HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 125 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalšia
Autor Správa

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Len ma trošku irituje, ako ide na našu novú žienku.. to treba s nehou, láskou, súcitom


teda hrať sa na niečo čo niesom? ... viem byť nežný, láskyplný a súcitný, ale v zdravej miere... Len nerobím zo seba dokonale galantného gentlemana, keď sa v hostinci ukáže nový uživateľ ženského pohlavia. Nehnevajte sa poniektorí, ale vačšinou je vaša náhla zmena správania, slovnej zásoby taká okatá, že je to viacmenej patetické a nie, citujem: "Len ma trošku irituje, ako ide na našu novú žienku.. to treba s nehou, láskou, súcitom".

Edit: Áno amnell mal som pocit, že ťa možno poznám. No nakoniec si to vyvrátila poslednou odpoveďou.
Budeš prispievať aj do literárnych experimentov? Či si len čisto čitatel/kritik :wink:


Hore
 Profil  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2011
Príspevky: 58
Body: 12
Bydlisko: na druhej strane kopca
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aha no..a len cisto zo zaujimavosti, preco si si myslela ze ma poznas ? si tiez niekde z okolia a podobnej vekovej kategorii ? ...ale vies ako to je, zeny maju rady ked im muzi lichotia :D ...samozrejme v zdravej miere

no a k tomu pisaniu... teoriu mam nastudovanu podstatne viac ako prax... velakrat vidim, ze napad je vyborny a autor ma pekne myslienky..ale ked sa pozrem po jazykovej stranke na ten text, tak mi to velakrat pokazi aj dojem z celkoveho citania.. a sama som nevytvorila nic, okrem analyzy alebo kritiky uz napisaneho diela..trosku si to odporuje s tym co som napisala vyssie ze ? ved je jasne, ze ako mozem nieco okritizovat ked som sama nic nenapisala..je to asi takto..precitala som miliardu veci..to co ma aj napadlo, ako celkom dobry podklad na pisanie som nasla u ineho autora..potom mi to pride ako kopirovanie... niektori tomu hovoria tiez inspiracia ... a bojim sa.. to je asi moja najvacsia chyba...ved ako by som ja, drobny cloviecik mohla konkurovat takym autorom ako su napriklad zo slovenskej tvorby Vilikovsky alebo Macsovszky ? myslim, ze som este celkom nenasla samu seba, nenasla som v sebe tu vlastnost nechat sa inspirovat ...ale ked na to pridem, rada sa o svoj vytvor podelim :)


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to je zaujimave, co si napisala o tom ze preco si nic nenapisala, lebo povedal by som ze vacsina ludi nezacne pisat preto aby sa porovnavali s inymi autormi, resp. ich to mozno ani nenapadne (aspon zo zaciatku), len proste chcu pisat :) lebo su v nejakom obdobi zivota alebo nalade alebo faze a zrazu pisu lebo ich to bavi alebo im to pomaha a je to pre nich :). chapes a vo svojom svete sa nemas co bat, sak napises to a uvidis aky z toho budes mat pocit ty sama, nie literarni kritici - alebo das precitat objektivnej kamaratke a ta ti povie ze to je onicom alebo fajn, a aspon si povies ze si to skusila a uz nad tym nemusis uvazovat :)

ja napriklad nic nenapisem kym sa nemam naprd a aj ked sa mam naprd a napisem daco, tak je to uplna debilina - ale ja som sa na tom odreagoval. ale tak ja sa zas nepovazujem za "spisovatela", anyway :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak som napísal vyčerpávajúcu odpoveď a ona sa nezobrazila... hmm, znova sa mi nechce, sorry :D


Hore
 Profil  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2011
Príspevky: 58
Body: 12
Bydlisko: na druhej strane kopca
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vidis Juro, to je zaujimavy postreh... lenze mne raz niekto povedal, ze som strasna optimistka ..ked mi povies, ze pises ked sa citis zle, tak ja si predstavim nejake tyzdnove depky a flasku whisky k tomu (ano mojou poslednou knihou bol Matkin O:) ) ...lenze to som ja taketo stavy nikdy nezazila... praveze ja mam navacsiu chut citat a potom aj pisat ked som stastna a vesela... :) ..lenze neviem o com...alebo sa len bojim, ze to co napisem bude fakt strasna [vymazané]..


Hore
 Profil  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2011
Príspevky: 58
Body: 12
Bydlisko: na druhej strane kopca
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anonymko napísal:
tak som napísal vyčerpávajúcu odpoveď a ona sa nezobrazila... hmm, znova sa mi nechce, sorry :D



:D:D:D chlapi ...nevadi..skus v kocke..alebo v bodoch :D


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
btw, máš email? :)


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aha hmm to je tiez zaujimave, este nikdy sa mi asi nestalo zeby som dostal vyslovene chut pisat a nevedel o com - prave naopak, bolo to skor tak ze ma napadlo ze "fuha taketo daco by mohol dakto napisat" a potom som uz len riesil ze ako a postupne nabral tu chut.

ked nic tak sa aspon zabavaj v autobuse vymyslanim si zaujimavych postav a zaujimavych ludskych crt a charakteristik, to sa ti vzdy bude hodit. mozno potom uz len dojde pointa a nahadzes to tam, ktovie. ale inac by ma zaujimalo ako takto rozmyslaju dobri spisovatelia

anonymko nehovoril si nieco o okatosti :D:D

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
aha hmm to je tiez zaujimave, este nikdy sa mi asi nestalo zeby som dostal vyslovene chut pisat a nevedel o com - prave naopak, bolo to skor tak ze ma napadlo ze "fuha taketo daco by mohol dakto napisat" a potom som uz len riesil ze ako a postupne nabral tu chut.

ked nic tak sa aspon zabavaj v autobuse vymyslanim si zaujimavych postav a zaujimavych ludskych crt a charakteristik, to sa ti vzdy bude hodit. mozno potom uz len dojde pointa a nahadzes to tam, ktovie. ale inac by ma zaujimalo ako takto rozmyslaju dobri spisovatelia

anonymko nehovoril si nieco o okatosti :D:D


hovoril :) lenže v inej situácii... V tom príspevku čo som písal a nezobrazil sa to bolo vysvetlené... jednoducho mám záujem o jej email :) okaté neokaté :)
konec koncov je na amnell, či mi dá alebo nedá...





...viem čo ťa napadlo Juro, nesmej sa, myslel som email!...


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
konec koncov je na amnell, či mi dá alebo nedá...





...viem čo ťa napadlo Juro, nesmej sa, myslel som email!...

Keď si zoberieš moj vek, tak by si mal skor povedať že to napadne mňa :D , ale dobre si to dal...

Amnell, však ak si teda prečítala toľko vecí, čo nepochybujem :) podľa mňa stačí písať o minuloročnej lyžovačke a budeš zo seba dostávať také vety, aké nenapíše len tak hocikto


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2011
Príspevky: 58
Body: 12
Bydlisko: na druhej strane kopca
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tiez by ma zaujimalo co si taky spisovatel mysli...citala som rozhovor s Lubomirom Feldekom,a vyjadroval sa fakt ako uplne obycajny smrtelnik..mozno mu to islo tak dobre prirodzene preto, ze s nim robila rozhovor jeho dcera :D :D ....ktovie.. fuuuuha to si stastny clovek co ma cas v autobuse premyslat..ja citam..pretoze to mam v naplni prace :) ..skolskej este zatial chvalabohu :D ....citam aj na zachode aby som to cez semester vsetko stihla..ale mate pravdu, teraz cez prazdniny je aj cas na premyslanie..hlavne teraz, ked je vonku 30 stupnov a kazde nadychnutie sprevadza sprska potu :D ..... nooo Anonymko, mozem s aspytat preco mail ? napisali sme nejaky ten dialog, ja som napisala par viet viac..neviem kto si, co si ... nechcem ti davat mail len reto, aby sme si vymenili par zauzivanych fraz o videni zmyslu zivota, co sme kto v ktory vecer popili atd...aaaaaaale keby si mi chcel poslat nejaky zaujimavy text, nazor, recenziu (na hocico) alebo basen, tak ti ho milerada dam :) ...

viete co..mna bavi sa stale ucit...a aplikovat to potom do textov..zatial teda nie vlastnych ale aj to mozno raz bude ;)..velka vdaka za povzbudenia ;)


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Stačí povedať, a ja sa zahrám na spisovateľa, rád ti zostavím povzbudenie :)

Ale podľa mňa používaš nejakú japonskú metódu, ktorá ti zaistí vysoký úspech (aspoň u nás)
Určite máš niekde na hard disku nejakú úvahu o tom ako je svet na tri veci :) , úvahu, ktorá nás zrazí zo stoličky, prerazí nami tri steny a až potom si rozotrieme oči (aj od omietky samozrejme) či sme videli dobre :)

ináč teda, ešte raz, Vitaj u nás :)


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodružka
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2011
Príspevky: 58
Body: 12
Bydlisko: na druhej strane kopca
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inac teda este raz vdaka..a neprehanaj, lebo budem mat potom dvakrat taky strach sem volaco zavesit :p


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale čoby :) neboj sa, nehanbi sa, nekúšeme, nepozeráme sa ak nechceš :)

Anonymko napísal:
Len nerobím zo seba dokonale galantného gentlemana, keď sa v hostinci ukáže nový uživateľ ženského pohlavia.

Prečo si nespríjemniť atmosféru, a zároveň príjemne uvítať slečnu? :)
Podľa mňa je to na úplnom poriadku, že sa nechovám ako hulvát, alebo nie?


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
amnell napísal:
nooo Anonymko, mozem s aspytat preco mail ? napisali sme nejaky ten dialog, ja som napisala par viet viac..neviem kto si, co si ... nechcem ti davat mail len reto, aby sme si vymenili par zauzivanych fraz o videni zmyslu zivota, co sme kto v ktory vecer popili atd...


To som absolutne nemal v úmysle.
Nechám to na tebe. Ak si ho necháš pre seba, samozrejme o nič neprídeš.
Iba o jeden z miliardy kontakov :) ...a život ide ďalej...
Naopak ak mi ho pošleš do správý, možno budeš príjemne prekvapená.
:ikonka53:


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 125 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun