HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 235 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Finrod Elensar napísal:
Neviem, niekto to hadam pozera, inak kto by posielal tie sms. (Sice mam spoluziacku co zvykne posielat svojim nadsencom aj 300 sms) Ja som pozeral len naborove diely, pekne som sa pobavil, ale teraz je to cista komercia.


Ak dam tvojej spoluziacke cislo uctu, bude aj mne posielat peniaze?

Superstar je celkom ozivenie STV, sa mi paci, ako sa snazia. Konecne sa rozbiehaju a maju aj aku taku sledovanost.

Strasne ma rozculuje, ako sa snazia zabranit tomu, aby im ludia stahovali videa zo stranky.. ale nakoniec, vsetko co je na webe sa da nejako stiahnut :) :twisted:

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
fixir...pochopil si spravne...ved vitaz ma zarabat mince a byt medialne znamy. tito ludia niesu tvoreni na to aby spievali v dakom zafajcenom klube pre 20-30 ozratych punkacov....ano...slovo komercia je vystizne pre tento druh show....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Ale...musite uznat ze niektori z nich su fakt skveli a hravo by schovali kopu inych stars....lavou zadnou do praveho vacku...inak je to komercna sitofka

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No Superstar je sice komercna relacia, ale je dobra na to, ze umozni mnohym ludom, ktori vedia dobre spievat dostat sa do soubiznisu..a to aku hudbu budu potom oni robit zalezi len na nich..pozrite sa na ucastnikov ceskej top10..niektori z nich robia celkom prijemnu hudbu :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ide tam o to...vytiahnut z davu cloveka nazvat ho umelcom a hviezdou a strasne vela zarobit... :roll:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Na jednej strane. Ale na strane druhej, ten clovek (ludia) dostane prilezitost ukazat co vedia a ozivit tak slovensku hudobnu scenu.

Nerozumiem tomu preco ta relacia niekomu vadi. Ak aj slovenskej hudbe neprospeje, rozhodne jej neuskodi :)


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mne napr. dost vadi, ze niektori ludia co sa tam objavuju(objavili) si o sebe dost myslia. Ze ked su na obrazovke, ze su neviem co.... No, ale to je problem aj inych TV relacii atd.
Ten SHOWBIZNIS(nemam to slovo velmi rad) je proste silna mienko a charakterotvorna velicina. Je to asi prirodzene, ale mna podobne veci rozculuju.
Inak co sa tyka ucelnosti a obsahu programu SVK hlada SUPER(ako hovoria ceski bratia LOUTKU)sTaR to mi az tak nie je proti srsti 8)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ozivis slovensku hudobnu scenu...no to by sa patrilo,ale rozhodnie nie takymto sposobom...ved ten clovek bude hviezda s dvoma klipmi,jednym cd a 6 remixami a co z toho??potom prestane byt znamy,upadne do depresie a zabije sa...kua,ved superstar zabija!!! :shock:

heh,ale nie...sko kapela na predaj je zaujimavejsi sposob...myslim si,ze "umelec" na styl Misha alebo slovenska kopia britvy spears toho vela neozivi...

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
a co taky Robo MIkla

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 140
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Ja ti nevim 8) moj kamos sa prihlasil do superstar a akosi ho lucenic a spol. sp.....
budme slusny takze mu povedali dost zlee veci ktore by cloveka urazili


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Gogo: Milkla je podla mna jediny, ktory si to finale nezasluzi :ikonka20:

Darkdragon: no vsak ale s tym musel pocitat uz ked sa tam hlasil


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
dufam ze vyhra Black P...ten je na to ako stvoreny a este by sme aj ukazali svetu aki sme my "rasisti" :lol: ....dve muxy jednou ranou

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 275
Body: 5
Bydlisko: Komjatice:) Okolo NR

Neprítomný
Ono je to podla mna fajn relacka :wink: Su tam jednoznačne naj spevácke talenty zo slovenska, lepšie jak tie čo sa teraz považujú za naj zo slovenska :P
A to že je to o komercii je pravda, ale čo dnes nieje, o komerciu ide hlavne organizátorom no súťaižiacim možno ani nie tak moc :twisted:

Inak z roty je najlepšia tá dievčina čo spieva od elanu tu pieseň:súúúúúúúúúdia náááás, podla účesov póz a fráz....(neviem jak sa volá ona ani tá pieseň :wink: )

_________________
Metal and Fantasy
is for me Extasy;)


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Raven napísal:
Inak z roty je najlepšia tá dievčina čo spieva od elanu tu pieseň:súúúúúúúúúdia náááás, podla účesov póz a fráz....(neviem jak sa volá ona ani tá pieseň :wink: )


Nie sme zlí myslím
Ej co som sa jej na stuzkovej naspieval

A inak ta slecna ako no skoda slov :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Na stuzkovej sme asi kazdy boli svojim sposobom superstar. A po malom prisune vitaminov vo forme metanolovych a etanolovych zlucenin sme prespievali cely repertoar slovenskej poprockovej tvorby. :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 235 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun