HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a za akeho si mesta?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z Galanty, myslím.


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 04.05.2009
Príspevky: 2
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No tak mi sme z travoltinom necheli hned akciu o 3OO ludoch a pozvaných neviem akých hostí a prednášajúcich. cheli sme len aby sa ludia ktorý sa točia okolo anime manga fantasy larp a podobne stretávali a kecali nie iba 2-3 za rok a nie tak že skupiny o pošte 10 ludí stretávajú a nikoho nepustia to je podla mna blbost ja osobne by som chcel toto všetko objasnit ludom okolo mna a že nás nebudú brat ako magorv ktorých bavý to čo bavý. kto má záujem radi ho uvítame a kto má niečo proti alebo by si chcel robit haluz at mi klobouk políbi :D dakujem všetkým :D


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 03.05.2009
Príspevky: 6
Body: 5
Bydlisko: Galanta
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zangetsu napísal:
No tak mi sme z travoltinom necheli hned akciu o 3OO ludoch a pozvaných neviem akých hostí a prednášajúcich. cheli sme len aby sa ludia ktorý sa točia okolo anime manga fantasy larp a podobne stretávali a kecali nie iba 2-3 za rok a nie tak že skupiny o pošte 10 ludí stretávajú a nikoho nepustia to je podla mna blbost ja osobne by som chcel toto všetko objasnit ludom okolo mna a že nás nebudú brat ako magorv ktorých bavý to čo bavý. kto má záujem radi ho uvítame a kto má niečo proti alebo by si chcel robit haluz at mi klobouk políbi :D dakujem všetkým :D

Hej presne tak ako som uz pisal ja alebo moj kamos Miso , nechceme hned MEGA CON s velkym poctom ludi , len chcem pomaly zacat oboznamovat okolie stym co to vlastne fantasy larpy anime manga atd. vlastne je. A ako som spominal uz sa stretavame len potrebujeme vedet co to obnasa. Kym by to prerastie na uroven Slavconu , ak sa to teda vobec tam dostane tak pretecie este veeela vody. Bo ma trocha stve ze na Sk neni okrem CS, AS, SC nic take co by stalo za rec. A kebyze by mi kamos nepovedal co anime je a ze existuje nejaky Comics Salon tak by som doteraz nevedel co to je. A to chceme zmenit.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
Z Galanty, myslím.

Taysik neboj, Warrior neni sprosty.

Vsimni si casy (nejdu mi moc citacie takze sry vopred.) :)
Travoltino napísal:
Odoslané : 04 Máj 2009 12:56
..blablabla...

Warrior napísal:
Odoslané: 04 Máj 2009 13:01
a za akeho si mesta?

Travoltino napísal:
Naposledy upravil Travoltino dňa 04 Máj 2009 13:24, celkovo upravené 1 krát. "


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jed napísal:
Täysikuu napísal:
Z Galanty, myslím.
]


hehe thnx alot.
ono ten slovenčin k tomu nabádol trošken, ale zdržal som sa päznámky

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak zacnite tym, ze si rezervujte nejaky podnik... a viac vam nertreba. Ak mate miesto, obsahovo to uz lahko naplnite.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no a potom ich z podniku vyhodia, lebo budu sediet tridsiati nad stolovymi hrami s troma kofolkami :lol:

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 04.05.2009
Príspevky: 2
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no asi tak mi to chceme urobit formou stanovačky na seneckých jazerách,nejaké workshopi opekačka cosplay kúpanie a tak prespíme a na druhý den ideme domov


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Stanovacka je dobry napad, akurat myslite na ludi, ktori nebudu chciet spat pod stanom (to su realne skusenosti z letnych stretiek Annuna: na prvom boli asi styri stany, na poslednom 0). Ak nemate zalozny plan, teda chatu, zakon o svinstve v prirode hovori, ze bude prsat a mate po cone.

Este mi napadlo: ak mate pristupnu riaditelku skoly, mohli by ste to mozno spravit aj v skole.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 03.05.2009
Príspevky: 6
Body: 5
Bydlisko: Galanta
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Stanovacka je dobry napad, akurat myslite na ludi, ktori nebudu chciet spat pod stanom (to su realne skusenosti z letnych stretiek Annuna: na prvom boli asi styri stany, na poslednom 0). Ak nemate zalozny plan, teda chatu, zakon o svinstve v prirode hovori, ze bude prsat a mate po cone.

Este mi napadlo: ak mate pristupnu riaditelku skoly, mohli by ste to mozno spravit aj v skole.

Noo aj to mame v plane , ale muselo by nas byt viac. Nvm ci by nam bol riaditel schopny dat jedalen alebo tak ale 40 ludi je podla mna malo aby som zanim lozil.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aha a zozente si cloveka nad 18 rokov, co sa tvari zodpovedne, resp. vie sluzit ako ideologicky vodca. Ono sa to moze zdat komicke, ale zase mnoho ludi pozera na 18- ako na nezodpovednu verbež, ktora sa mu ozerie, rozbije zariadenie a budu s nou len problemy.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnička

Založený: 21.02.2009
Príspevky: 14
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vidím, že vaša kamarátka to myslela vážne, že sem napíše z môjho compu a akoby za mňa.. :D Ale fajn, k veci. Vždy by ste mali mať záložný plán, lebo stany sú síce fajn, ale niektorý s tým budú mať určite problém(hygiena..atď). Ale čo sa miesta týka, tá vaša škola a všemocný to Váš riaditeľ, by možno súhlasil keby mal z toho niečo...

A úprimne dúfam, že sa vám to podarí. Na Slovensku takýchto conov nikdy nie je dosť(ale ľudí čo kritizujú je vždy veľa). Čo sa týka vás, dúfam, že na to budete mať pevné nervy a aj financie. S ktorými by som aj rada pomohla, ak si budete všetkým istý a niečo vám bude chýbať..vaša kamarátka má na mňa kontakt. :wink:


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tiez sa hlasim do RPG sekcie / sekcie stoloviek, nemam problem sa dovalit kamkolvek.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 03.05.2009
Príspevky: 6
Body: 5
Bydlisko: Galanta
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Diky moc :) , 8.5. sa stretavame v Ba a ideme prejednat ten Senec a ked to vide , nech uz to bude kdekolvek tak mozme zacat uvazovat otom zeby sme to skusili v nejakych priestoroch. Tu v Galante sa da vybavit par miest. potom ak by niekto chcel pokecat skype ghostko.shp


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun