HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 65 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Selar napísal:
Zhanam NEuroskop po cesky. NAjlepsie e-book a co najviac.


Myslis Nekroskopa od Briana Lumleyho? Mam po cz v e prvu knihu.

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Zhanam:
Philip Kindred Dick - poviedka Zapamatame si to za vas vo velkom ( v originale: Remember it for you wholesale )'. Este poznamenam, podla tejto knizky bol natoceny Total Recall s Arniem.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
TomB : hej to bol preklep. PLs mohol by si mi ju poslat?? moooc by si ma potesil :twisted:

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
TomB: ja by som ta o nu tiez poprosil ak budes tak dobry... :)


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
TomB napísal:
Grey_Rashka napísal:
2. Knihy zo serie nekroskop... kolko je tolko treba... taktiez v elektronickej forme...
Sice to nie je podmienka... ale bol by som rad.... takze tak... papa


Mam 1. v cestine, 2 a 3 v anglictine, nanestastie dalsie nemam (citam teraz VI na papieri pozicanu, caka ma VII a VIII a su to dost dobre knihy.

1 (cz) - http://tomb.unas.cz/Nekroskop.pdf
2 a 3 (angl.) - http://tomb.unas.cz/lumley.rar

ked si to vezmes daj vedet, dam to odtial prec.



este stale to tam visi, ponuknite sa. (trhovisko, strana 2, tam sme sa o tom bavili)

Finrod Elensar napísal:
Zhanam:
Philip Kindred Dick - poviedka Zapamatame si to za vas vo velkom ( v originale: Remember it for you wholesale )'. Este poznamenam, podla tejto knizky bol natoceny Total Recall s Arniem.

woooow, clovek, ktory vie, co je to K. klobuk dolu (moc casto sa to neuvadza)
ak by si chcel, najdem niekde aj poviedku k paycheck - omnoho lepsie ako film


We can remember it for you ... mam
http://tomb.unas.cz/remember.txt

toto som od dicka necital, ale cital som toho od neho dost. Mam aj nejake poviedky po cesky, ak by si chcel. Ale to najlepsie, co som od Dicka cital, bol UBIK.

A este jedna vec bola zaujimava, nebolo to moc sci fi, skor akasi alternativna skutocnost - Temny obraz (a scanner goes Darkly), to mam tiez po cesky, je to o fetakoch, je to perfektne (ja moc veci o fetakoch nerad).

Dick je moja srdcova zalezitost, v policke par jeho knih mam, kedysi donedavna kazdu, co sa v brlohu objavila (potom ich zrazu bolo moc a zdrazeli, kurnik)

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ja zhanam hocico od salvatoreho (okrem conorskej trilogie a icewind dale) alebo eda greenwooda....plz poslite na mejl ked mate daco thxxx
batrflaj@centrum.sk

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To TomB : Dik, ak by si mohol, tak mi nejake dobre poviedky od Dicka posli. Vies inac o tom, ze jeho fanusikov nazyvaju dvojzmyselne Dickheads. 8) Nic v zlom, je to len taka pikoska a podla mna kravina.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Eh, o tych Dickheadoch som nevedel, ale nech si ma vola kazdy ako chce :) Ja mam Vacsinu Dickovej tvorby rad. (Marsovsky skluz v case sa mi moc nepacil).

Ok, hodim ti 2 knihy poviedok - to je Wub, kapitane a Zlaty muz. Vo Wubovi najdes aj Paycheck. A hodim tam aj Temny obraz... precitaj si prvu stranu a bud ta to chyti, alebo to zahod, je to od klasickej Dickovej sci fi tvorby dost vzdialene.

http://tomb.unas.cz/

ked budes mat, daj vediet, zhodim to odtial. Ak by bol nejaky problem, daj vediet.

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
TomB napísal:
Eh, o tych Dickheadoch som nevedel, ale nech si ma vola kazdy ako chce :) Ja mam Vacsinu Dickovej tvorby rad. (Marsovsky skluz v case sa mi moc nepacil).

Ok, hodim ti 2 knihy poviedok - to je Wub, kapitane a Zlaty muz. Vo Wubovi najdes aj Paycheck. A hodim tam aj Temny obraz... precitaj si prvu stranu a bud ta to chyti, alebo to zahod, je to od klasickej Dickovej sci fi tvorby dost vzdialene.

http://tomb.unas.cz/

ked budes mat, daj vediet, zhodim to odtial. Ak by bol nejaky problem, daj vediet.

Marsovsky skluz v case mi nieco hovori, ale to som cital od ALdissa nieco take. Od Dicka som vela necital, ale dobra bola poviedka Aspon cosi pre nas Tempunantov. A velmi pekne dakujem uz som to stiahol.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Zhanam posledné diely z cyklu o Honor Haringtonovej od Davida Webera SK\CZ\ENG

THX


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
V brlohu v antiku mali dost vela knih z Duny a za dost slusne ceny.. kupil som len jednu (pretoze neviem, ake to je a ci sa mi to bude pacit... budem si buchat hlavu o stol, ak sa mi to pacit bude) - za nejakych 220 sk. Mali to tam skoro komplet (ale nie uplne), takze kto ma zaujem, nech tam rychlo uteka (v antiku dobre veci nie su moc dlho)

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Neviem ako na Slovensku, ale v CR predavaju v Levnych knihach DVD Cesta do Fantazie (Spirited Away) za 99 Kc !!! Doporucujem :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
uuuuuf, u nas som si nic take nevsimol.. ale hned ako budem schopny pohybu to pojdem ziastit... Ghibliovka za 100 kc, to je dost dobra cena.

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nemate niekto nahodou stare komixy Conan? Vychadzali zaciatkom 90-tych rokov v Slovarte. Chyba mi par cisiel a nemozem ich nikde zohnat :?


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Nemate niekto nahodou stare komixy Conan? Vychadzali zaciatkom 90-tych rokov v Slovarte. Chyba mi par cisiel a nemozem ich nikde zohnat :?


Nejake Conanove komixy vysli pred nejakymi tymi mesiacmi v jednej edicii (firmu neviem) v ktorej vysli aj X-men, Spiderman... Ale ci su tam aj tie casti, ktore zhanas netusim :roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 65 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun