HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 192 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Správa

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nj pokusne krysy..

Mas rada krysy?


Hore
 Profil  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2011
Príspevky: 58
Body: 12
Bydlisko: na druhej strane kopca
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pekne ste to tu rozobrali :D ... Svetielko teraz prepac, tebsa sa to vobec nebude tykat, ale na tu socialnu pracu chodi aj ejdna moja spoluziacka, ktora je duta jak bambus a kazdy predmet opakuje vo vsetkych moznych terminoch, ked ho este aj neprenasa. a na alzbete robi tie skusky na prykrat...takze keby ste uz boli fakt uplne na dne a nedarilo sa vam, tak ako hovori aj sama Svetielko, chodte tam :D ...
a este som chcela... som asi v takom veku ako ty, a tiez nie som az taka extra super emancipovana (niekedy sa toho chlapa potrebuje opriet) a priebojna, ale byt uplne bez sna ? ved snivanie je nadherny pocit, kedy si presvedcena o tom, ze zivot ma predsa len nejaky ten zmysel.. pri mojom studijnom odbore by som mohla byt schopna aj nieco napisat sama, ale rpecitala som tolko knih od brilantnych autorov a bojim sa a hanbim nieco vytvorit..ale to neznamena ze nemam sen... ved zena za priehradkov ten titul nepotrebuje :) ...v tomto nazore sa uplne stotoznujem s Lilou ...a Juki, toe korytncky su nadherne..raz som sa pokusila jednu vlastnit a po 2och tyzdnoch umrela chudera :D


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla napísal:
priemerny clovek neexistuje, na priemernost nie su totiz standardy.
ale si introvertna, nechces skusat nove veci, vlastne sa bojis neznameho, nedokazes sa zrejme poriadno nasrat a odventilovat, len tie male boliestky dusis v sebe a ides s prudom (co je mimochodom dobry start na vytvorenie si zaludocnych vredov), nevies co od zivota chces...
vlastne si mierumilovny az pasivny clovek, co vycuva uz len pri naznaku konfliktu a boji sa, ze by si svoje aj tak nikdy nepresadil, tak to ani nejde skusat.
mam pokracovat?


Týmto príspevkom si u mna klesla. Viem, že je ti to lahostajné, ale jednoducho nemám rád analytikov (pretože sám som jedným), ktorí si spravia obrázok o druhom a s kludom zverejnia jeho profil... To mi príde otrasné, prízemné, ako keby chceš ukázať ostatným čo dokážeš, dokazovať to sebe (opakovane) na úkor druhého. Človek si niekedy ani neuvedomí ako svojim správaním berie energiu druhým. To si spravila citovaným príspevkom. Umenie je odlíšiť správnu analýzu od nezdravej domýšlavosti a ešte vačšie umenie je nechať si výsledok pre seba.
Myslím, že som v hostinci ešte nemal konflikt s nikým a ani ho mať nechcem. Len som sa jednoducho musel vyjadriť k tvojmu príspevku.
Ak máš chuť podebatovať, napíš sukromnúsprávu, nech tu nešpiníme svetielku topic :shock:


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmm mna by celkom zaujimala odpoved (teraz bez nejakeho vyryvacneho podtonu alebo snahy zacat flame)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
klesla som v ociach nejakeho anonyma na internetoch. za uprimnost a za to, ze som sa vyjadrila na rovinu - to ma velmi velmi trapi. NOT

k tomu vysavaniu energie, mne osobne naozaj vysavaju energiu prave pasivni a submisivni ludia, ktori nevedia alebo nechcu bojovat za vlastne nazory a presvedcenia, ak nejake vobec maju. je mi smutno ked vidim ako niekto len plava s prudom, nema ziadne sny a ambicie.. podla mna je to strasne mrhanie vlastnym potencialom...
neviem co je prizemne na uprimnosti a otvorenosti. pravda nie je vzdy sladka a ruzova, live with it. a obcas dokonca vie otvorit oci a nakopnut k zmene...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Svetielko (v tuneli) kde si?
Žačínajú sa rozoberať veci,
čo by Ťa podľa mňa asi,
zaujímali, ak hovoríme o tvojej školskej práci


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla napísal:
klesla som v ociach nejakeho anonyma na internetoch. za uprimnost a za to, ze som sa vyjadrila na rovinu - to ma velmi velmi trapi. NOT

k tomu vysavaniu energie, mne osobne naozaj vysavaju energiu prave pasivni a submisivni ludia, ktori nevedia alebo nechcu bojovat za vlastne nazory a presvedcenia, ak nejake vobec maju. je mi smutno ked vidim ako niekto len plava s prudom, nema ziadne sny a ambicie.. podla mna je to strasne mrhanie vlastnym potencialom...
neviem co je prizemne na uprimnosti a otvorenosti. pravda nie je vzdy sladka a ruzova, live with it. a obcas dokonca vie otvorit oci a nakopnut k zmene...


anonym na internetoch, to je pekné :lol:
Myslím, že si už nemáme čo povedať. Ľudí, ktorí majú svoj "super-univerzálny" návod na život a núkajú ho druhým fakt nemám rád.


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
len tak OT sa hlásim za Anonymov názor :roll:


Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
anonymko:lilla
3:1

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono podľa mňa je rozdiel medzi úprimnosťou, a egoizmom... egoizmus môže byť násilná úprimnosť, ktorá koniec koncov vnucuje názory (akékoľvek)


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Ono podľa mňa je rozdiel medzi úprimnosťou, a egoizmom... egoizmus môže byť násilná úprimnosť, ktorá koniec koncov vnucuje názory (akékoľvek)


egoizmus by som možno nahradil egocentrizmom... ale budiž.
Dobre si to napísal Weerty!


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dík,
pomáhala mi úprimnosť


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 192 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun