HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 44 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mňa vám teraz ešte napadlo, že možno to predsa len nie je až také zlé, lebo máme divadlá.

A napríklad také GUnaGU má kvalitný súbor plný mladých hercov, dobrých autorov a dokáže výborne pobaviť.

Napríklad na také Modelky, ktoré GUnaGU predviedlo v KE na poslednom divadelnom festivale asi dlho nezabudnem.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
co cica pacili sa ti modelky? nuky nuky nuk
boze ja milujem zvierata
gunagu je skvele ale ma jeden zasadny problem -do divadla sa zmesti pohodlne 30 ludi ale narve sa ich tam sto, neexistuju ulicky a stupate po stolickach-tot jediny problem lebo az na dangla su skvely

LaS
ach jaj ked si spomeniem na ich genialny rozhovor
chodite rano na zachod? uzasne
ale nie vzdy
tak vy mate ale dobrodruzny zivot
ja som bol len v afrike....

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
slovensky humor??"HUMOR"???
tie politicke dristy nemozem ani zniest...maximalne tak v Kakau je apoliticky humor...neviem preco si kazdy mysli,ze politicky humor je smiesny...ja osobne ho nenavidim

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Annun napísal:
Mňa vám teraz ešte napadlo, že možno to predsa len nie je až také zlé, lebo máme divadlá.

A napríklad také GUnaGU má kvalitný súbor plný mladých hercov, dobrých autorov a dokáže výborne pobaviť.

Napríklad na také Modelky, ktoré GUnaGU predviedlo v KE na poslednom divadelnom festivale asi dlho nezabudnem.

Dobry vkus Hostinsky.
Ja by som chcel strasne ist na ich English is easy Csaba is Dead. Som cital Doktorovu knizku s rovnomennym nazvom. Inac v GUnaGU hra aj jeden z trojice zabavacov s SOS

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Finrod Elensar napísal:
Ja by som chcel strasne ist na ich English is easy Csaba is Dead. Som cital Doktorovu knizku s rovnomennym nazvom. Inac v GUnaGU hra aj jeden z trojice zabavacov s SOS


No jo na Csabu sa aj ja chystam..ale nevyhadza mi to..inac tam hraju vsetci z sos

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Je naozaj skoda, ze inteligentni humoristi vymieraju :cry:

7sro je celkom dobra relacia, aj ked niektori "novi" clenovia su prinajlepsom...ehm...priemerni. Ale stale je to ovela lepsie ako taky Bumerang, kde jediny vtipny je K. Šip aj ten je Cech.

Markovica som mal rad, kym robil to, co vedel najlepsie- ostru a stiplavu politicku satiru. Teraz ho uz akosi velmi nevidam(asi sledujem zle veci v telke :P )

Z radosincov mam rad Janosika, lebo to je tak vsetko co som videl a pocul od nich
Stana Radica ani spominat nebudem, o tom sme sa uz narozpravali dost v jeho vlastnej teme...

S.O.S. je dobry pokus, aj zasmiat sa da na tom, ale niekedy je to vyslovene trapne, neviem si pomoct.

A na zlatom piedestale nad vsetkymi stoji dvojica L+S. Tych asi nic tak skoro neprekona...

"Humoristi" typu noga a skrucany ma neberu(jedine stari Stredoslovaci s nebohym J. Filipom), ani uragan uz nie je co byval.
Nuz, vyzera to na "Pomaly koniec humoru na slovensku..." :cry:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
No SOS tiež nie je bohvieaká výhra. Viem sa ešte ako tak zasmiať na Editke Papeky ale zvyšok je fakt katastrofálne trápny. Asi je ťažké robiť "kvalitný" humor. Ak si to všimnete bližšie tak okrem takého klasika ako je Lasica všetci postupne išli dolu vodou. Jednoducho dôjdu nápady a už je to zase len o naťahovaní relácie, aby bolo z čoho platiť nájomné.

Minule ma prekvapila Zuzana Tlučková /ktorú pre tie neustále "šlapkovské" scénky nemám veľmi v láske/. Zastihla som ju v komédii Krehká nežnosť pekne seriózne v divadle - iba ona a Kramár. Normálne sa mi to páčilo, dalo sa zasmiať - môj klobúčik padá v prach.

No a 7.s.r.o je na tom momentálne aj podľa mňa najlepšie. Všetci tam majú čo povedať, až na pani Olinku, ktorej som za svoj krátky život ešte nestihla prísť na chuť. Mám pociť že sa zakaždým do svojho prejavu tak zamotá že pointu si ani nevšimnete. No a vkuse tá Orava... Aj by to mohlo byť "štýlové" ale nemôžem si pomôcť, nejako mi to vtipné nepripadá.

_________________
Rozhodla som sa, že budem žiť večne. A zomriem len v prípade, že by mi to nevyšlo.


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Hej, dnešný humor beriem ako SOS, 7sro, Inkognito, počasie s Mokrým. Z toho Inkognito je na náhode, či bude dobré a počasie väčšinou ani neviem, že ide.

Inak mám tiež mám radšej apolitický humor. Myslím si podobne ako alef0, že je ťažšie ho vytvoriť a zároveň politiku nesledujem. Strašná škoda toho Twistra/Uragánu... v rádiu to bolo skvelé...

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
neviem, 7sro je provládny hlúčik ľudí..a tá priblbá Olga Feldeková? to je číslo samo o sebe... ona ma nejaky problem s mozgom či čo... niečo tak vygumovane nemože, nesmie existovať :roll:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
neviem, 7sro je provládny hlúčik ľudí..a tá priblbá Olga Feldeková? to je číslo samo o sebe... ona ma nejaky problem s mozgom či čo... niečo tak vygumovane nemože, nesmie existovať :roll:
No dajme tomu, že Feldeková je tam pre ľudí s iným typom humoru (tak ako Phoebe v Priateľoch). A inak neviem prečo sa sa ti zdá, že je to provládny hlúčik ľudí, ale politiku tu rozoberať nechcem. Len si myslím, že tých ľudí tam by som nazval inteligenciou (alebo aspoň prinajmenšom ľudmi, ktorý majú chrbtovú kosť, zaujímavé rozmýšľanie a postrehy)

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
no inteligencou nie... určite nie... niektorí ano, ale večina je horšia než moje Morske prasiatko :cry:
a prečo provladne? nooo... dlho si to nepozeral, že?

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
no inteligencou nie... určite nie... niektorí ano, ale večina je horšia než moje Morske prasiatko :cry:
a prečo provladne? nooo... dlho si to nepozeral, že?
Kukám to v podstate od začiatku. A jedno morské prasiatko ma raz ocikalo :oops: No ale toť jedno, šak je to na vkuse. Ide mi len o to, že je to jeden z posledných kvalitných humorov u nás (okrem teda jednej pani, ako už mnohí spomínali).

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Inak ta Feldekova si asi mysli, ze ked je jej manzel znamy ako spisovatel a je aj v ucebniciach literatuty tak sa moze tvarit tak dolezito. Pred tym nez sa zacala otrcat v sedem s.r.o. tak som ju vobec nepoznal a aj potom som ju poznal iba kvoli jej manzelovi. Ta pani by si mala uvedomit, ze je neskutocne trapna, ale ona si evidentne mysli, ze je bohvieako vtipna. Ja ked ju vidim tak sa citim trapne za nu :roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
mala by prestat nosit tie siroke opaskyco suknami nazyva a radsej gate

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 44 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun