HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne sa paci na hihopovej kulture grafitty a este beatbox...to je zverina.....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no pokial su tie grafitty niekde na sidliskach tak v pohode, ale neznasam ked ti blbci pocmaraju domy v starom meste, alebo ine kulturne pamiatky, pamatniky a pod. Ja bych im ruky, nohy dolamal a obsah tej dozy by som im nastriekal do zadnice. A dalsia vec co mi vadi su tagy, co su asi kvazi nieco ako podpisy, najma v autobsoch, elektrickach, ale takisot aj na domoch . V niektorych elektrickach nie je uz ani jedna volna plocha kde by tieto tagy neboli. :evil: Niektori ti writteri nemaju ziadny respekt a pocmaraju vsetko co im pride pod ruky :x

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
k pamiatkam - to robia toyovia

toy - writer zaciatocnik, ktory je mucny

k tagom - tag je podpis. je to sposob akym sa propagovat a podpisovat veci...cim viac tagov tym znamejsi writer....a samozrejme aj veci

ten kto nikdy neriesil nepochopi ake to je.....ide aj o pocit...mesto ti sice da legalnu plochu ale ta je dobra tak na jam kde sa vsetci stretnu a pokecaju nemusia sa ponahlat, no proste kvaska...lenze urobit nieco niekde v strede mesta to uz je kus ine.....a ludom rovno pod nos....na elektrickach nemam rad iba vyskrabavanie do okien.....inak je to zverina....v BA je toho ozaj dost

viva la MUTANTS

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, neviem, ako by si sa vytesoval, keby ti niekto na tvoj strieborny mercedes vystriekal logo HIM.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to sa nerobi.......na sukromne kary sa neriesi (myslim osobne auta)

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kto povedal, ze nie? ;-) Aky je rozdiel medzi elektrickou a autom?


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tie elektricky v blave vyzeraju otrasne, nechapem ako sa tie cmaraniny mozu niekomu pacit, ved tie tagy su len obycajne carbanice, je to uplny HNUS

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no tak tagy urcite niesu cmaranice aspon nie pre writerov...prave na tagoch sa zistit kto je toy a kto writer...na auta sa NIKDY netaguje este NIKDY som nevidel ziaden tag na aute teda ak neratame autobusi :wink:
pisem uz 4 roky chytilo ma to v nejakych 11 za to by som sa zabil bol som taky neuveritelny toy ze az... teraz som sa donutil k tomu ze som prestriekal moje stare veci lebo to vyzeralo strasne...
ono tag je cmaranica pre ludi ktory sa o tom nezaujimaju a tyx maju writeri u riti.... 8) sorry ze to poviem tak surovo ale je to pravda idem tam len o respekt medzi ostatnymi writermi je mi uplne jedno ze nejakej babke hodim na smetiak tag ....

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano, ale co ked si vymyslim filozófiu, ze cmaranie na Tvoje auto nie je podla mna cmaranicou (v mene pana HIMa)? Ako sa k tomu postavis?

Co ked poviem, ze mi je jedno, ci cmaram na auto alebo na verejnu stenu, ci verejny smetiak (ktory moze byt sukromnym?), hlavne ze sa propagujem (TeX), lebo taka je moja filozofia? A to, ze ty mas strieborny mercedes s logom HIM mam ,,u recta"?


Naposledy upravil alef0 dňa Ne. 06. Mar 2005, 16:57, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
writerov a iných podobných mamľasov neznášam z hĺbky svojho čierneho srdca a je mi úplne jedno, aké si medzi sebou dávajú super-duper-cool mená. Ak by som bol len trochu väčšia sviňa, dával by som za príslušnosť k tomuto vandalizmu bany aj tu na fórach.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alefo:ked si vymyslis taku filozofiu tak si vymyslis ale nikdo ta nebude uznavat ja viem ze je to jedna velka sprostost a uz ma to tak nedrzi ako kedysi teraz prevazne sketchujem a aj to take manga graffity ale je to tak ci xcete alebo nie xceli ste to poxopyt a ked vam to tu zacnem vysvetlovat tak ma idete ukamenovat

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sakra nepatri, poznam milion writerov ktory hip hop nenavidia tak sa sakra nehadajte

_________________
Blep


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no a co ked ho nenavidia? ale patria don....
ja tiez radsej nieco na styl nightwishu a rhapsody ked niekto robi graffity nemusi pocuvat hiphop ale patri do jedneho z elementov hiphopu....

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie nepatria ,hoci to tak povodne v zniklo v amerike ale to bol este hip hop oldskoolovi a celkom dobry teraz je to o hubu a writerstvo sa viac menej odclenilo

o tomto nemienim viac disuotovat pretoze tak hajim svojho kamosa ktory je viac menej anarchista a sprejuje len legalne alebo sukromne

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To ze hip-hop nepocuvaju este neznamena, ze to k tomu nepatri. Vsetko toto sa vyvinulo v ramci hip-hopu, to je neodskriepitelne.

El tópicu estuve arreglado. / Téma bola uprataná.

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun