HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 72 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Líbím se ti?
1 8%  8%  [ 4 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 4%  4%  [ 2 ]
4 4%  4%  [ 2 ]
5 6%  6%  [ 3 ]
6 4%  4%  [ 2 ]
7 10%  10%  [ 5 ]
8 14%  14%  [ 7 ]
9 12%  12%  [ 6 ]
10 38%  38%  [ 19 ]
Celkový počet hlasov : 50
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:

tak na fajcenie ja sice nepoznam (teda nefajcievam ich haha)
no hej? cim? tym vrazednym pohladom malych ociek? tym mastnym čelom? tou ostrou, rezanou tvarou aka Kralovna skotska? troma kilam padesát?
Iluviel vyzera ako sympos (okrem teda tej larpovej s teniskami ---> pure fail.. a tez by mohla aspon kilo pribrat)

ne, poznam celkom dost dievcat a vacsinou su mile len ked neco chcu... a dokazu byt velmi nemile ked chcem neco ja :ikonka17:

cry me a river, nebude to prvy ot na hostinci ani posledny. a kludne temu zaloz ty, co som, otec zakladatel?
s pozdravom ZRudi :zrudi:


drahy Zrudi
uz vazne neviem o com o tom fajceni hovoris :D
oci ma celkom pekne, jedno trosku prizmurenejsie ale to nevadi aspon sa odlisuje , a co ty vies co chcela tym pohladom vyjadrit
co ty vies to celo mohlo byt spotene a ked uz bolo mastne co uz clovek ma plet ktora sama od seba vytvara maz , to si na tvar mala hodit kilo pudru ?? potom by si urcite povedal ze slecna mala nosit napis pozor pada omietka
co ty vies akych ma mocnych predkov , mne sa ostre tvare celkom pacia
no tak ma boze rychli metabolizmus keby mala zasa 150 kil tiez by si hundral
Ilu nepocuvaj zruda si velmi pekna holka

ano skoro presne si to vystihol ale zapametaj si dievcata chcu skoro vzdy nieco :P a to druhe je tvoj problem :lol:

nie len ty si vecne nespokojny :)

Will - lenze tu sa ma rozoberat ilu ked uz a nie mile slecny po jej pravici
Vasa JuKi

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
o jedinom normalnom fajceni mimo travy...
skus sa popytat starsich a skusenejsich bab v svojom okoli :wink:

oocuj nasa JuKi nepocuvala si v mladosti trosku moc Spice Girls, Girl Power a tak... ?? ze by to na tebe zanechalo nejake nemile nasledky??
secky sme kamaratky, sme sexi, pritazlive, krasne a mrte sa bojime pravdy, tak si musime pomahat lebo... lebo girl power!!
Obrázok
je to ok, ked mas 12 a ste triedne sprtky a skaredky, ale v pozehnanom veku to posobi tak neskutocne detsky, toto drzanie sa za rucicky, ze sa musi clovek ROFLovať

ako sorry, ale henta baba sa na tej fotke nemoze pacit nikomu, navyse mi je ukradnuta ci je nech aj najmilsia baba v galaxii (s tym xichtom asi tazko) moj povodny post bol smerovany na vyzor a ne na dusevne charakteristiky cloveka, ktore z fotky aj tak nevycitas...
a hej, radsej omietku nez lokšu na xichte :)
that´s the way I like it baby
lol a k mocnym predkom sme sa jak dostali?

haha vzdy je to metabolizmus :ikonka42:
nevravim nic o 150kilach, ale ked je nekto chrdy a pri teoretickom premyslani o o vzajomnom zblyzovani mam pocit, ze zachadzam prilis hlboko do nekrofilie, nieje to urcite dobre...
Ilu by urcite prospelo kilecko naviac

Ilu kludne ma pocuvaj, nepovedal som ti nic zleho :D

ked uz nekto capne pikčur, tak nech sa skomentuje cely ya basta.. a navyse si do tjeto temy zacala rypat ty moja mila Juki :-)

ps: omfg jak som sa dostal k tomu zovet Iluviel Ilu? ne ze by to nebolo tak X krat lepsie.. ale aj tak
damn you Juki :thumbsup:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pardon zabudla som skym sa rozpravam :P

ne ne , asi ta sklamem Spice Girls som nepocuvala a o Gril Power vdaka tebe pocujem prvy krat ale vidim ze v tom mas prehlad :wink:
to su slova nejakej piesne cio ? a ne ne pravdy sa nebojim , budes muset pohladat nieco ine
fuuu sprtka mi este nikdo nikdy nepovedal , a inak ja som za tych ludi bola vzdy vdacna , clovek si mal aspon od koho opisat ulohy a inak som nevedela ze som uz v pozehnanom veku , kedy vlastne ten vek zacina ? :)
nahodou mne sa paci , a to neni pravda , niekedy sa clovek len pozrie a vidi mrcha , jedinacik , inak videla som aj skaredsie
ale zlatik vsak ty spominal ze ma tvar ako kralovna irska
nie ,vzdy to nie je metabolizmus ,niekedy teda dost casto je to pre posahanost niektorych jedincou
poznam osobne aj vacsie hrkalky a tie slecny by velmi ochotne urcili tej slecne spravnu dietu

a nie nerypala len vyjadrila svoj nazor ktory sa asi nedrzi za rucicku s tvojim

slecna je vysoka , dlhe vlasy , nevidim ziadne nedokonalosti pleti , trosku mensie oci , pekne obocie , jedine co sa mi na nej vazne nepaci tak ta hnusne chplata vec okolo jej krku takze u mna 6 alebo 7

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kde ty na toho lebowskeho chodis

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
warior - mam hodnotit aj tuto foto ?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2005
Príspevky: 134
Body: 5
Bydlisko: České Budějovice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
(Mě druhá slečna na druhém obrázku přijde zajímavá, a ne ve významu "není hezká a nechci ji urazit" - prostě hezky zajímavá. Ostatně považuju za výhodu, když má člověk rozmanitěší vkus než úzce zaměřený.

Kdybych věděl, kde najít fotku Warriora, tak se vyjádřím i k němu)

_________________
Jerson má vždycky pravdu, kromě případů, kdy jí nemá.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tato tema je made my day :-) :thumbsup:

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mna dostal ten lebowsky :lol: .. inak je to zrudiklasika.


btw nehlasoval som. nikomu.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no za lebowského :ikonka19:
alef0: pre mňa tiež, idem sa zapojiť tuším - toto je jedna z mála ktorá ma začína baviť:

JuK-I: jedna vec len:
ZRudi hodnotil fotku. Ono sa to väčšinou v takýchto témach robí, celkovo sa to väčšinou očakáva, keď už niekto do bezhraničných hlbín odošle údaj o svojom výzore. Tak nejako sa s tým počíta. Rozumieš. Ako keď napíšeš comment a niekto reaguje (ako ja teraz).
Jemu sa proste tá baba nepáči. Teraz ani neobhajujem, ani nezastávam, ani nevyvraciam jeho názor, každopádne len tvrdím, že je úplne normálne, keď sa mu tá babena proste neľúbi. Normálne to odôvodnil, napísal v podstate kritiku fotky - a na to tu táto téma je.
Úprimne povedané, tiež by som nemohla povedať, že by som si tú slečnu zaradila pri prvom pohľade medzi ľudí, ktorých by som označila za klasicky krásnych. Sympatická - to je iné. Ale to nehodnotím, lebo ju nepoznám. A je mi 48, či je milá a zlatá - sa tu hodnotí výzor. Až sa bude hodnotiť povaha, podľa mňa budú ohlasy úplne iné, môže to byť zlatá baba (a asi aj je).
Krása a šarm nemusia byť vždy to isté a s "milotou" povahy to tiež nemusí mať súvis.
Takže nevidím dôvod, aby si presviedčala niekoho, že to čo sa jemu nepáči a prečo slečnu označil za myslím "nie veľmi peknú" nie sú dostačujúce kritériá a vlastne je pokrytec, lebo hodnotí niečo, v čom sa nevyzná. To je - prepáč mi - úplná hlúposť.

/made my day End:)

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no inač ta baba vedľa mňa je Evka Pélyová, modelka, ktorá v modelingu dosiahla značne väčšie úspechy ako ja :lol: (tá foto je zo zákulisia jednej "show").

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je v poriadku, modelka nerovna sa automaticky pekna baba :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa St. 11. Jún 2008, 13:04, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej to máš pravdu, už dávnejšie som pochopila, že pri modelkách nejde o xichtík, ale o čo najchudšiu postavu. Neviem, či je Evka odo mňa chudšia, ale viem, že je vyššia, takže môže pôsobiť ešte štíhlejšie...

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Galthea bolo a je mi uplne jedno ze sa wariorovi nepaci tato slecna , to mi bolo uplne jedno, mne sa len velmi nepacila tato poznamka
Warrior napísal:

ale nekery ludia by sa nemali fotit...


Galthea napísal:
JuK-I: jedna vec len:
ZRudi hodnotil fotku. Ono sa to väčšinou v takýchto témach robí, celkovo sa to väčšinou očakáva, keď už niekto do bezhraničných hlbín odošle údaj o svojom výzore. Tak nejako sa s tým počíta. Rozumieš. Ako keď napíšeš comment a niekto reaguje (ako ja teraz).

a ked uz sme pritom ta slecna tu fotku sem necapla , ja neviem , mala som skor pocit ze tu mame riesit ilu ak je to inak tak pardon moja chyba

ano to preco sa mu nepaci sme sa dozvedli az neskor
:)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
batrflaj hlasoval 9 a ale musel pridat bodik za ten piercing....

takze finalne asi 10, špata si neni...
aj ked to je subjektivne ze ano...

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 72 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun