HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 
Autor Správa

Pútnik

Založený: 23.07.2009
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
je tu niekto kto pozná tento systém od FASA a rád by si ho zahral? alebo niekto kto ho nepozná a chcel by si ho prejsť? :D strašne sa mi páči svet ale neviem o nikom kto by mal záujem....takže hľadám záujemcov z Košíc (od septembra) alebo Lučenca (teraz počas prázdnin)....taktiež by sa dala zriešiť aj online hra buď cez PbP alebo cez nejaký tabletop program....knihy viem poslať v pdf

najlepšie by bolo ak by sa ozval aj nejaký skúsený DM, ale ak by ste mali trpezlivosť s nováčikom kľudne by som ho robil aj ja

P.S. ak sa v týchto dvoch mestách hrávajú iné fantasy RPG napíšte mi...rád by som si zahral


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
My hrame momentalne gulas, co pride, to hrame (velmi casto one shoty na prepestre temy).

Earthdawn nepoznam (precital som si kratky pokec na RPGFore), hral si to? A v com je to z hladiska zazitkov ine nez D&D? (Mam istu nevolu k fantasy svetom a pravidlam a la 90. roky, kde treba zhltnut 200 stran mechanik.)

Preco Earthdawn?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 23.07.2009
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no snažil som sa to zahrať s dvoma ľuďmi doma, ale tak to sa celkom za hranie nedá považovať...ako som písal v úvode páči sa mi ten svet, história atď..

čo sa týka mechaník, tak tie nemusia byť originál (úprimne povedané dosť mi kazili zážitok)...osobne nie som skúsený hráč RPG (iba nejaký ten andor a snaha doma s ľuďmi o niečo ale nič vázne), takže s niečím novým by som asi neprišiel, ale ak by sa našiel niekto kto by chcel robiť DM a vedel by o lepšom systéme hrania, tak prosím, ja sa prispôsobím

na otázku prečo práve Earthdawn ti asi uspokojivo neodpoviem. Poznáš ten pocit, keď si čítaš niečo čo ťa po pár vetách pohltí a ani nevieš konkrétne prečo? taký pocit som mal z Earthdawnu keď som si čítal handbook. nanešťastie tento svet sa už takmer nehráva ani normálne ani online


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No hej, len to je dost smutne, ked si najdes zaujimavy setting, ktory je ale jednak mrtvy a jednak ho nik nepozna. Tragicke este je, ked ten setting musi pripravit nejaky iny DM tak, aby ti vyhovoval -- najst takeho DMa je prakticky rovnaka sanca akoze vyhras v sportke.

Pockaj do jesene a uvidi sa, co bude s nasou grupou (Earthdawn nevidim realne, ale mozno sa rozbehnu ine kampane.)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 23.07.2009
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
veď ja viem...toto bol skôr výstrel na slepo, či nááhodou sa niekto nenájde :D ok počkám do jesene...hádam to zas nedopadne ako s tým DnD 4e keď sme to riešili minulý rok v septembri a potom si mi už neodpísal na správu :P


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
My sme nakoniec to D&D nehrali, rozbehli sme sa az dva mesiace dozadu (a nie s D&D), takze som ta nemohol potesit.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun