HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 117 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Fajcite?
Ano 28%  28%  [ 12 ]
Nie 72%  72%  [ 31 ]
Celkový počet hlasov : 43
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2004
Príspevky: 184
Body: 5
Bydlisko: Zimohrad

Neprítomný
No to že fajčíš na verejnom priestranstve vadí každému ale to že kapú veleribi to je jedno. :x

_________________
Valar morghulis, řekla hlasitě, jako by věděla, co znamenají.
Valar dohareis odpověděl a dotkl se dvěma prsty čela.
Samozřejmě že dostaneš svou kajutu.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 14.02.2005
Príspevky: 18
Body: 5
Bydlisko: Vsade a nikde

Neprítomný
nefajcim. 2x som skusala - bolo to z frajeriny - ale nijak ma to nechytilo a navyse to hodne lezie do penazi. som dost sporovliva, som studentka a zarabam len minimum, takze by som si cigarety zo svojho nemohla dovolit, a pytat si na ne od rodicov mi pripada dost nefer. dost mi vadi dym z cigariet, inac mi fajcenie druhych prilis nevadi. uvedomujem si ze tym ze fajcia neskodia len sebe ale aj mne, ale povedzme si co je na tomto svete zdrave. co sa tyka zakazu fajcenia na verejnych miestach a v podnikoch - som proti tomu. i ked nefajcim a asi by sa mi tazko vzivalo do koze fajciara, tak to pokladam za velke obmedzenie. ista by mali byt podniky /napr cukrarne a restauracie/ kde by nemalo byt fajcenie povolene, ale inak som za to aby sa tam fajcilo. ved ked niekomu vadi nafajcena miestnost tak tam predsa ist nemusi.
priatel fajci dlhe roky, v poslednej dobe vsak badam, ze je to ovela menej nez v dobe ked sme sa zoznamili. mam strach o jeho zdravie, a predstava ze by sa mu mohlo nieco stat ma desi. preto by som bola najradsej keby s tym uplne prestal. viem, ze to tak skoro nebude..ak vobec bude..ale kazdopadne bude to pre neho tazke.

P.S. Corwin, lubim Ta, tak sa staraj o svoje zdravicko viac, PLS.

_________________
Live forever and stay young


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
AHHH bratia a sestry vo fórach vypočujte si názor foestmarka, ktorý fajčil niečo cez 5 rokov a teraz nefajčí už 5 mesiacov :o z prozaického dôvodu: potreboval som na splátky na môj nový pc :ikonka50: , Vratko nerád a neber to osobne, ale pripadáš my skoro ako nacista! a to fakt neber osobne... oni mali predstavu, že na svete je len jedna správna rasa a všetko ostatné ju ničí. ty máš vsugerované, že tvoje zdravie najviac ohrozujú fajčiary vyskytujúci sa v rovnakom podniku ako ty. TO JE BLBOSŤ. je samozrejme pravda, že fajčenie (samozrejme aj pasívne) škodí zdraviu...,ALe o mnoho viac a ešte s radosťou ničíš svoje zdravie alkoholom, ktorý je o MNOHO nebezpečnejší, než neaké cigarety... A brutálne ma pobavil tvoj post, kde píšeš niečo v zmysle, starý budem bafať s fajkou... Vieš o KOLĽKO je taká fajka horšia než cigareta???... mimochodom je o mnoho pravdepodobnejšie, že umrieš v nadchádzajúcej vojne o posledné strategické suroviny, než pri fajčení ale to len tak btw... :ikonka09:

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No alkohol vs. cigarety. Ak niekto slope ako duha, tak to urcite nie je zdrave. Ale ak by som mal porovnat skodlivost 1piva vs. 1cigarety tak myslim, ze ta cigareta mojmu zdraviu uskodi ovela viac. Neviem, mozno to tak nie je, nie som ziaden lekar... Niekomu ale mozno alkohol vobec neskodi, nezanecha na nom ziadne nasledky, ale pochybujem, ze to plati aj v pripade cigarety. Netvrdim ze to tak vazen je, tot moj nazor 8)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Lekarske okienko: Z cisto biologickeho hladiska ma vacsiu skodlivost 1 pivo ako 1 cigareta 8) :ikonka30:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ehm, tu trochu poopravím, mám na mysli tvrdsí alkohol ako pivo... ale netvrdte mi, že ak idete na pivo idete len na jedno... Mimochodom, keď sme už u toho, cigareta ti do pľuc a teda aj do krvného obehu donesie asi 4 rôzne druhy karcinogénnych látok, z toho sa 2 nachádzajú vo filtry cigarety... Alkohol ak si odmyslíme vsetko svinstvo okolo, a to sa týka aj pohára a podobne ti do tela odovzdá síce "len" jednu zlú látku ale tá účinnosťou previšuje všetky štyry cigaretové... k veci karcinogenne látky(tie rakovinnotvorné vratkove nočné mori :wink: ) sa ti v tele musia najskôr nahromadiť v tele aby sa vyvolala aspoň aká taká reakcie... zato alkohol zabíja mozgové bunky priamo tvrdo a nekompromysne nutnu poznamenať, že tito bunky neregenerujú... samozrejme tiež ťa neochromý jediné pivo... ehm odhliadnúc od efektu na pečeň a obličky...

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Presne. Ked prestanes pit, tak uz sa ti neobnovia bunky zato, pluca sa za 3 dni po skonceni s fajcenim zacnu sami cistit, o 3 tyzdne sa dychanie zlepsi o 30 percent, po par mesiacoch sa zacne dlazdicovy epitel sposobeny fajcenim obnovovat na riasinkovy. A do par rokov sa ti z tela dostanu takmer vsetky zvysky nikotinu. A o nejakych 10 az 20 rokov sa nebude dat uz ani z obsahu nikotinu vo vlasoch zistit ci si predtym fajcil.


http://www.kurakovaplice.cz/index.php?strana=fotografie
Len pre silne zaludky ale odporucam tuto stranku prestudovat vsetkym

Ono zase nebojte sa tie obrazky su z fajciarov co tahaju 20 rokov a viac a min. pakel denne. Keby kazdy den jednu cigaretu fifajcite tak tak bude vyzerat asi o 50 rokov, myslim

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Finrod, väčšina fajčiarov si radšej prestane pozerať také stránky, než by mali prestať fajčiť... Ináč, tá stránka je len pre extrémne Silné žalúdky :!:

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Presne tak, nebudem sa kukat na ziadne nechutne obrazky, zato ze si sem tam zapalim.
To ako keby ste ludom u MacDonalda alebo ktori idu jest ukazovali obrazky hladujucich deti z Afriky, ci Azie.
To radsej ukazujte utirane zvieratka ludom, co si kupuju kozuchy! :x


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
a teraz vam dam ja jednu otazku...som tazky alergik /nie astmoatik/ a beriem silne neuroleptika a ked si jednu zapalim,tak sa citim aspon na tu chvilku lepsie..aj proti tomuto ste?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Nie som proti tomu,dokonca suhlasim, lebo tiez ked si zapalim tak mi tolko nevadi pel. Neviem, ci to nie je sposobene ale tym, ze zadymene vnutro uz tak citlivo nereaguje na ine veci, ked je uz samo dost znecistene, takze by som to zase nebrala ako liecebnu metodu.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tipsy napísal:
Nie som proti tomu,dokonca suhlasim, lebo tiez ked si zapalim tak mi tolko nevadi pel. Neviem, ci to nie je sposobene ale tym, ze zadymene vnutro uz tak citlivo nereaguje na ine veci, ked je uz samo dost znecistene, takze by som to zase nebrala ako liecebnu metodu.


ako lecebnu metodu to rozhodne neberiem,beriem to ako malu ulavu...ono to podla mna vyssi a na chvilu znecitlivie sliznicu,takze sa trosku ukludni

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
S fajceinim to netreba prehanat, tak ako aj s alkoholom a bude to dobre.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To neviete že fančenie zabíja?

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
No medzi fajčením a pitím alkoholu je jeden rozdiel - keď sme proste niekde vonku, tak mi je úplne jedno čo kto pije, ale pokiaľ nikto nefajčí a len jeden týpek si chce zapáliť a zasmradiť všetkých okolo, to naštve - človek potom musí dosť voliť slová, ako mu to povedať a neuraziť...

Proste alkohol ostatných neobťažuje, fajčenie áno...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 117 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun