HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa


no ako sa vam to pacilo? :) aky je vas naj charakter?

mne sa strasne pacil ten samuraj Filip :)

ale ani marika nebola odveci ;)


Hore
   

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
samuraj filip je neosobny....jednoznacne chlastac arnost ci jak sa volal. A potom to nebezpecne co sundalo detektivovi zenusku:DD

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nemá to chybu, Marika Rulez


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Ostatne Zambochove knihy sa mi pacili. Toto mam teraz moznost zohnat. Oplati sa to kupit? Priblizte mi trocha obsah (trocha viac nez jednou vetou please), ak sa da.


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Je to kniha nenepodobná Kulhánkovým Vládcům strachu a Noční klub. Čili spousta explicitního násilí a když říkám že spousta tak spousta, ovšem Kulhánově množství to nedosahuje. Kvalitní černý humor, rozhodně lepší příběh než u Kulhánka.

Marika Zaháňská je obyčejná vědecká pracovnice. Jednoho dne ji všajk v noci společně s neznámým cizincem přepadnou. Neznámí cizinec jí pomůže a ona jemu, pozve jí na večeří. po večeři doma napadnou Mariku a ona je rusko mafií najmuta jako ochranka a společnice neznámého cizince. K ochrance patří další ostrstřelci, doktor a elektronický "mág". No a společně odhalují že události v knihách Jiřího Rulhánka zase nejsou až tak vmyšlené a společně bojují proti těm kteří chtěj zabít je.

Už vyšel druhý díl


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Dalcor: jj vysiel ale nemam nam prachy a ide ma z toho trafit slak. Este musim dva tyzdne pockat kym si to kupim :( Ale kniha to bola uplne skvela. Ten humor je porovnatelny s tym Kulhankovym aj ked tam to bolo hlavne spojene s tym explicitnym nasilim/hlavne Divoci a zli je seria absolutne krvava a brutalna. A to rozuzlenie :D :D /

Ale dost bolo OT. Lihen je jedna skvela kniha a este sa mi nevratila co som ju pozical. TAk bludi po roznych ludoch ale uz sa tesim ked sa mi vrati. KEdze ujo Kulhanek uz dlho nic nevydal, tak som rad, ze mam co citat od podobnej literatury.

Mimochodom Dalcor, cital si uz dvojku?? Ak hej tak boch ta chran nieco prezradit. Uz sa na nu tesim jak male decko :)

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
U nás na Kladně ji ještě nemají, navíc mi na poště vázne Dragonlance: Elven Nations I a tak nějak postrádám dostatečný početLOVE


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Dalcor: uf, to znamena ze mozno este nedorazil ani k nam a teda kym dojde budu aj prachy :D

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Vdaka za popis. Rozhodne to vyzera zaujimavo. Porovnanie s Kulhankom som necakal, kedze som od Zambocha cital zatial len fantasy. /Inak Kulhanek chysta nieco na tento rok/.
No sakra, dva dieli. To je sedem stoviek a este k tomu vysiel aj dalsi Gemmell.
Ale asi to vezmem. Dik.


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Bude to trilogie.

Rozhodně je lepší než Divocí a zlí, srovnatelné, ne-li lepší než Noční klub. Žamboch lépe pracuje s dějem


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Dalcor: suhlas. Divoci a zli bola fajn kniha hlavne preto ze som sa na tych blbostiach tam tak fajne pobavil :) :)

HEj bude to trilogia a povedal by som ze velmi kvalitna. Urcite sa oplati obetovat na nu tie prachy a radsej nejst nejaky cas chlastat.

Cela Lihen je robena ako POCTA/aj ked niekto v tom vidi aj parodiu, podla mna je to blbost/ panovi Kulhankovi. Dokonca aj sam Zamboch to vyhlasil

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Už vyšla ta dvojka?Nevíte někdo kdy to má vyjít?


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Teď


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Dík za odporúčanie. Práve finišujem jednotku a už mám aj dvojku. Páči sa mi to velice. Bude aj trojka?, lebo som si zbežne omrkol koniec a zdá sa, že je to ukončené.

EDIT: Kde ste zobrali info o trilógii? Práve som to dočítal a je to ukončené. Jasné, je tam jasný priestor pre pokračovanie, ale celý tento príbeh je ukončený. To je ako s Cestou Krve. Inak, je to Kulhánek a nie je to Kulhánek, Žamboch to pojal vlastným štýlom.


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.09.2004
Príspevky: 206
Body: 5
Bydlisko: dublin/bb

Neprítomný
Tiez by ma zaujimalo, odkial su info o trilogii. Prve dva su celkom ukoncene, a o tretom som nikde nic nenasiel.

_________________
www.rpg.sk
Slovensko-český portál venovaný stolným RPG hrám
rpginspirations.blogspot.com
Find your RPG inspiration here. One idea a day.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 16 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun