HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 117 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Fajcite?
Ano 28%  28%  [ 12 ]
Nie 72%  72%  [ 31 ]
Celkový počet hlasov : 43
Autor Správa

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Twoflower napísal:
To neviete že fančenie zabíja?

Mimo ďalších iných iných vecí, inač vedeli ste že bunky sa aj samy zabíjajú ...
A čo sa týka toho čo napísal Dryden tak to je na ľudoch, keď som proste vonku v nefajčiarskej spoločnosti tak si nezapálim, alebo sa najprv opýtam, alebo si dám minimálny odstup. A v podniku kde fajčí každý druhý mi nikto zakazovať nebude.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 10.08.2004
Príspevky: 109
Body: 5
Bydlisko: Blava, ne?

Neprítomný
Twoflower napísal:
To neviete že fančenie zabíja?


no a? ... aj zitie zabija. Proste ked mam chut na cigu tak si ju dam.

Citácia:
No medzi fajčením a pitím alkoholu je jeden rozdiel - keď sme proste niekde vonku, tak mi je úplne jedno čo kto pije, ale pokiaľ nikto nefajčí a len jeden týpek si chce zapáliť a zasmradiť všetkých okolo, to naštve - človek potom musí dosť voliť slová, ako mu to povedať a neuraziť...

Proste alkohol ostatných neobťažuje, fajčenie áno...


jak neobtazuje? .. mna obtazuje ked vidim nadrateho typka ktory je zbytocne agresivny a chce sa len bit, pripadne nieco ine. A takychto prikladov je mnoho.

nic vam nehovori "Zi a nechaj zit" ?

_________________
Still P.T.P


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
postrehy z letiska a nasledneho pobytu v nemecku - pridem na letisku kde je zakaz fajcenia do mc donalda a objednam si - idem do miestnosti na sedenie.....sadnem a jem. Pride skupinka fajci....odidem a odsadnem ako tu bolo radene....pride dalsi dobrak a huli....poziadam ho posle ma do teplych krajin...poobzeram sa lepsie nikde nie je miestecko kde by sa dalo najest bez bezocivych fajciarov...pre nich zakazy neplatia.....idem prec vidim ojedineleho fajciara v zone pre fajciarov vyhradenej a vyznacenej s odsavanim vzduchu......po niekolkych dnoch idem na wc (stale v nemecku) a som v soku na vc je vedla toaletaka pripevneny popolnik s 10timi ohorkami v nom a samozrejme smradek nielen od vykalov......prebudzam sa do krasneho rana v hoteli a idem na ranajky a uz som riadne nasrany ked tam hulia nemcuri o sot 6.....
Nie nie je to hororovy scifi film....zazitky poslednych dni...!!!
VIVA GERMANY VIVA FAJCIARY......prosim uz mi netrepte o tolerancii fajciarov ok? mna nezaujimaju ty 3 na svete co dodrzuju zakazy a podmienky na ich nicenie zdravia ......ja som nahnevany na vsetkych - 3och fajciarov na celom svete a som za riadnu drezuru ich arogancie. Tfuj na Vas. :wink:

v tomto by sme si mali vziat priklad z irska...nikde si v miestnosti nemozes zapalit pokial to nie je tvoj dom alebo tvoj osobny majetok bez pristupu verejnosti....mozes na ulici ale nie vnutri - a dodrzuje sa to na 100 percent.....aspon to keby sa k nam dostalo tak super.

ad depres - a iny fajciary....vy sa obcas pocuvate co porovnavate? a ake mate argumenty? Vam nevadi ze vas moze postihnut koli vasi cigam rakovina aj za 15 rokov po tom ako prestanete? vam nevadi ze otrevujete psychicky aj zdravotne svojich blizkych, dievcatam nevadi ze nicia svoje deti a muzom ze nicia svoju schopnost sa rozmnozovat? nevadi vam ze namiesto tych cigariet som si napriklad teraz ja za usetrene peniaze co som neminul na cigi kupil profi digitalnu zrkadlovku? mam pokracovat v tom co vam nevadi ? alebo vam to uz konecne doslo do zhulenych mozgov a uz vam to zacina vadit ze aky ste arogantny a ked nie arogantny tak hlupaci?

prispevok pisem po realy pissed off situation s fajciarom takze prepacte za tvrdy ton.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 10.08.2004
Príspevky: 109
Body: 5
Bydlisko: Blava, ne?

Neprítomný
Zacina tu flamewar, takze na to kaslem. Kazdy mame svoj nazor a svoje zlozvyky a ked sa jedna o zavislost vs nenavist tak z toho nemoze vyjst nic dobre :idea:

takze ja koncim (aj ked som sem dal iba dva posty :roll: ), pripadne budem pokracovat cez PMky

_________________
Still P.T.P


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
nemam rad fajčenie ani fajčiarov... bere to keše, zdravie, smrdí to a je to kaleráb...ale každému, čo jeho jest... uplne ale neznašam male deti fajčiace! :twisted:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ako vratko, nemam slov.....

Citácia:
vy sa obcas pocuvate co porovnavate? a ake mate argumenty?


ano. ale ty to vsetko ignorujes..povieme tu cosi o alkohole, ale nie, to sa neda porovnavat....sorry, ale da...takisto to sposobuje choroby, tak isto to moze vadit ostatnym ludom...

hehe ZRudi....co su male deti a co nie? :lol:

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
andelika: ano aj alkohol sposobuje choroby ale iba tomu kto ho konzumuje. fajcenie skodi vsetkym naokolo


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
no mame dve moznosti nasledovat taliansko alebo aplikovat facenie intravenozne

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
nemam rad fajčenie ani fajčiarov... bere to keše, zdravie, smrdí to a je to kaleráb...ale každému, čo jeho jest... uplne ale neznašam male deti fajčiace! :twisted:


ZRudi ten kto dnes nefajci je loser, odkundes, vyvrhel, trapko, chudak atd. holt ked sa niekto dostane do takeho kolektivu, je na nom ci podlahne, alebo ukaze silnu volu. 8)
Povedal by som ze alkohol je taka nepriama hrozba, vid. pripad ak je niekto opity a je agresivny, kdezto fajcenie zasiahne kazdeho...

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
to andelika: hehe... šecko od 9 do osemnast

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Mr_Fixir napísal:
ZRudi T.M. Hein napísal:
nemam rad fajčenie ani fajčiarov... bere to keše, zdravie, smrdí to a je to kaleráb...ale každému, čo jeho jest... uplne ale neznašam male deti fajčiace! :twisted:


ZRudi ten kto dnes nefajci je loser, odkundes, vyvrhel, trapko, chudak atd. holt ked sa niekto dostane do takeho kolektivu, je na nom ci podlahne, alebo ukaze silnu volu...


tak to som teda loser, vyvrhel a odkundes... hehe!!! :lol:
ale nevadí, ja to rozchodím

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To sme potom minimalne dvaja :D
Inak boli tu aj pokusy o neskodlive cigarety, nedavno sa na trhu nejake objavili, ale ze chutili rvaj ako nejake bylinky. A co mi vraveli fajciari tak to bol dobry hnus. Tymto chcem apelovat na Tabakove firmy ab vymysleli cigarety, ktore nebudu skosit ludom a pritom budu chutit fajciarom. Nesmejte sa mi za moju naivitu 8)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
keby ludia boli tolerantnejší...
kludne sa mi aj smejte za naivitu...
ale fakt je blbost cigy zakazovat... aj obmedzovat... ludia musia byt tolerantny...ale oni nejsu :cry:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mr_Fixir napísal:
To sme potom minimalne dvaja :D
Inak boli tu aj pokusy o neskodlive cigarety, nedavno sa na trhu nejake objavili, ale ze chutili rvaj ako nejake bylinky. A co mi vraveli fajciari tak to bol dobry hnus. Tymto chcem apelovat na Tabakove firmy ab vymysleli cigarety, ktore nebudu skosit ludom a pritom budu chutit fajciarom. Nesmejte sa mi za moju naivitu 8)


o tom som pocul..ale podla mna je to zhruba rovnako uzitocne, ako fajcit caj. Vraj to bolo rovnako hnusne. Okrem toho, mam pocit ze niektori si image zakladaju prave na tom, ze pachnu ako tovaren Marlboro... :roll:
Inak, pripajam sa do klubu looserov :lol:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Clovek je zatial to najhorsie co beha po tejto planete. Casom sa mozno ukaze ze aj v celom vesmire 8)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 117 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun