HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 71 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prznenie slovenciny? slovencinu mam v riti tak co
proti akronymom ani lolkarom nic nemam, osobne vzivote pouzivam max tak noob a wtf, obcas niekomu vynadam ze ty lolo ,ale nepatrim k nejakym spelling nazis co otravuju ludi blblostami a sraparavnou vysvolnustou a grmatkou

ak niekto pouzive v zivote loool stava sa tym automaticky menejcenny?asi tazko

asi by bolo treba zalozit topic ktory by sa zaoberal psychologickymi profilmi jedincov, ktory cielene vyhladavaju  taketo debaty a potom ostatnych presviedcaju o svojej pravde,
zide mate komplexy?

ja tiez nerobim nieco ako ZOMG!!11! zrazilo ma auto teraz budem bojkotovat auta lebo som zistil ake su zle! osveta! osveta! k ludu k ludu mladez moja!

och a samozrejme, vsetci takto internetovym zavislactvom sa vyznacujuci jedinci len vyjadruju snahu byt kewl! to ste si nevsimli ze ludia pisu omg len preto aby sa zaradili medzi elitu? alebo niaky iny problem? sikanovali vas? boli ste cez noc zamknuty v jrc? alebo niaky iny druh personalnej ocisty?
a nasledky su take ze niaky iny nerd ktory nema rad akronymy ma nebude mat rad? i am willing  to face that risk (pozor toto nebolo po slovensky!!!)

Edit: treba dodat ze tieto uber kewl  veci rozpravam len v spolocnosti na to urcenej, nenapisem ucitelke do pisomky ze teh sommah was hawt!, ale aj ked to niekto spravi je to jeho vec nie?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
My, my, aren't we touchy today. :)

Osobne nemám veľmi rád, keď sa príliš przní slovenčina. Hlavne preto, že potom sa často stretávam s tým, že sa mladí ľudia vôbec nevedia vyjadrovať a majú otrasnú štylistiku aj gramatiku. A verte tomu alebo nie, tieto veci sú dôležité v živote.

Všetko vplýva na všetko.

Taktiež je o mne známe, že mám alergiu na ľudí preháňajúcich to s internetovým slangom, smajlíkmi, alebo kadejakým chatovacími kewl metódami vyjadrovania ("x", "h", "w", "f" atď), jednak preto, že mi prídu nelogické a celkom v rozpore s pôvodnou myšlienkou zrýchlenia písania a potom preto, že mi pripadajú silne pozérske.

Na druhú stranu mi nevadí, ak niekto v bežnej reči tresne "lol", alebo "omg" (dokonca to sám robím), ak to nepreháňa a robí to tak, aby to dialóg nedegradovalo. Ale to tiež treba vedieť.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
paradoxne, miesto kde zbytocne neznasam internet slang a podobne veci je ked hram onlajnovku

nie je totiz nic otravnejsie ako ked za kazdou vetou niekto napise lol, (pochybujem ze sa smeje na tom ako ho niekto agresol)

skratky ako cya a podobne my nevadia
ale ked sa snazim s niekym normalne komunikovat a dostanem nieco ako

u nub
fuk u
zomgz gimmi free stff looool!
a ,ked je to v miere v pohode, ale je to presne tak ako postol alef0 v inej teme, ja napisem zdravim vas a niekto odpise "HH lol wnna hnt thix hax0red grp? XDDDDD"
ale nevynadam mu do debilov a nebudem sa ho snazit zmenit
proste  to kazi atmosferu

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja ked je nečo strašne suchučke čo sa ani smiat neoplati, tak LOLkujem často...ale geekov nemusim :twisted:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
heh, co sa mna tyka, tak tie skratky fakt ale fakt nemusim...maximalne brachovi do xichtiku tresnem wtf, ale to je vsetko...a si myslim, ze ked tak, tak smajlici su na to lepsi...urcite ma viac potesi,, ked mi niekto pacne vyskierajuceho sa oneho, ako ked mi napise lol....a v realnom life, ked to niekoho bavi, je to jeho vec...ked mu robi problem od srdca sa zasmiat..alebo aspon ustipacne... co uz...

a co prznenia slovenciny tyka....pokial nepride niekto na urad a po tom, ako nevybavi co chcel nepovie wtf, fck... tak este v pohode....taketo veci tu boli a budu.,..skratky pouzivame bezne a ani si to neuvedomujeme...

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zaujímalo by ma ako pri hovorení skratky vyslovujete "w".

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nechcelo sa mi to cele citat... ale napr ohladom toho lol in real: neviem ci u nas v snv sme divni ale ja bezne pouzivam take ze chichichi ked sa akoze smejem vysmesne ci jak a to pouzivam uz od mala ked som ani sajn nemal co je pc... :roll:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://zive.sk/h/Publicistika/AR.asp?ARI=116737

:)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2006
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fakt zaujimave...Dobre ze si to vyhrabal ZRudi


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ďalším zo znakov elektronického štýlu je odlišná transkripcia, čiže zapisovanie hovorenej reči do písmen. Je možné sa stretnúť s číro fonetickým prepisom (fpohode), novými citoslovcami (ee ako nie), náhradou písmena x za ch, w za v, y za i a podobne (xixi – chichi, wys – víš/vieš). Tuto azda najväčšmi záleží od jazykového vkusu daného človeka, nakoľko svoj text vyšperkuje; nadužívanie týchto prostriedkov býva príznakom duševnej nevyspelosti a túžbou po odlišnej sebaprezentácii za každú cenu – vtedy už nejde o úsporu času a znižuje sa zrozumiteľnosť výpovede.


Pozdravujem Horusa   :P


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Citácia:
Ďalším zo znakov elektronického štýlu je odlišná transkripcia, čiže zapisovanie hovorenej reči do písmen. Je možné sa stretnúť s číro fonetickým prepisom (fpohode), novými citoslovcami (ee ako nie), náhradou písmena x za ch, w za v, y za i a podobne (xixi – chichi, wys – víš/vieš). Tuto azda najväčšmi záleží od jazykového vkusu daného človeka, nakoľko svoj text vyšperkuje; nadužívanie týchto prostriedkov býva príznakom duševnej nevyspelosti a túžbou po odlišnej sebaprezentácii za každú cenu – vtedy už nejde o úsporu času a znižuje sa zrozumiteľnosť výpovede.


Pozdravujem Horusa   :P
:lol:  :lol:

nightfall rules

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Citácia:
nadužívanie týchto prostriedkov býva príznakom duševnej nevyspelosti.

Pozdravujem Horusa   :P


:ikonka55:  :ikonka55:  :ikonka55:  :ikonka55:  :ikonka55:  :ikonka55: Hahahahaaahaaaaaa!!

P.S.: Neznášam, keď niekto takto píše, lebo si to musím ešte aj prekladať, aby som chápala, o čo tomu človeku ide....

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehe...ten sa podaril, najtfol :lol:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
haha ja ta   * tuzba po odlisnej sebaprezentacii za kazdu cenu * prave ste ma inspirovali na zalozenie novej temy

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ach jo, skvele!
az na to ze na rozdiel od vas [vymazané] nepouzivam w za v, x za ch, y za i (tu najma niekori nevedia slov. gramatiku..), a pod.

najprv sa skuste zamysliet ako pishete a az po tom na druhycj kydajte - kok*****a

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 71 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun