HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 117 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Fajcite?
Ano 28%  28%  [ 12 ]
Nie 72%  72%  [ 31 ]
Celkový počet hlasov : 43
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 10.08.2004
Príspevky: 109
Body: 5
Bydlisko: Blava, ne?

Neprítomný
vratko> ludia maju usta a tymi to povedia. Ani fajciar nie je jasnovidec aby videl kto je fajciar a momentalne nefajci a kto je skutocny nefajciar :wink:

_________________
Still P.T.P


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
A tú situáciu rieši zákon ktorý vraví, že fajčiť je zakázané všade tam, kde to nie je povolené - označením miestnosť pre fajčiarov a podobne.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 16.08.2004
Príspevky: 413
Body: 5
Bydlisko: taká útulná tôňka vo Fangorne
Pohlavie: Žena

Neprítomný
vratko > bud to povie, alebo sa na mna nepekne pozrie :lol:

_________________
I will not move, yet
I'll stand still instead

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
okej...nema zmysel vysvetlovat.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 18.04.2005
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Depres napísal:
vratko> ludia maju usta a tymi to povedia. Ani fajciar nie je jasnovidec aby videl kto je fajciar a momentalne nefajci a kto je skutocny nefajciar :wink:


Osobne poznam par fajciarov, ktorym je neprijemne ked niekto v ich okoli fajci pokial oni nie... :)


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Depres napísal:
vratko> ludia maju usta a tymi to povedia. Ani fajciar nie je jasnovidec aby videl kto je fajciar a momentalne nefajci a kto je skutocny nefajciar :wink:


Fajciar neobdareny jasnovidectvom sa moze (a imho mal by sa) opytat publika, ci moze.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Citácia:
Fajčenie dramaticky znižuje možnosť otehotnieť, ktorá sa ešte výraznejšie prejavuje u žien snažiacich sa o umelé oplodnenie. V Holandsku uskutočnili vedci rozsiahlu štúdiu, ktorej výsledky dokázali, že fajčenie má na tehotenstvo taký vplyv, ako keby žena zostarla o desať rokov.

"Stačí, aby žena fajčila jeden rok viac ako jednu cigaretu denne a jej šance porodiť živého potomka sa automaticky znížia o 28%," povedala profesorka gynekológie z Univerzitného lekárskeho centra v Nijmegen Didi Braatová. Profesorka so svojimi kolegami skúmala zdravotné záznamy 8500 pacientok vo veku od 20 do 45 rokov, ktoré v Holandsku podstúpili liečbu v centrách pre asistovanú reprodukciu.

Údaje sa viazali k rokom 1983 až 1995 a v sledovanom súbore vtedy fajčilo štyridsať percent pacientok a viac ako sedem percent trpelo nadváhou. Zníženú plodnosť prisúdili vedci štyrom faktorom: zníženej priechodnosti vajcovodov, zníženej plodnosti partnera, nezisteným príčinám a rôznym zápalovým ochoreniam. Fajčenie malo najväčšmi negatívny vplyv na ženy, u ktorých sa vedcom dlhodobo nedarilo zistiť príčinu neplodnosti.


adroj PRAVDA.

este sa vam chce?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja nie som zena, ja mozem 8)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 28.03.2005
Príspevky: 5
Body: 5
Bydlisko: Zvolen

Neprítomný
Ja si rad zafajcim ked som vonku s kamaratmi. Dal som si aj pausu asi mesiac a teraz zas fajcim. :ikonka28:


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No tak ja fajnčenie nemám rád, ale to len preto, že škodí zdraviu fajčiara aj ľuďom okolo neho, ale keby sme mali také fajné "fajkové traviny" ako v Južnej Marke, tak to by mi ani nevadilo, šak relaxovať bez toho aby ste si ničili zdravie je fajn no nie? :)

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Citácia:
Britská lekárska asociácia zverejnila dnes správu, podľa ktorej u ľudí vystavených pasívnemu fajčeniu sa zvyšuje riziko ochorenia o 20-30 percent. Správa je podľa asociácie odpoveďou na tvrdenie tabakového priemyslu, že pasívne fajčenie zdravie v žiadnom prípade neohrozuje
Britská vláda minulý rok oznámila, že do roku 2008 zakáže fajčenie v zariadeniach, kde sa servírujú jedlá.

Organizácia Cancer Research nezávisle od tejto správy oznámila, že za posledných 30 rokov sa na celom svete zdvojnásobil počet prípadov rakoviny prsníkov a pľúc.

Aj keď za týmto vzostupom treba hľadať najmä zvýšenie počtu obyvateľov, ako aj fakt, že ľudia sa dožívajú vyššieho veku, najbežnejší typ rakoviny - rakovina pľúc - má podľa doterajších výskumov zrejme skutočne súvislosť pasívnym fajčením, dodáva Cancer Research.

Európska komisia 1. marca spustila novú celoeurópsku kampaň proti fajčeniu, na ktorú vynaloží 72 miliónov eur. Kampaň s názvom POMOC: Pre život bez tabaku bude okrem videoklipov a internetovej stránky založená aj na putovnej šou, ktorá postupne navštívi všetky krajiny EÚ.

Každý rok zomrie v únii asi 650.000 ľudí na choroby spojené s fajčením. Choroby a úmrtia súvisiace s tabakom stoja krajiny únie ročne 100 miliárd eur



opet nejake 'rozumy' - clanok PRAVDA

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Finrod Elensar napísal:
Ja nie som zena, ja mozem 8)


ee,tebe sa tiez moze pokazit klacik,alebo zubrienky :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 117 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun