HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 117 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia

Fajcite?
Ano 28%  28%  [ 12 ]
Nie 72%  72%  [ 31 ]
Celkový počet hlasov : 43
Autor Správa

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
hmm..tak ja a moj vztah k cigaretam? ja si myslim, ze nie som *zavisla*, nemusim mat 500 cigariet za den, ale dam si raz za cas, ked je prilezitost a ked mam na nu chut...nemavam abstaky, netrasu sa mi ruky, ale niekedy proste mam chut... ked ju namam, svet sa nezruti...

a co sa tyka vratko....chces, ay sme my (ano, osobne sa radim medzi fajciarov) boli tolerantni k vam, ale my sa mame zatvarat na wecka a podobne? to, ze ked na mna niekto dychne krasny alkoholicky dych....mame mat preto zakayany alkohol? za to, ze ma otravuju previdelne ozrati na ulici, mame mat zakazany alkohol?

a ten dym...je to neprijemne, ale neprijemny je aj dym z vyfukov aut...ked sa ti nepaci, ze ludia okolo teba fajcia, tak si bud presadni, poziadaj ich aby prestali, a ked to budu arogantni blbci, lebo samozrejme aj taki su a nie len fajciari...tak mas proste smolu...ludia su rozni...mozes ist do ineho nefajciarskeho podniku, aj take su...a ked mas rad prave ten jeden, kde sa fajci, tak sa porozpravaj s majitelom, alebo co...

a som ZA rozdelenie podnikov na fajciarske a nefajciarske...

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ad andelika - porovnavat otrvovanie skodliveho dymu fajciara je nieco ine ako dychu alkoholika....ten mi osobne neskodi. Auta tiez nemam rad, ale tie sa aspon musia riadit istymy emisnymi predpismi. Nie ako fajciari.

ja nie som nikoho povinny upozornovat na to ze mi kazi zdravie. A isto nemam ja smolu ked je arogantny a neprestane - z takej situaci by bol iba konflikt.

Inak precitaj si veci vyssie, evidentne si nepochopila alebo este nestihla precitat posledny prispevok.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
No vidim, ze sa nemusim moc rozpisovat, lebo to Corwin vsetko povedal za mna. Rada si zapalim do takej pohodovecky, ked si idem vypit, ale vydrzim bez toho kolko chcem. Proste ako mam chut na cokoladu a idem a kupim si ju tak si sem tam rada zapalim. Nie som zavisla, to by ma znervoznovalo, byt na niecom zavisla, staci mi uz kava! :D


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
vratko napísal:
Inak absolutne nechapem preco fajcis ked si alergik s nabehom na astmu.....si neuvedomujes ze to moze byt pricina smrti mozno aj v 30tke a mozes tym ohrozit podla okolnosti aj svojich blizkych? hmmmm :ikonka19:


To hádam nie, to je už za 5 rokov. Ja viem, zvykol som si. Snažím sa to obmedziť (a darí sa). Uvažujem aj prestať, ale až po vysokej škole (áno, som odhalený, cez skúškové fajčím viac, asi to ukľudňuje). Uvedomujem si, som sprostý. :ikonka16:

vratko napísal:
Inymi slovami - fajcenie nie je normalne, ak chces fajci ber drogy ...

Taký sprostý som zase neni. :o

Takže tak. :ikonka18:


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Corwin: Hej fajcenie ukludnuje, ale len z dovodu, ze tym se dlllho tahas, tak spomalujes dychanie a to ukludnuje. Skus niekedy ked budes znova nervozny to predychat, to ti pomoze! :)

Kedysi, pred desiatimi rokmi som sa kazdeho fajciara pytala, ze co mu to dava, take fajcenie. Nikto mi nevedel povedat, az raz mi jedna odpovedala. Dobry pocit.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Tipsy napísal:
Corwin: Hej fajcenie ukludnuje, ale len z dovodu, ze tym se dlllho tahas, tak spomalujes dychanie a to ukludnuje. Skus niekedy ked budes znova nervozny to predychat, to ti pomoze!
Kedysi, pred desiatimi rokmi som sa kazdeho fajciara pytala, ze co mu to dava, take fajcenie. Nikto mi nevedel povedat, az raz mi jedna odpovedala. Dobry pocit.


Keď som z niečoho dosť nervózny, tak si zapálim, no to je skôr, že ma niečo ťažké čaká, napr. skúška, alebo som v strese z nedostatku času a podobne. Tam predýchavnie nepomôže, lebo to nie je momentálna nervozita, ale taká, čo trvá, až kým nepominie jej príčna. A čo sa týka momentálnej zúrivosti na niekoho, či niečo, tak som dosť kľudný človek, takže predýchavanie, či prefajčievanie takej zúrivosti potrebujem len výnimočne :) .

No inak pre mňa cigareta znamená pohodu. Proste, keď sa dobre cítim, som napapkaný, alebo sa dobre bavím s priateľmi, tak si zapáliť aby som umocnil tú chvíľu pohody.
Tiež si myslým, že nie je najlepšie fajčiť každú chvíľu, 5 krabičiek denne. Stačí jednu/dve na týžden, na ukľudnenie, alebo na pohodu.


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ja mam osobne taku predstavu ze ked budem staruo a uz budem mat to co chcem za sebou tak si budem obcas robit pohodove vecery s fajockou pri krbe a s vinkom.....so svojou starkou....s nejakym vonavym tabacikom.....ale to je len predstava neviem co bude realita.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Corwin: takze sme sa aspon my dvaja uplne pochopili! :D Dobehni, zapalime.
Skvele je si zapalit, ked grilujete s priatelmi , ak im to nevadi, alebo pri kavicke na balkone a tak.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
vratko: Zla predstava ,treba to premysliet! So svojou mladou a starou whisky! :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Corwin napísal:

Som za nefajčiarske podniky, nefajčiť v reštikách a podobne, no aby som si nemohl zapáliť pri pive v krčme, to je choré. Prečo nefajčiari vyžadujú toleranciu, no sami nie sú tolerantní?

Presne, nikto nikoho nenuti ist k fajciarovi si sadnut. Na verejnych priestranstvych, kde sa vytvaraju davy, napr. aut zastavka, tak tam som za zakazanie fajcenia.
Ja si tiez obcas zapalim, ked mam strasny stres, ked sa uplne nudim, ked si dam pivo, alebo len tak, aby som docielil maximalnu pohodicku.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Tipsy napísal:
vratko: Zla predstava ,treba to premysliet! So svojou mladou a starou whisky! :lol:


co ja viem , ked ja mam svoju starku rad.....s mladou sa nebude tak dobre kecat....asi je to laska....ale ako hovorim iba predstavy...a uz je to ot. :ikonka32:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Vratko: :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Citácia:
finrod napisal : nenuti ist k fajciarovi si sadnut.


ale ja neriesim toto. ja riesim aby ked naokolo nie je ziaden fajciar a ja si dam chutnu zivansku aby mi napriklad neprisiel , nesadol a nezacal hulit. Dakedy v taku dobu mam chut dotycneho objat tesne pod krkom. Riesim tiez ako je mozne ze som nebol upozorneny ze je to fajciarsky podnik (hoci maju byt vsetky zo zakona nefajciarske) a bol potlaceny princip normalnosti. Chapando?
Ja osobne k fajciarovi neleziem, iba chcem aby neliezol on ku mne. A najme pred tym nez si zapali a vidi aspon JEDNEHO cloveka co nefajci aby sa spytal ci si moze zapalit a aby nezacal ako cifo hulit o 100 sest. Chapando?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Fajcenie skodi zdraviu a hotovo. JA nefajcim a u cudzich mi to nevadi/aj ked nemam nejak rad ked baby v mojom okoli fajcia. viem je to diskriminacia ale co uz :lol: :lol: /

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Selar: Keby len fajcenie skodilo, tak to by az tak nevadilo, ale tolko veci v zivote skodi. A ako hovori kolega a nie len on, telo ma ist do hrobu zgrumplovane! :twisted:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 117 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun