HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 31.12.2005
Príspevky: 84
Body: 5
Bydlisko: Brno, říše snů a stínů
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Mas pocit, ze fantasy je brakova literatura alebo ju povazujes za rovnocennu s ostatnymi dielami?


Myslim ze kazdy zanr v sobe obsahuje brak i kvalitu, takze zalezi kniha od knihy. Konkretne fantasy si myslim ze obsahuje spoustu braku, nebo podprumerne az prumerne literatury, ale kdyz clove chce, najde tam i docela dost kvalitnich veci.

_________________
"There are two kinds of people in the world, those who divide all the people in the world into two kinds and those who don't."
Metagame si not a necessary evil
Našlapuj zlehka, neboť šlapeš po mých snech - William Butler Yeats

Ex-Qualdezar


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Povedz niečo, čo je na rpg-hrach zlé (ako celku).


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 31.12.2005
Príspevky: 84
Body: 5
Bydlisko: Brno, říše snů a stínů
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Povedz niečo, čo je na rpg-hrach zlé (ako celku).


Lidi :lol: . Nejsem si jisty. Asi ze nejsou dokonale :lol: Tohle je fakt dost tezka otazka, ani si nejsem jisty, jestli te spravne chapu, kdyztak to zkus nejak specifikavat, jak to myslis.

btw. muzete se me ptat i na neco jineho, nez na RPG, porad cekam na ty otazky na telo :wink:

_________________
"There are two kinds of people in the world, those who divide all the people in the world into two kinds and those who don't."
Metagame si not a necessary evil
Našlapuj zlehka, neboť šlapeš po mých snech - William Butler Yeats

Ex-Qualdezar


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co ta motivovalo k switchu do emo-modu?

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 31.12.2005
Príspevky: 84
Body: 5
Bydlisko: Brno, říše snů a stínů
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Co ta motivovalo k switchu do emo-modu?

Nevim presne v jakem kontextu to myslis, ale vizazi emo urcite nejsem a povahou jsem mel vzdy sklony k hypersenzitivite, vyslo mi to i v psychotestech, takze vnitrne jsem asi emo vzdy castecne byl.

Jinak osobne proti EMO nic nemam, ale vyrazne bliz je mi Goth kultura (drive i Hip-hop, ale to co se mi zda ze se s tou komunitou deje se mi moc nelibi a tak uz jen zustava pozitivni vztah k hudbe).

_________________
"There are two kinds of people in the world, those who divide all the people in the world into two kinds and those who don't."
Metagame si not a necessary evil
Našlapuj zlehka, neboť šlapeš po mých snech - William Butler Yeats

Ex-Qualdezar


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Otazky na telo?

Co Bajo a zeny... alebo muzi?

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 31.12.2005
Príspevky: 84
Body: 5
Bydlisko: Brno, říše snů a stínů
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Otazky na telo?

Co Bajo a zeny... alebo muzi?

No to je dost siroka otazka :ikonka01: . Co se tyce vaznejsich vztahu, ruznych intimit a podobne, preferuji vyhradne zeny (to je to na co se ptas?). Necitim se byt nejakym kancem, takze baby ucelove nebalim. Jsem spise stydlivejsi typ a celkem vybiravy. Vzhled je pro me dulezity, ale inteligence a hodnboty asi vice. Je pro me prijatelnejsi prumerne hezka holka s nejakymi hodnotami a fantazii, nez povrchni sexbomba. Ale libit se mi musi, to je samozrejmne. Celkem mi u holek vadi prilisny materialismus a povrchnost a podle mych zkusenosti je to dnes celkem problem. Obecne hledam spriznenou dusi, ale to asi kazdy
Co se vzhledu tyce, preferuji spise tmavovlasky nebo zrzky a jsem vyrazne "dolnak" :ikonka01:, ale nic z toho neni vylozena nezbytnost.
Momentalne jsem stastne zadany s jednou slecnou, kterou by asi vetsina lidi povazovala za goticku.

Pripadne detaily upresnim po nejakem konkretnejsim dotazu. Treba jak se stavim k BDSM apod... :twisted:

_________________
"There are two kinds of people in the world, those who divide all the people in the world into two kinds and those who don't."
Metagame si not a necessary evil
Našlapuj zlehka, neboť šlapeš po mých snech - William Butler Yeats

Ex-Qualdezar


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bajo napísal:
...chapu, kdyztak to zkus nejak specifikavat, jak to myslis.
Myslel som to tak, ze napr pri pocitacovych hrach je riziko zavislosti, nasilie v pc hrach,... Co je v rpg hrach, alebo co by mohlo byt potencionalne zle na rpg hrach? Je to tazka otazka, mne tiez skoro nic nenapada. Nemusis na to odpovedat.
Bajo napísal:
btw. muzete se me ptat i na neco jineho, nez na RPG, porad cekam na ty otazky na telo :
mam pocit, ze Ta tu pozna velmi malo ludi, takze je tazke davat osobne otazky, aspon pre mna.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2005
Príspevky: 134
Body: 5
Bydlisko: České Budějovice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co nějaké oblíbené a zároveň neobvyklé činnosti, myslím v oblasti erotiky? (Když už jsi chtěl otázky na tělo ... :wink: )

_________________
Jerson má vždycky pravdu, kromě případů, kdy jí nemá.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
co si vystudoval, respektive co studujes?

---
zavislost moze byt aj na RPG hrach nielen na pocitacovych podla mna. A rovnako aj trebars na nabozenskej dogme a jej vyznavani. Ked ludia zacnu prehanat, stracaju sudnost a namiesto realneho zivota ziju niecim inym.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 31.12.2005
Príspevky: 84
Body: 5
Bydlisko: Brno, říše snů a stínů
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Myslel som to tak, ze napr pri pocitacovych hrach je riziko zavislosti, nasilie v pc hrach,... Co je v rpg hrach, alebo co by mohlo byt potencionalne zle na rpg hrach? Je to tazka otazka, mne tiez skoro nic nenapada. Nemusis na to odpovedat.


Jasne, chapu. No ta zavislost muze podle me vzniknout i na PnP RPG, jak rika Aljen. Preci jen, je to unik od reality. Dost casto i do svym zpusobem zajimavejsi reality, do reality kde se jedinec lepe prosadi. U tech psychicky labilnich jedincu to mozna muze mit i psychycke nasledky, ale nevim, nejsem psycholog. Ale nektera RPG k tomu asi smeruji trochu vice, s cimz je potreba pocitat a davat si na to pozor (ale tohle se zase asi netyka jen ciste RPG).

Jerson napísal:
Co nějaké oblíbené a zároveň neobvyklé činnosti, myslím v oblasti erotiky? (Když už jsi chtěl otázky na tělo ... :wink: )

:P Uplne se mi ted vybavila ta Jezevcova prednaska o technikach v erotice na Pragocone. Rozhodne soft BDSM , tzn hra na dominanci a submisivitu (nejsem vyhrazeny na vylozene to nebo to, takze zalezi na tom s kym, v jake situaci a pri jake nalade), svazovani a poutani, apod... dudky asi uz spise ne, ale treba skrabani do krve mi nevadi. Nepovazuji to za neco spatneho nebo uchylneho, spise za intimitu na vysoke urovni duvery.
Jinak mam obecne rad neobvykle veci jako spestreni. Treba kostymi, jak rikal Jezevec tzv. Cosplay. Nicmene nic fraskoviteho, tady by mi asi fraskovita rovina dost vadila. Spise neco atmosferickeho (nejlepe gotickeho, reknu to na rovinu). Neobvykla mista maji take sve kouzlo, to bezesporu. Asi by se toho naslo vice, ale ted me z pameti nic dalsiho nenapada. Ale dalsim otazkam jsem urcite otevren.

Aljen napísal:
co si vystudoval, respektive co studujes?

Vystudoval jsem gympl. Ted studuji na I Filosoficke fakulte Masarykovy univerzity obor Informacni studie a knihovnictvi.

_________________
"There are two kinds of people in the world, those who divide all the people in the world into two kinds and those who don't."
Metagame si not a necessary evil
Našlapuj zlehka, neboť šlapeš po mých snech - William Butler Yeats

Ex-Qualdezar


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun