HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 211 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Suhlasim s Ayaki.
Upir je lovec, tak ako lev. Ked chce lev ulovit svoju obet musi sa k nej priblizit, co musi spravit aj upir. Lev vyuziva svoje maskovacie sfarbenie na to aby splinul s okolim aby si obet do poslednej chvile myslela ze je v bezpeci a aby nedal prilezitost aby obet niekto varoval, presne ako musi byt upir sarmantny a vynaliezavy aby neputal pozornost a aby sa obet citila bezpecne do poslednej chvilky ( alebo moze pouzit taktiku inej chamrade , ked sa bude vydavat za nieco co nieje ( krasny, volny , bohaty, romanticky , vasnivy, sexualny manik (hmm, prave som opisal seba , keby som nebol chudobny :D )) , tak ako sa napr. vydava nejaky chrobak za svetlusku cim vabi samcekov, ktory sami priletia).
Laska a ine city ich este nerobia niecim inym. Lasky a citov su schopne aj levi (v urcitej forme), ale to este neznamena ,ze to niesu zabijaci.
Upiry su zvierata ovladane svojim hladom. Laska je ludsky cit a je to pozostatok ludskosti, ktorymi kedysi boli. A je to prave ludskost, a ludska schopnost citit, milovat , ktora roby z upira nieco ine , nieco na pomedzi zvieratom a clovekom. Ale uz to neni upir. Upir v cistej forme je zabijak , zijuci zo zivota inych. Tak ako sa stava meso potravou leva , tak sa stava ludska krv potravou upira.
Co sa tyka sexi upirok, tak su sexi pokial su na obraskoch sporo odete s pohladom nadrzanej feny. Ale keby prezuvala kus mojho krku, tak by mi moc sexi nepripadala. Tak isto by som sa nedokazal milovat so zenou, ktora by sa mi chcela zahriznut do krku ( nehovoriac o citlivom muzskom mieste tam dolu, ktore je tiez bohate zasobovane krvou, nehovoriac ze je to pod tlakom, takze sa ani nemusi namahat s cucanim krvi :D ) a pripravit ma o moju zivotnu energiu.
A nakoniec nesmrtelnost je prekliatie. Ked mas casu malo ma pre teba velku cenu, ked ho mas nekonecno , cas pre teba nema ziadnu cenu. Tak ako tvoj vecny zivot , v ktorom by si zil pre nic. Pretoze vsetko by sa ti casom zunovalo, a na spomienky by si zabudol. V podstate by si ani nezil , len prezival. Pre mna osobne je nesmrtelnost desiva ako smrt.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Iliathan, a k tomu,upir nieje nesmrtelny,skor je nemrtvy,tudiz aj krv pije preto,aby nezhnil

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Iliathan
ty sa proste pletieš 8)
ano, upír je lovec, či squor parazit. a loví. ale nieje aj človek lovec?
lev je lásky schopný... ok. ale rozhodne človek miluje TROŠKU inak ako zviera...
A upír je človek.
Prečo vy (ty a Ayaki) úplne popierate život, pocity a dušu upíra? úplne ignorujete jeho myšlienky a dávate iba obraz (Holywoodsky) ako strašneho vraha a lovca. blbosť. upír nieje bezmyšlienková bytosť. to by bol aj človek. veď človek loví aby prežil (vegoši fuj)
A k tomu že ked ta pri sexe kúše do krku baba... skúsil si to? doporučujem. ked ma milá kúše, tak som v 7. nebi/pekle... proste lahodáááááá
:P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Iliathan: A nakoniec nesmrtelnost je prekliatie. Ked mas casu malo ma pre teba velku cenu, ked ho mas nekonecno , cas pre teba nema ziadnu cenu. Tak ako tvoj vecny zivot , v ktorom by si zil pre nic. Pretoze vsetko by sa ti casom zunovalo, a na spomienky by si zabudol. V podstate by si ani nezil , len prezival. Pre mna osobne je nesmrtelnost desiva ako smrt.

V podstate pravda. ale... to isté majúaj elfovia. vami tak propagovaní... :P
a žil pre nič? asi moc nežiješ,kolega. prečo žiješ ty a teraz? pre vyšší cieľ? urobiť deti? Spraviť sochu?
Upír môže žiť pre moc, umenie, rebéliu...veľa vecí... vlastne pre to, čo človek
A preto teraz... chce lásku a sex a pochopenie. tu je jeho človečia stránka. lebo keby bol tvojím levom, tak ho človek zabije, lebo robí chyby... 8) 8) :twisted:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Ja by som upírov až tak neškatuľkovala. Aj ľudia sú rôzni, prečo by teda upíri mali byť všetci na jedno kopyto? Niektorí možno v sebe živia viac ľudských vlastností, iní chcú byť a sú úplné hovadá ktorým ide iba o lov a načerpávanie sily. Každý má možnosť výberu, človek aj upír. Pokiaľ sa upír ovláda a berie si iba toľko, čo naozaj potrebuje k životu /rovnako ako človek/, je to -v rámci možností - ok. Keď sa akosi jeho chute vymknú kontrole, stáva sa z neho vražiaci stroj, ktorý už máločo zastaví.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
upir BOL clovek....teraz je to len nadoba na satie krvi s poriadnou davkou sily...
preco su upirky vzdy take jemne povedane SEXI:......

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
zabudate na to,ze upir je len obycajna nemrtva prisera,s tou malickostou,ze sa dokaze este slobodne rozhodovat /samozrejme odmyslime si to,ze bazia po krvi a to je ich priorita/

btw,vam niesu smiesni ti super temni goticki ludia co sa hraju na upirov,rezu sa po dlani a navzajom si to cucaju,lebo su "temni"???to su neoupiri a riadni srandisti :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
nehazdte ich do jedneho vreca s ostatnymi undeadmi ako zombiekmy a tak... moc pozerate filmy , alebo ste moralisti.
Upri je zijuci tvor ale na inom zaklade ako clovek, je spora undead? lebo plava vo vesmire a necicia mliecko?
upiri maju radi umenie moc a vsetko to co ludia az na to ze su uspesnejsi, ludska nenavist k nim je skor ziarlivost

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
hmm...a Lich je tiez nemrtvy a hadzu ich do jedneho vreca tiez vsetci... :roll:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
lichovia su v pohode s tou ich filakteriou a strasnou schyzofreniou, len im neskor trosku sibe co vyuzivaju nechutny dobrodruhovia

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
a naša priorita je sex a žrádlo. to je rozdiel medzi nami a upírmy??
Jo, temní ľudia, pseudo satanisti a podobní sú haluzní...idioti :P
mališššké deti...
Prečo upírky sexi? Upír je sexuálny symbol. už aj v Drakulovi je sexuálny symbol.
a znova to moje: už vás niekto pri milovaní kúsal na krku? pochopíte prečo upíry sexi :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Necpěte mi prosím do hlavy to že cituji americké filmy!To považuji za osobní urážku.Upír je lovec a lidi krevní konzervy.Protože se stal upírem ať už chtěl nebo ne.Přišel o duši je zbytečné hledat v něm lidství.To je to co nedokážete pochopit a co amíci rvou do Těch svejch upírskejch dojáků.
A pak já nečerpám jen ze evropských má¨ýtů ale zaujala mne jedna věc Stoker píše:Láska je nejhorším verbířem do řad nemrtvých.
Pchu Sung Li:Což kdyby jeden upír mohl milovat jiného hledal by stále mezi živými?
Láska ze strany živých.Ne nemrtvých ti pouze hledají to čeho už nejsou schopni.
Mimochodem u čínských upírek to chodilo tak ,že ho v noci navštěvovala na loži tak dlouho až vyčerpala veškerou životní energii.A když dotyčný zemřel cit odumřel a jelo se dál.Anebo odebírali krev pro své další přátele na hřbitově hezké že?
PchuSung Liho doporučuju je to určitě zajímavější než americká produkce.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Neva. Toho šikmáča nepoznám, bodla by linka na knihu na stiahnutie. ja som fanda romantizmu-čiže láska a tragédia. preto mám iný názor na vapírov.

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
To by se Ti Pchu Sung Li líbil tam jsou dichové kteří z lásky ožívaj a rodí děti zachraňujou svoje bližní a přátele ,nebezpeční mniši a lovci démonů,bohové a bohyně kteří sestupují na zem.Psal moc fajn chlapec.On může za mou náklonost k fantasy.
Link neposkytnu bohužel je to stará kniha patřila mojí pratetě a já jí zdědila takže bohužel.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Mno nevadí. šak ja si bud poradím, alebo žiť aj bez toho budem.
hihi 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 211 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun