HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 30 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ako reagujete na uz dlhsie beziaci projekt sme a ich ediiciu?
ja osobne som velmi poteseny

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Myslis tie knihy??? Ja SME necitam takze neviem presne o co ide.... :)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja osobne som si sice este ziadnu z tych knih nekupil, ale projekt je to pekny :lol:


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Fixir: ide o to, ze vydavaju najvacsie klasiky svetovej (a tusim su tam aj nejaky slovenski autori) literatury, za relativne dostupnu cenu (do 200 Sk) a snazia sa ich tak spristupnit sirokym masam :)


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Jedine co ma tam zaujalo bol Haskov Svejk, ael to si poziciam od kamarata, takze je to zbytocne aby som si to kupoval.
Ako Nightfall napisal, projekt je to pekny, ale mna okrem Svejka ziadne dielo neoslovilo :D

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak to mna by tam aj par knih oslovilo, ale knih co by som si chcel kupit je tolko ze neviem ktoru skor (a to nemyslim len z tejto edicie) :roll:

a hlavne kde na to vziat :P


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Sirokym masam ako sirokym masam. Co som si pozeral zoznam tych diel, tak o niektorych som pocul prvy krat a niektore z nich by som nedefinoval ako knihy pre siroke masy... :lol: Ja by som tam skor supol nejake fakt, ze slovenske a svetove klasiky co pozna aj priemerny citatel ako ja :D

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Fixir: No ale povedz, kupil by si si nejaku Mamku Postkovu alebo Gabora Vlkolinskeho? (a ze to je onakvejsia klasika) :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To je fakt, ze ani takych 200 kroun nie je malo, ze??? :D Ja som napr. robil 8h v jednom zmrznutom sklade kde bolo asi 3 stupne a vybaloval som rozne skrutky a ine sr.... :lol:
a za utrzene peniaze som si kupil Silmarillion :) Ale ako myslienka je to celkom dobra :D

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
su tam diela ktore rozhodne stoja za precitanie, bude to zniet ucitelsky ale take tie posolstva z nich srsia nieco ako 1984, alebo su to proste dobre pribehy.
zaujimal by ma vsak vysledok, ich dopad na obyvatelstvo, myslite ze sa bude aspon trochu viac citat?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
NIghtfall ja by som urcite bral Smeleho zajka a Smeleho zajka v Afrike, alebo Budkacik a Dubkacik. To boli eňo ňúňo knizky :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
farar: No to si skor myslim, ze asi nie. Ono kto citat nechce, tak citat nebude ani keby tie knihy boli zadarmo. A kto si to chce precitat, tak si to pozicia v kniznici. Podla mna si to kupia vacsinou ludia, ktori to uz citali a chcu to mat doma :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
NO dopad to bude mat asi mnimalny, pretoze ak niekto k tomu nema vztah tak tato edicia to urcite nezmeni... :(
To by museli prist s niecim takym ako HP a vidis ako decka zacali citat(Ja som vsetkych 5 precital za 2 tyzdne :D)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
No co som tu cital tak su tu take nazori pre a proti ale kazdopadne si myslim ze je to dobra vec. Ono niekto spominal ze kto tie knihy chce citat pozicia si z kniznice, no neviem tak ti poviem ze ja osobne si radsej knihu kupim ako keby som ju potom musel racat do kniznice a tie 2 kilka za knihu fakt nie je vela , ved si pozri kolko stoja len fantasy knihy pod 3 kila nenajdes dobru knihu a to je casto povazovane za brakovu lit.


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Marcus: Ja nehovorim, ze je to vela. Je to super cena. A su to dobre knihy. Ale dobrych knih je tolko, ze keby som si chcel kupit vsetky (aj keby boli za 2 kila) tak ma to zruinuje. Takze si vyberam do coho tie peniaze vrazim a bohuzial tieto knihy nie su na prvych miestach v mojom rebricku..a ked si ich chcem precitat tak si ich poziciam .
Ale ako som povedal, projekt je to pekny a niekoho, kto si tie knihy chce kupit ho urcite potesil..ale, ze by len kvoli tomu ludia zacali viac citat si nemyslim :roll:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 30 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun