HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
he...ja som sa dostala k fantasy cez jeden starý, ošúchaný, potrhaný, pokreslený výtlačok Čaroprávnosti od pratchetta, keď som mala 11.
to mi vtedy daroval bratov kamarát, ani neviem prečo......ma to nebavilo asi pol roka a potom ma to strašne chytilo...
:)
a potom dlhú dobu len pratchett, pratchett, pratchett (som z neho bola úúúúplne na vetvy, geniálny to človek :) ) potom pán prsteňov, hobit, silmarillion, a všetko ostatné...

ale tá stará pokreslená čaroprávnosť má u mňa v srdci čestné miesto :)


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
začal som sapkovskym, feistom a tolkienom... čo sa fantazy tyka...
sci fi čitam už asik od piatej triedy, kedy som vyklátil Ráma od A.C. Clarka... a odftedy furt len čitam... čitam a čitam 8)

v 9tej triede som začal koketovať s RPG a odftedy som aj robil PJeja... asik 5 rokov fkuse :)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
hmm.. je mi luto mam rad fantasy ale ja som s nim nikdy nezacal... vlasne anijednu knihu ci hru ci film som poriadne nevidel, necital resp. nehral.. ale aj tak mam rad fantasy :P

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2005
Príspevky: 491
Body: 5
Bydlisko: Slovnaft Vlčí chrnát

Neprítomný
U mna to celé začalo s hviezdnimi vojnami ................
to bolo prapraprapradávno.....
vtedy ma pomaly zacalo zaujimat fantasy a sci-fi a už to len tak išlo..... potom som dosiel k tolkienovy a islo to este viac

_________________
Does one ever truly have a choice? One can only match, move by move, the machinations of fate, and thus defy the tyrannous stars.


Hore
 Profil ICQ  


zacal som zaklinacom :) heh


Hore
   

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Zmena, oprava, začal som v 4 rokoch, ked mi mama čítala rozprávky o MUMINTROLOCH  :lol:

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja som dalsi, ktory zacal snivat s hv. vojnami, primiesal sa tam metal a definitivny zlom nastal, ked som si kupil svoju prvu Fantaziu, bola tam kreslena obalka kde bola hola zenska s mecom, ta ma presvedcila  :lol:


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
:lol: mne sa najvacej lubi že u mňa s tym nemal nič spoločne metal, ale punk :lol:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 09.08.2004
Príspevky: 429
Body: 5
Bydlisko: La Blava
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Hm, u nas doma bolo vzdy vela fantasy a sci-fi knih......Chvilu trvalo, kym som ich ale zacala citat, asi v 10-tich mi mati vtisla do ruky Hobita ze "na toto by si si mohla precitat.." ...Neskor som ho aj naozaj precitala. Potom Dunu (ked som mala asi 11, bolo to pre mna ako pre male decko uplne psycho :lol: ), Pana Prstenov samozrejme (ten ma chytil asi najviac)....a potom som postupne precitala vacsiu cast z nasej domacej zbierky.....Setkych Pratchettov, Stopara, neskor Ikarie........
Tiez zvlastne, ze napriek tomu, za mam strasne rada fantasy, metal nejak uplne nezboznujem..Skor sa mi k fantasy hodia rozne soundtracky instrumentalne.....

_________________
Ringer


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
numen napísal:
Tiez zvlastne, ze napriek tomu, za mam strasne rada fantasy, metal nejak uplne nezboznujem..Skor sa mi k fantasy hodia rozne soundtracky instrumentalne.....


To sme dvaja.

Ja som sa k fantasy dostal hlavne cez staré dungeony (DM, EoB, atď.), ktoré som začal hrať asi v ôsmich. To som sa začal o to zaujímať, prehrabávať miestne knižnice či dačo podobné nenájdem... postupom času som sa dostal k Sapkowskemu a Tolkienovi, po ktorých som sa už do fantasy úplne zbláznil.

Čo sa týka sci-fi, tak to som veľmi v láske nikdy nemal, ale nakoniec sa občas našlo pár poviedok, alebo kníh, ktoré ma zaujali, no konkrétne to všetko menovať by bol pre moju pamäť nemalý problém.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ked som bol krpec s fantasy som zacal ked prisli gumkaci a odvtedy ma to drzi

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 09.11.2005
Príspevky: 64
Body: 5
Bydlisko: na cestach...

Neprítomný
no joo gumkaaci...ale radsej som mala kaacerovo...ale  najviac ma dostal Winetuu..ku podivu westerny fakt nemusiim ale tam sa mi zacali paacit koniiky.{hatatitla} a siipy s lukama...neskor cez rozne historicke filmy k meciiku [raatala by som tam aj moj hriech..Xenu a Herkulesa  :oops:  :D ] a potom od rozpraavkovyych kniih,legiend a povesti [inaac doma maame takuu hrubuu velmi staruu knihu povestii a rozpraavok slovenskyych....dost masaker pred spaniim.. :shock: } az som sa daako dostala ku klasike ako Tolkjen,Pratchett..atd....a vaazne ze to milujem... :ikonka21:
no draci...mnam!
inak sci-fi..e-e len maalokedy. :|

_________________
nech Vas sily laasky a dobra sprevaaadzaju....S


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Hm... zaciatok bude u mna niekedy vo veku 4 rokov, tot som sa totiz ucil citat... z Trojskej vojny. Potom som sa dostal na ZS, tam mali kniznicu a islo to so mnou rychlo dolu vodou: Verne->Tarzan->Hobbit->LOTR. Potom som mal cca 2 roky (niekedy koncom ZS) total pauzu, no na strednej na mna vybehli veci ako larp, DrD, Magic, Ishary, Albion a eventualne BG. Nasledkom toho som zase zacal citat fantasy, potom prisiel net, a zacal som knihy tahat a citat rovno v english... etc. No hruza.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
sci fi da best!
hehehe Xena bola nahodou pecka :ikonka57:  :ikonka57:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
kurnik, LoTR,Pratchett a spol. v skolskej/domacej/mestskej kniznici ?? to sa vam zilo jak v bavlnke...ja som si musel kazdu fantasy knihu krvou zaplatit  :cry:


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun