HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 325 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalšia
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Annun napísal:
Odolný bol (neviem do koľko +, to nám ale určite objasní all mighty Silverbow), ale elementálne zranenia ho stále kusali. A  dobre mu tak. :)

Či to bolo pred alebo po netuším, BG som naposledy hral pred viac ako rokom.

+4 ti treba  :P

Fixir: diamantovy golem neexistuje (akurat tak v HoMaM 3)  :lol:

A Kangaxx je sunka... Spell Immunity: Abjuration a umlatenie palicou... to by aj ten hnusny netvor It (ala Aerie) dokazal sam o sebe.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
tak to som si asi pomylil s nejakou inou hrou.  :D Ale nejaky golem to urcite bol Hehehe


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No kagnaxx... Ale nebol az taky problem najst tie casti, boli to kobky dalsich lichov rozhadzanych po meste, povacsinou sa dalo na ne natrafit pocas plnenia niektorych dolezitych questov :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Takze damy a pani na |Kangaxxa som isiel na 23 level kavalier
a sundal ma bez problemov... :oops:
Mal som totiz naistalovany datadisk... A poviem vam malo co alebo kto prezije 2 whirlwindy s Carsomirom+5.... Hral som to druhy krat po sebe a uz som nemal nervy...

mimochodom nevie niekto kde najdem opacok na Crom Faeyr... ci jak sa ten Hammer vola...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Co kde najdes? Mimochodom to kladivo je hadam najlepsia zbran v hre :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Opasok, neako blbo pisem dneska :roll: ... Zvitok je u draka, kladivo je u Beholderov....
Rukavice abo co to je, neviem kde ,ale tie som nasiel :P  A ten opasok z Underdarku som este ani raz nenasiel... a to som to presiel asi 5krat :x


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
Ten opasok bol asi u Mozkožrútov abo tam u tých tretých čo v underdarku boli, ale ak prídem domov ti to nájdem presne, bo teraz som v škole:)

Kladivo, teda to úplne dokončené je určite najslilnejšia zbraň, dávalo až 25 k sile a ked som ho dal Anomenovi do rúk konečne sa mohol rovanť Minscovi.
Inak ja som nosil nejaký brutálny luk a väčšinou Ten meč čo sa skladal z tých troch častí, neviem si spomenúť jak sa volal.

A čo tá banda na moste, skoro úplne na konci čo ste potrobovali kameň darebáko(ten čo jak zemegula vypadal :wink: ) tam to tiež dosť ťažké bolo ale zvládol som to :P

No a zbran +4 som v čase ked som šiel po kangaxxovišiel mal iba staff of Rhin, a predsavte si Minsca s touto zbraňou v ruke :P  Fakt haluz :P

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
U Mozgozrutov neni u beholderov neni a U KUO TOA ci jak im meno tiez neni...
Ja som to tam aspon nenasiel... Ale Poviem Ti Tak Coasomyt JE Carsomyr :P  Nehovoriac o tom ze v datadisku sa da vylepsit na +6 (aleje  tam este jeden lepsi mec aj ked len +5...)


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
No Cyrsomyr je každopádne skvelá zbraň, žiaľ som nikdy nemal žiadneho paladína :(
No ked som hral za zlodeja tak som mal takú schopnosť V ToB že som mohol všetky predmety aj zbrane používať, no aj tak som to moc nevyužil, ale jedine vtedy som ho videl v akcii :wink:

A si si istý že to bolo vôbec v Underdarku, bo mne sa to moc ani nezdá, no doma to kuknem :!:

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
1. ten opasok je u kuo-toa. Je tam socha Demogorgona, musis na jej podstavec vyvolat priseru, ona skape a objavi sa pat demonknightov... a jeden z nich ma ten opasok (a Soul Reaver a Full Plate +3)

2. stavat Crom Faeyr je TOTALNA BLBOST!!! To kladivo sa vobec neoplati a je to srackaren...

3. Kangaxxa zabije aj cavalier v pohode:
a) hod si na seba SoP: Magic
b) hod na Kangaxxa vo forme demilicha SoP: Magic
c) hod na seba po jeho premene na demilicha SoP: Undead

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
Na jakej si to hral obtiažnosti???
Ja by som ho možno aj zabil, no bojoval som s ním ešte pred odchodom za Imoen takže som bol low level a ani moja výbava za moc nestála, vravím že som mal iba staff of rhynn čo bolo viac  jak +4 a s tým moc nenarobítš :wink:  No a nič iné ako poslať tam len minsca sa mi nevyplatilo bo taká Aerie skape jak nič.

Čo s tou partiou čo som vyššie spomínal??? Bola tam seper zbraň, dáka palica, nič moc silná ale jej uživaleť mal stále neviditeľnosť, ale iba tú slabšiu, ale s tým pláštom nezistitelnosti to bolo fakt super :!:

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
Jo a jak že sa to kladivo neoplatí??? Šak pridá 25 str, a ešte malo určite aj dobré vlastnosti, tie si totiž nepamätá, ak máš v parte niekoho kto to s kladivami vie tak to bola fakt super zbraň :!:  A navyše bola ešte jednoručná tak som anomenovi aj dajaký ten shield šuchol :wink:

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
1. Na insane... tam o nic nejde, staci ti jeden z tych dvoch scrollov, daju sa kupit u Ribalda za 500-1000 GP. A kludne ho potom sundas aj na nizkom leveli ak mas +4 zbran.

2. Ta palica je "nic moc"? Vole to je jeden z najsilnejsich predmetov v hre...  :shock:

3. Crom Faeyr je, opakujem, sracka. Silu 25 dosiahnes v pohode aj bez neho, a ten bonus na silu nie je nic extra kedze ta zbran nema ziadne dalsie uzitocne vlastnosti... proti takej Celestia Fury alebo Axe Of Unyielding, Carsmomyru, Ravageru, Foebane, Belmu, Ixil's Spike alebo hoci aj Angurvadalu je to uplny dzad (a znici ti predmety co su uzitocnejsie). Sila 21 + super zbran >> sila 25 + shitna zbran (CF)

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
Jo, nebudem sa určite hádať, očividne sa viac rozumieš :wink:

Inak tam boli aj rukavice +19strenght :P

Podla mňa bol aj Silver sword  dobrý, ale si už napamäťám prečo :twisted:
A čo ešte taký Lilacor :roll:
Jo a čo to bolo za scrolli,??

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Crom bola dobra zbran, ked si vedel komu ju dat (v mojom pripade Viconia), lebo potom som mohol dat inym postavam tie lepsie veci :) a navyse Vicci bola konecne ako tak dobra aj v boji :) nielen v kuzleni :) A konecne aj nieco uniesla

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 325 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun