, nema vyznam hadat sa ako male deti, kazdy nesieme nejaky podiel viny,nik nie je dokonaly. Ale sakra nehadajte sa tu nepriatelia na zivot a na smrt. Sme tu nato, aby sme sa nenavideli? Chcete sa nenavidiet?Neviem ako vy, ale ked niekoho z vas uvidim niekedy na nejakom stretnuti, nechcem nanho zazerat a preklinat ho. AJ ked na fore sa to prezenie, skuste to predychat sakra.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Skvela tema, skvela. Bavite sa tu o prizemnych veciach ako keby ste boli panmi sveta. A aj tak tym nic nezmenite ...

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow napísal:
Wahwahwah blahblahblah. Lotsa babble, no substance.



co dodat, ako obrana je to  chabe

pocuvas samy bullshit ja mam lepsie blah bla blah  je obsah kazdeho tretieho postu ktory si vrazil do temy hudba

_________________
Blep


Hore
 Profil  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
jasné, že tým nič nezmenia...
sa mi to sem nechcelo písať, lebo to proste nemá význam, ale..

sa tu hádate, urážate, osočujete, riešite, čo treba robiť, koho vyhodiť, aby bol hostinec na lepšej úrovni, ale teraz sa pohádate, na zbytočných 20tich stranách pomaly..
ale ono to zapadne, občas si na to možno spomeniete, urobíte na to narážku, že čosik také sa tu riešilo, ale fungujete ďalej akoby nič..

mám dojem, že by sa absolútne nič nestalo, keby sa to zmazalo.
zrejme každá komunita dospeje tam,  kde si budú rozprávať ako sa zle správate a ja neviem čo..ale..
nemááá to výýýýznam...nič tým neporiešite...
len sa pohádate zas a znovu...

ach jo...načo to sem vôbec píšem..


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
farar_metod napísal:
Silverbow napísal:
Wahwahwah blahblahblah. Lotsa babble, no substance.



co dodat, ako obrana je to  chabe

pocuvas samy bullshit ja mam lepsie blah bla blah  je obsah kazdeho tretieho postu ktory si vrazil do temy hudba

Proof? Pudding again?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 186 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun