HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2474 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 165  Ďalšia
Autor Správa

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vir_us napísal:
vysvetli mi niekto preco dorgan musel zomriet ?


zomrel na jeho vlastne zelanie

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale chystame noetriov comeback  :D  
uz vieme ako sa vrati, uz len nacasovanie a napísanie

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
The Andy napísal:
vir_us napísal:
vysvetli mi niekto preco dorgan musel zomriet ?


zomrel na jeho vlastne zelanie


umrel hlavne kvôli jeho prístupu k tomuto "projektu".
a potom sa mu ani nechcelo písať a je to dosť blbé, keď sa stále vyhovára a robí blbosti.
myslím si, že to bolo najlepšie riešenie, aké sme mohli spraviť, pretože andymu sa už nechcelo neustále písať za jeho postavu. tak sme sa dohodli, že jeho púť bude ukončená. hlavy hore, tí najlepší ešte žijú a budú pokračovať.

mám pre vás možno zlú správu. kedže ešte nemám bohužial net, tak to tu bude pre moju postavu dosť slabé. podľa všetkého by som ho mal dostať až v septembri a potom budem doma písať jedna radosť  :lol:  .
cez veľké prázdniny tu asi vážne nebudem ale asi dám heslo niekomu komu verím.
a ešte jedna vec. to že bude prijímanie postov automatické, s tým sa môžte rozlúčiť, pretože sa mi to tu nechce vymazávať  :)  . ale nebojte sa, všetko čo napíšete, tu bude zverejnené. ( pokiaľ to nebudú blbosti !)


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
budes mat huste ked po prazdninach prijdes a budes mat citat desat stran co sa stalo :P  :P  :P

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
anketa trva uz iba sest dni (dnes20.06.2006) ale vysledok je myslim uz vopred jasný, vypada to tak ze Will snami ostane dokial sa sam nerozhodne zomriet

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
The Andy napísal:
anketa trva uz iba sest dni (dnes20.06.2006) ale vysledok je myslim uz vopred jasný, vypada to tak ze Will snami ostane dokial sa sam nerozhodne zomriet


bude prec 4 tyzdne na lieceni.  
vsetci vieme kde a z coho sa bude liecit.  :lol:
a myslim si, ze to na nom nezalezi kedy umrie, lebo aj dorgan sa najprv vzpieral, ale nakoniec sme sa ho rozhodli umlcat....  :cry:


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 14.04.2006
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: Ganjahouse

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja chcem umriet kedy sa mi bude chciet...
nie ze vy poviete ze umrem a umrem...
ten prispevok, co som pisal ze som utiekol do dediny sa mal skoncit tak ze ja som sa vybral do svojej rodnej dediny, nasiel som tam vyvrazdenu svoju rodinu a skoro celu dedinu okrem par vojakov elfov, a mal som sa vydat do vojny s Nykra´skymi vojskami. ta veta na tom pergamene bola:"Nass fort gehma Nykra´s hell"  to znamenalo ze:"Nech pohltí peklo Nykrancov.":twisted:
 toto som vam chcel do fora napisat ze co to znamena, no vy ste hned napisali ze ste sa za mnou vydali a ze som sa k vam pridal....
nie nie vy ste mali dat pergamen nejakemu elfovi aby vam ho prelozil, a potom ste sa mali vydat nie za mnou, ale dalej... neviem kam ale nie za mnou....
ja som ten prispevok preto napisal, lebo som nemal pristup k netu, a myslel som si ze uz nebudem moct pisat, a tak som sa chcel s vami rozlucit.......


ja ti dam ze vsetci vedia ze kde a na ake liecenie idem.... eeeeeaaaaaeeeeeja nie som blaaaazon... aaaaaaargh!!! :?:  :D


Willentrettenmerth have the best body, and jeho bradavkas vyzeraju like TOFFIFFE :D


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Willentrettenmerth napísal:
ja chcem umriet kedy sa mi bude chciet...
nie ze vy poviete ze umrem a umrem...
ten prispevok, co som pisal ze som utiekol do dediny sa mal skoncit tak ze ja som sa vybral do svojej rodnej dediny, nasiel som tam vyvrazdenu svoju rodinu a skoro celu dedinu okrem par vojakov elfov, a mal som sa vydat do vojny s Nykra´skymi vojskami. ta veta na tom pergamene bola:"Nass fort gehma Nykra´s hell"  to znamenalo ze:"Nech pohltí peklo Nykrancov.":twisted:
 toto som vam chcel do fora napisat ze co to znamena, no vy ste hned napisali ze ste sa za mnou vydali a ze som sa k vam pridal....
nie nie vy ste mali dat pergamen nejakemu elfovi aby vam ho prelozil, a potom ste sa mali vydat nie za mnou, ale dalej... neviem kam ale nie za mnou....
ja som ten prispevok preto napisal, lebo som nemal pristup k netu, a myslel som si ze uz nebudem moct pisat, a tak som sa chcel s vami rozlucit.......


ja ti dam ze vsetci vedia ze kde a na ake liecenie idem.... eeeeeaaaaaeeeeeja nie som blaaaazon... aaaaaaargh!!! :?:  :D


Willentrettenmerth have the best body, and jeho bradavkas vyzeraju like TOFFIFFE :D




nepapuluj a bud rad ze si rad  
:P


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak by sme ho mali dat nabok nejak inak
bohuzial neviem ako :cry:

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!: DOLEZITE  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:
este k Dorganovi
E´lune,  vymaz ten post kde Dorgan umrel PLS  :ikonka19:
konecne sa s vami stretneme a zomrie trochu neskor - este chcem zanho trochu pisat

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je to vymazané.  :roll:
A napísal som tam nejaký príspevok, ktorý smrdí Silent Hill.
:lol:


Hore
 Profil ICQ  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 361
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jednej veci nechapem, co tam robi ten light dark ????  ignorant alebo preco pise tak blbo ze sa to priam ani citat neda ? a pise absolutne od veci a megalomansko, hlasujem za to ze sa tie posty vymazu

_________________
We do not decide , how long we live on this world.
We only decide , what we do with the time given to us.


Hore
 Profil  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ten Light Dark je dobry debil. S takymto clovekom sa neda pracovat.
Pozadujem vymazanie jeho postov a jeho vykopnutie z dobrodruzstva :!:  :!:  :!:  :!:
Vsak to je uplne navysovanie postavy typu "jasomneporazitelny" alebo "naconamjedykaasatamukedsomtuja"  :!:  :!:  :!:

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 11.04.2006
Príspevky: 399
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V PRIBEHU BOLO NAPISANE:

Po dobrom jedle všetci osedlali svoje kone a pokračovali späť do malej dedinky, kde by na nich mala čakať Aperlas s Pemeneas. Cesta im ušla dosť rýchlo, lebo všetci sa už tešili na ich stretnutie.
,,Za chvíľu sa už konečne stretneme i s Dorganom a Nifhorgom,"
povedala E´lune.
,,Kto to je?" spýtal sa Korialstrasz.
,,Uvidíš," tajomne odpovedal Willentrettenmerth.

V červene vyznačenom by mal byť aj Noetrius, lebo 1.skupina ešte nevie, že skapal.


P.S.: Inak pridal som prispevok akože to stym LightDarkom sa ani nestalo.

_________________
"Courageous men don't have more courage than normal, they just have it little longer."


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mam dobre spravy!!!!!


1. príde nová postava!!!!!!!   pre andyho- vlado d.
2. idem sa zbaviť toho light darka!!!!!!

všetkým sa vám ospravedlňujem za to, že som ho do toho zatiahol.  :oops:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2474 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 165  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun