HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 235 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Finrod Elensar napísal:
Na stuzkovej sme asi kazdy boli svojim sposobom superstar. A po malom prisune vitaminov vo forme metanolovych a etanolovych zlucenin sme prespievali cely repertoar slovenskej poprockovej tvorby. :lol:


nechcem vrtat, ale po metanolovych vitaminoch mozes spievat akurat tak Raya Charelsa :P :lol: :lol:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Naposledy upravil Aldebaran dňa Ne. 16. Jan 2005, 17:05, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Aldebaran napísal:
Finrod Elensar napísal:
Na stuzkovej sme asi kazdy boli svojim sposobom superstar. A po malom prisune vitaminov vo forme metanolovych a etanolovych zlucenin sme prespievali cely repertoar slovenskej poprockovej tvorby. :lol:


nechcem vrtat, ale po metanolovych vitaminoch mozes spievat akurat tak Raya Charelsa :P :lol:


alebo Stevieho Wondera..aj to len v tom lepsom pripade :lol:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Superstar? Pche SUPERKRAVINA

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nikdz som neovladal chemiu,ael si si isty,ze ste mali aj prisun metanolu??Kolko spoluziakov uz chodi s bielou palickou??

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja som tiez neni chemik, a este to pozrem v druhackom zosite. Etanol je to co mame na alkohole radi, a v dosledku metanolu ma alkohol tie neprijemne sprievodne javy. A prave metanol je sj pricinou otravy alkoholu.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
hmm..i dont know....ale ja som sa zaprisahaval ze to nebudem spievat (takych bolo viac) ale kto mal vediet ze to bude po polnoci :lol: ...tak neskoro

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Ja milujem Lacihooo...


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
V superstar sa ukazala 1 vec... ze nasi slovenski "hviezdny" spevaci nevedia vobec spievat... neviem kolki z vas poculi spievat nazivo napr. Haberu alebo Lucenica z poroty, ale ti 2ja vedia spievat asi tak, ze by sa nedostali ani do TOP50 podla mna.... je to strasne komercna, nahrab prachy zalezitost to ANO... ale aspon sa mohli zviditelnit niektore talenty, ktore na to maju, aby spievali (napr. Adam Durica ktory zaspieval pesnicku od IMT smile a podla mna ju zaspieval nazivo ovela lepsie nez ten, ten, ten... no neviem ako sa vola yay Tasler Ivko).... nie ako pomaly 90% slovenskych skupin, z ktorych nikto nevie spievat (nie zeby som ja vedel nejak extra spievat, ale aspon sa tak netvarim, ako vsetci slovenski spevaci)... tiez na 2. strane zasa nechapem, ako si niekto moze take skupiny/solistov kupovat a pocuvat ich.... no ale to je uz o inom....

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 22.01.2005
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Zilina

Neprítomný
no ja som si prave vdaka superstar uvedomila, ako mnohi znami spevaci ozaj dobre spievaju, napr. ked sa niektori adepti na superstar trapili pri spievani "vody, co ma drzi nad vodou" som si uvedomila, ako uzasne spieva jozo raz, a ze je to naozaj dar, ked vie niekto pekne spievat...

_________________
voda, co si tecie zivotom


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 12.01.2005
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Tak Lucenic co sa tyka spevu nic moc, resp. nema moc vytrenovany hlas a ani ta farba moc neoslovi, ale on sa tym ani netaji ,ze si nezaklada na tom ,ze je spevak. A co sa tyka Haberu ,tak neviem, ako je na tom v sucasnosti, ale za cias jeho slavy mal uzasny hlasovy prejav, spievat urcite vie a navyse mal aj velmi prijemnu farbu hlasu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No ja som to nemyslel tak, ze nikto zo slovenskych spevakov nevie spievat. (ne)menovany Jozo R. ten hej ale asi tak 75% (neviem presne nerobil som prieskum) je na tom horsie ako priblizne (80% +- 50% tiez bez podlozenych dokazov) zo SUPERSTAR.
A Haberu som pocul spievat nazivo (na zivo) [slovencina moja rodna] ale asi nazivo a nejak mu to vobec nejde...

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
No ono je rozdiel zaspievat nieco nazivo a pocut nieco z nahravky pretoze v sudiu sa da robit vela uprav...takze je mozne ze ten Habera moc spievat nevie :P

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No ved presne o tom pisem... :)

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 12.01.2005
Príspevky: 32
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
JAsne ,ze sa daju robit upravy, ale pokial to nie su vyslovene nejake drasticke zmeny, takspievat urcite musi vediet..to by potom mohol spievat uplne kazdy, leb ov studiu sa robia upravy :P . Ja so mho pocul parkrat nazivo, ale este zo zaciatku 90tych rokov a spieval velmi dobre.Teraz som ho nazivo nepocul ,tak to neviem posudit, ale ked niekto spieva nazivo ,tak moze byt kludne aj zachripnuty alebo mat problemy s hlasom, takze to nezaspieva tak dobre ,ako upravovanu nahravku zo studia, ale to nema nic s tym ,ze nevie spievat


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 102
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No dobre nechajme Haberu Haberom lebo toto je tema Super Star a nie PH (ci uz zasadite, neutralne alebo kysle) a teraz spievat nevie, za to rucim vlastnym zivotom... pocul som ho nazivo asi pred pol rokom (ja sice tiez nie, ale aspon nespievam verejne, len ked ma nikto nepocuje :))

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 235 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun