HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 247 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Ďalšia
Autor Správa

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie :D .... Ja mma uz vymyslenu moju postavu, jej peta a aj ako zacne...Ale dalej ma nic nenapada.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podľa mńa by ste si nemali dávať kvízi z warcraftu a niečo robiť. Ako len na posmelenie, lebo takto sa iba rozhádate. A inač, v živote som nepovedal, že toho o wacrafte veľa viem, jedine čo som hral bolo Warcraft 3 a ešte Frozen Throne. Takže ak sa chce niekto vyvyšovať, že vie toho veľa z Wacraftu, ja mu moc nepomôžem ku sláve, lebo myslím, že v znalosti wacraftu ma porazí každý, kto má dosť peňazí na WoW-ečko alebo má to šťastie zohnať knihy. Viem síce, kde sú na internete, no na Compe mám kopu iných povinností, ako si čítať knihy Warcaftu. A výtlačky bez drahého kupovania zohnať neviem.

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vsak som napisal ze by sme sa mali rozhybat a exituju aj free servery.... Ja mam jednu knihu z Prahy ale druhu si kupim cez brloh ak ho poznas..


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Torchmister napísal:
No najlepsie by bolo ak sa toho ujme napr elune alebo specter pretoze nestaci iba vediet historiu craftu.

Možno by som to dokázal odšéfovať, ale to by zruinovalo plány s mojou nádhernou postavou :( .


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
Podľa mńa by ste si nemali dávať kvízi z warcraftu a niečo robiť. Ako len na posmelenie, lebo takto sa iba rozhádate. A inač, v živote som nepovedal, že toho o wacrafte veľa viem, jedine čo som hral bolo Warcraft 3 a ešte Frozen Throne. Takže ak sa chce niekto vyvyšovať, že vie toho veľa z Wacraftu, ja mu moc nepomôžem ku sláve, lebo myslím, že v znalosti wacraftu ma porazí každý, kto má dosť peňazí na WoW-ečko alebo má to šťastie zohnať knihy. Viem síce, kde sú na internete, no na Compe mám kopu iných povinností, ako si čítať knihy Warcaftu. A výtlačky bez drahého kupovania zohnať neviem.

Skusal si uz aj ze si stiahnes ebooky a vytlacis si ich?ja som to tak spravil a sice mi vysla jedna knizka na 50 a4 bez okrajov ale bolo to ok:D

Ja uz vlastne ani neviem co od toho dobrodruzstva sa ocakava neviem co tu v podstate ani riesime:)


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Táto téma má 11 strán. Skúste si zrátať koľko by mala keby ste na sprostosti používali PM.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uz ma dvanast...Tak teda bude to take ako navrhol Torch abo Specter?
Torch:
Kód:
 bezna postava vo svete ani nevie kto je v aliancii a kto naopak bojuje za hordu. Proste netreba to hned brat od dark portalu, strasna vonja, pekelne legie, atd.
Preco napr nezacne nejake bezne stretnutie a cesta do DM (deathmines).


Specter:
Kód:
Navrhujem aby sa dej odohrával tesne po otvorení Dark Portálu. Zápletka by bola založená na konflikte s Horiacou Légiou a popritom by sa riešili rôzne intrigy medzi Alianciou a Hordou.


Tak co?


Hore
 Profil  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Torchov napad je hlupost bo ked stretne clovek orca urcite sa neskamaratia a este kazda rasa ma vlastny jazyk aliancia nevie hordske jazyky a naopak.
A zas Specterov napad je dobry v tom ze by to bolo o znepriatelenej ali a horde.

Davam hlas Specterovi :)


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nejaká hlavná úloha by sa neskôr v dobrodružstve mohla objaviť. Ale to až neskôr...
Aliancia a Horda by sa mala snažiť ako tak zjednotiť proti Burning Legion. To samozrejme nieje také ľahké a v príbehu by sa medzi nimi riešili rôzne konflikty, boje, intrigy a tak.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja si myslím, že aliancia a horda by sa nemala spájať. Prečo aj? Nikdy neboli spolu a všetci proti Plamennej légii... to nie. Potom by to bolo ako nejaké brakové tuctové fantasy.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Asi si ma nepochopil... oni by sa mali spojiť, ale nespoja sa. Budú bojovať aj keď sa im budú snažiť do hláv tú myšlienku natlačiť.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som zo zaciatku za nevine dobrodruzstvo mozno neskor z heroickym umyslom znicit plamenu legiu. No napriklad urcite nesuhlasim s aliancou a hordou ako ju pozname z wow.
Ved predsa forsakeni ako sa teraz nazivaju undeadi vo wow za ktorych hrajeme nemozu byt v spojenectve, ktoru tvoria ochrancovia zivota (kravie ksichty), orkovia a trollovia.
Napr orkovia undeadov nenavidia mozno viac ako ludi. Jediny kto by siel do spojenectva su gay elfovia a trollovia. Elfom uz v azerote nikto nedvoveruje. Trollovia zase nepojdu iba preto ze orkovia su proti.
Na strane aliancie je to zase spojenie ludi a trpazlikov, pretoze gnomovia boly skoro vyhladeny a nocny elfovia sa do tohoto spojenectva moc nehrnu a volia skor iba mensie zlo ak je to nevyhnutne.
Rec nieje problem, pretoze jednotnu rec ludi poznaju rozhodne orkovia, urcite niektore kmene trollov co je hlavna cast takzvanej hordy.
Nocny elfovia napr urcite nepoznaju ludsku rec a vidite tvoria krehke spojenectvo. Proste netreba si zase lamat hlavu nad vsetkym, jednotlivec ktory by poznal rec napr. orkov alebo ludi podla toho za ktoru frakciu by sa hralo prevazne by si mohol lahko vymysliet ako sa tu rec naucil.
Ak sa tu teda tolko keca treba pozistovat za ktoru stranu by sa malo hrat. A je uplne jasne ze tam moze byt v druzine aj nejaka rasa druhej frakcie pre spestrenie.
Ak si precitate knihy alebo rozne pribehy na nete zistite ze to nieje az take nemozne a zmiesane druziny su dost caste.
Podla mna vsak bude hlupost tam davat draeneiov, undeadov. Niekto za gay elfa hrat moze ved okrem toho ze ich nikto nema rad a nikto im nedvoveruje este zo sveta nezmizli.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nesúhlasím len s jednou vecou.. nechcem tvoriť žiadnu družinu. Spojenectvá medzi postavami môžu byť.. alebo sa môžu vytvoriť skupiny, ale nieže bude jedna družina, ktorá bude spolu chodiť po svete a robiť kadejaké kraviny - toto by bolo tuctové fantasy.
A takisto nechcem voliť, za ktorú frakciu hrať... nejdeme hrať, a myslím, že by bolo z názvu vhodné vypustiť to World of aby to s tou hrou nemalo nič spoločné, až na prostredie.
Treba vymyslieť lepší názov. Čo tak niečo ako Fate of Azeroth? Alebo radšej niečo po slovensky?


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No takze dole som naznacil ze sa moze zacat pisat zaco hrat atd. To znamena ci bude, ali aj hord druzina a kolko to bude mat ludi.
Frakciu si clovek nemoze zvolit v tej uz proste je. Ak si narod ako orkovia alebo teraz uz trochu menej zjednoteny trollovia povedia ze bude frakcia tak ty ako ork nebudes predsa sam nie :). Proste ork by nad tym ani nerozmyslal, narodi sa a je v horde.
Podla mna si treba napisat ze ako by to malo priblizne fungovat. Nie ze tu bude chaos a proste vzdy niekto bude pisat sam za seba, dalsi ako sa pripaja k druzine za alianciu dalsi uz niekde bojuju. Hordacku druzinku napadne plamena legia apod.
Nejdeme pisat knihu musime sa vtom aj vyznat a treba aj rozumne poskladat ludi.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslel som toto, ale asi som to vtedy zle pochopil.
Torchmister napísal:
za ktoru frakciu by sa hralo prevazne

Nechcel som aby všetci mali postavu z jednej frakcie...
Nech nie je ani jedna družina, ale nech si ani všetci nesólujú. Osudy všetkých postáv by mali byť pospájané a skoro všetko spolu nejak súvisieť. Ale nech to nie je všetko dopredu naplánované - To by potom nebolo také zaujímavé.
A ozaj - mohol by som urobiť reklamu v našej guilde a snáď by sa niekto pridal.. čo vy na to?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 247 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun