HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 235 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Inak mne sa v superstar velmi lubia dve baby jedna je ta Katka a druha sa vola tusim Humenanska a dovolim si tvrdit ze na slovensku take spevacky s takymi kvalitami nemame

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No inak som zvedavy kolko im ta slava potom vydrzi... :roll: A tiez som zvedavy ako im stupne ta slava do hlavy... Napr. ja ked vidim toho z Ciech, Samer sa tusim vola, tak ma ide porazit... :? To je taky namysleny blbecek az no...

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:P no a tak sa Superstar dostala až k nám... hanba nám. navrhujem obradne rozštvrtiť [vymazané], tú nosatú obludu poslať strašiť malé deti najlepšie dakam ďaleko a toho čo to vymyslel??? zničiť. a KTO? sem dal takýto bohovský fórum??? :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
tusim je superstar nieco ako zlty melon alebo rokfor - jedni ju miluju a druhi neznasaju...vzdy lepsie, ako keby bola vsetkym lahostajna...mne sa nahodou posledny piatkovy vecer pacil :D

_________________
voda, co si tecie zivotom


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:P bez urážky... ale pozerať to? šak mne je zle ajk sa tí pakovia strapňujú :x
Je to baka-fuj :P :P :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Včera jsem viděla naší českou supku a byla to šlupka.
Již nikdy více!!!Asi je jeden Sámer se Savkou málo.
Dobře nám tak když jim to trpíme. :D


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Ano, i ja sa radim k tym, ktorym sa piatkova SHS pacila. Preto razim heslo Vivat Komercia!!! Vivat Prachy!!! Talen ti ludia vazne maju, to je neodskriepitelne, horsie ale je, co s nimi bude po SHS. Lebo kto im bude pre nich nieco pisat??? Prevzate veci teraz spievaju doooost dobre, ale ak budu odkazani na nieco povodne... Neviem, neviem...

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
btw,ked uz spievaju prevzate veci..nieje to opicenie sa po niekom a strata originality???

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
hovori sa, ze ked dvaja robia to iste, nie je to to iste...ved nech spievaju prevzate veci, aspon sa da porovnat, ako im to ide...a myslim, ze ich nemusime lutovat, ti, co budu mat stastie a vhodnu konstalaciu hviezd, ti sa presadia, a ti ostatni budu robit nieco ine, to je zivot....a neviem, co mate proti tomu, ze ludia chcu zarobit peniaze, ved s nimi sa zije celkom fajn :twisted:

_________________
voda, co si tecie zivotom


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 17.01.2005
Príspevky: 8
Body: 5
Bydlisko: Dúbravka

Neprítomný
to je pravda... myslim ze je to celkom haluz... ovela lepsie ako mojsejovci... :twisted:


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Jak vas moze bavit cista komercia?? mna to teda neba a odkedy skoncili prvotne castingy to len pocuvam/ja kleriker mam tv a komp v jednej miestnosti/ a moj [vymazané] mladsi brcho na to cumi....grrrrr jedine ma trosku potesilo ked si vybrala jedna ze Starway to heaven ale na tu klasiku proste nemala :?

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Zdielam podobny nazor Selar, a tiez moja mladsia sestra na to cumi, a tiez mam kompa v jednej miestnosti s telkou. :evil: :ikonka44: :ikonka37:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Finrod: zvyknes si, alebo zomries.....a co sa ti chce viac?? alebo mozes este rozmlatit telku sestre o hlavu ale to by bola skoda:D....tej telky samozrejme

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ja to poctivo ignorujem a som na svoj nazor hrdy ale mam finrodov problem kvoli ktoremu poznam celu sladku valentinu

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
:P no a tak sa Superstar dostala až k nám... hanba nám. navrhujem obradne rozštvrtiť [vymazané], tú nosatú obludu poslať strašiť malé deti najlepšie dakam ďaleko a toho čo to vymyslel??? zničiť. a KTO? sem dal takýto bohovský fórum??? :P


proste je to tu lebo je to tema ktora sa toci v poslednomm case vsade tak som chcel iba pocut nazory ludi na tuto sutaz....

[upravené, odstránený flame. Moloolem, dávaj si pozor, lebo bude zle nedobre - pozn. Annun]

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 235 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun