HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Tak?
1 67%  67%  [ 4 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
6 17%  17%  [ 1 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
8 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
10 17%  17%  [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 6
Autor Správa

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Za 1.- Uznajte, že by som to nebol ja, keby som tento topic nevytvoril :lol:
Za 2. - Ak sa chce.. hlasujte ::::

Takže idem od minulosti k budúcnosti:
Spoiler! :
1. Táto je fotená na Kolibe asi štyri roky dozadu.
Obrázok

2. Asi dva roky - pred mojou školou niečo tam opravovali tak som im šlohol kužel (bo ladil aj s bandanou, aj s tričkom)
Obrázok

3. Rok dozadu (dokonca aj s dátumom - 5.8.2010 na skautskom tábore)
Obrázok

4. Rok dozadu- Nemecko, blízko Rostocku - žijú tam moje tri sesterky (najmladšia na fotke) A inak super spoločník na túry :) taká príjemná záťaž na chrbát. Je moc zlatá.. možno niekedy vyhrabem fotky jak sme si kreslili
Obrázok

5. Rok dozadu - Nemecko, Bad Doberan - katedrála, ktorá mala silnú atmosféru (ak pojdete niekedy na sever Nemecka odporúčam zastaviť sa tam- Architektúra domov je nádherná, a nevybombardovaná)
Obrázok

6. Rok dozadu - S kámoškou v Erujoveji .. neviem prečo, ale mám túto fotku veľmi rád.
Obrázok

7. A nemožem si odpustiť moju drsnú pózu :D :D :D
Obrázok

Dufam že fotky stačia na to, aby ste ohodnotili :)


Dík.

BTW hlasujte od jedna do desať , s tým že 10 je najlepšie 1 najhoršie


Naposledy upravil Weerty dňa So. 14. Máj 2011, 0:15, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som bol v minulosti proponentom tejto temy a celeho napadu a dnes sa za to hanbim a myslim si ze je to kardinalna blbost a stale to lutujem, ze som sa neplasol po ruke a nesiel vtedy robit nieco uzitocnejsie

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ináč rozmýšlal som že kto to asi spravil... Ale tak... je to užitočné na to, aby ste ma spoznali o trošku viac


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fiiha weerdy ..hmm..teda ty vies tlacit na pilu teda
v jednej zamknutej teme som sa ta v "podstate" zastal a teraz stojim v nemom uzase :-P

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dík za zastanie sa, ale prečo nemožem byť "vlezoritný" ? Je to zakázané? :D


Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nechapem tomu bodovaniu. ked desat je najlepsie a jedna je sexos, znamena to, ze jedna je viac ako desat? a co je potom dva?

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr. Crow napísal:
nechapem tomu bodovaniu. ked desat je najlepsie a jedna je sexos, znamena to, ze jedna je viac ako desat? a co je potom dva?


Sorry.. bludy... už to je zrozumiteľné


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2008
Príspevky: 131
Body: 2
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
weerty, proste...

ZLE

ani nehlasujem, ani sa ťa nesnažím pochopiť, ani ťa nechcem obviňovať, ani nechcem hovoriť, že som lepší než ty, ani nič iné proti tebe
ale toto

tvrdenie, že si vlezoritný? k čomu to speje? ak si to myslíš, znamená to, že si egocentrický tak veľmi, že ťa to napĺňa? (lebo neviem, prečo by niekto túžil byť vlezoriťný)
(+ mimo reči, a nereaguj, prosím, na tieto riadky v zátvorke, to že niečo nie je zakázané, neznamená že je to povolené/odporúčané, je to nanajvýš tolerované. ak silou mocou chceš porušovať nejaké spoločenské konvencie, ktoré aj v podivnejšich spoločnostiach, než je táto, fungujú [nie som svetielko a nerobím sociologické prieskumy], tak to premňazamňa rob. len ak ti to ešte nikto nepovedal a ty to asi neriešiš, tak ti to chcem povedať - bude to len tvoja hanba, tvoj trapas, tvoj omyl, tvoje faux pas. nech sa páči. na cti ti to nepridá. maximálne nad tebou viac ľudia budú viac krútiť hlavou, mávať rukami a nechávať sa samého za chrbtom, nevediac, čo povedať.)

skrátka, môj mozog akosi nedokáže spracovať skutočnosť, že napriek zreteľným a evidentným náznakom hostinčanov, že ich to prestáva baviť, to teba ešte neprestalo. nič no. neveril by som že takého človeka stretnem, ale aj tak.

proste. skús myslieť na to, že o tebe už vieme, nemusíš pred nami sústavne ukazovať prstom na seba
ak to ostatným nevadí, resp. už si zvykli, tak aspoň kvôli mne, hoci tu prispievam veľmi málo. :)

a ešte skúsim - pokiaľ chceš (a tvoje "vlezoritné" spôsoby ma o tom uisťujú), kľudne mi do pmky napíš podrobné fungovanie tvojej kocky, aspoň sa inšpirujem a rozšírim obzor. lebo ja jednoducho NECHÁPEM :ikonka09:


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vlezoritným ma nazvala Lilla..

No a ja zas nepochopím prečo si robíte voči mne "predskudky".. však normálne hlasovanie som spravil ako veľa ľudí predo mnou (možno je to tak dávno až vás to fakt sere...) .


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wosp> rozhodol sa presadit za kazdu cenu, takych ludi je na svete viac. Niektori v daka tomu zarabaju velke penaze. To nastastie na Hostinci nehrozi.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to né preboha... normálne som túžil po tomto topicu... to nie je že: Weerty je narcis.

Čo proti mne máte ? :cry: :cry:


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2008
Príspevky: 131
Body: 2
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej, rozumiem, ale stále mám výhrady
už si tu niekde do inej témy dal nejaké svoje fotky, aj si dostal zodpovedajúcu reakciu na ne, nestačilo ti to? potrebuješ to mať v číslach a tak? alebo v čom je problém

čo sa týka normálneho hlasovania
Weerty v knižnici k jednému dielu napísal:
Imho je slušné prečítať si pred príspevkom do fóra jeho pravidlá...

Ozzy v Libim se ti? Info napísal:
...fotky podla urcenych pravidiel, najmenej jednu najviac tri

možno si si to teda neprečítal, možno hej, ale 7 fotiek je ozaj trošku viac o egu (o čom sa ozzy takisto zmienil)
tiež môžem poznamenať, že 2 vítacie témy tiež znamenajú svoje

a keď ťa lilla nazve vlezoritným, ty to na seba prijmeš a ešte sa brániš, ak ti povedia, že to je odveci
a teraz nechceš, aby si o tebe mysleli, že si narcis :)

Weerty napísal:
Uznajte, že by som to nebol ja, keby som tento topic nevytvoril

predsudky sú niečo iné, ja len analyzujem tvoje príspevky a správanie [nie som svetielko a nerobím výskum]


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nelíbíš


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Radšej nebudem dávať už svoje fotky, lebo mi závidíte mladosť! :D

ach...


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a ved ho nechajte, neni to jedno? raz za cas sa predsa stane ze niekto dojde na forum, prispeje do par diskusii a vsetci ho vyhejtuju. bud odide alebo ak to vydrzi, tak o dva roky to uz nikto neriesi a kazdy si zvykne

weerty tiez raz pochopi ze vacsinu ludi asi nezaujimaju jeho profilovky a co kde zazil, najma ak ma 15 (nic proti 15rocnym, ale to je proste fakt), a sam sa sem za tri roky vrati a bude to mat ako najlepsie zrkadlo a nieco sa z toho nauci

weerty tvoj problem je aj (okrem ineho) v tom, ze sa spravas prilis ako guma, a fungujes tak, ze niekto na teba niekde v nejakom threade zatlaci a ty sa to pokusis zmenit a v inom threade sa uz spravas inak, lenze az prilis doslovne. krasne priklady sa daju najst v kniznici literarnych experimentov, kde najprv sa ti nieco hrozne nepaci, no ked ta za to dvaja ludia sprdnu, tak sa ti to na druhy den paci, a na treti den nakladas inemu autorovi v inom threade to iste co nakladali tebe. ja chapem, proste sa snazis najst nejaku formu ktorou sa budes prezentovat tak aby to tu ludom vyhovovalo. Lenze o tom to je, ty nemas hladat svoju prezentaciu tak aby nam vyhovovala, ty sa mas spravat tak, aky v skutocnosti si (lenze, vie clovek v 15 aky v skutocnosti je a ako sa "defaultne" sprava?), a my ti povieme, ze co si o tom myslime :D

ale dobre no sak skusaj a uvidis, podstatne je aby si rozmyslal nad vsetkym co ti ludia hovoria, ale zas nie prilis osobne, inac sa z teba stane zatrpknuty hater :D. a si myslim ze nazivo je z teba uplne iny pocit ako tu

k fotkam, zlate

a mladost ti veru nezavidim :D teraz si zijem ako pan

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun