HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Mal by Annun Off Topic mazať?
Nie 33%  33%  [ 9 ]
Áno, ale po diskusii 37%  37%  [ 10 ]
Áno 30%  30%  [ 8 ]
Celkový počet hlasov : 27
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Annun napísal:
Ad Silwerbow: ak sa téma o írskom folku zmení na tému o folku slovenskom, je to veľká chyba. Pre štamgastov to totiž nepredstavuje problém (oni predsa vedia, že slovenských ľudovkách si skvelo podebatujú v téme "írsky folk"), no nikto nový to nevie. Takéto témy budú tu vždy splitnuté, v prípade nezmyselného odklonenia (teda takého, ktorý nebude podľa posúdenia modov vhodný na samostatný topic) budú premazané.

Akoze tak ti poviem, ono to v praxi nie je taky problem ako sa zda... Ja chodim na dost for, a ked mame napriklad topic NHL Shit, tak sa tam diskutuju aj MS, World Cup atd., vlastne vseobecne hokej, a nikomu to nevadi. A to je "trosku" vacsi thread na trosku vacsich forach. ;)

Ale ak to chces splitovat, tak to je v pohode. Ty si admin... Inak aj to je riesenie, a nie je zle, takze v pohode. V podstate mi ide len o to aby nebol mazany akykolvek OT (aj ked je relevantny a splitnutelny). :)

Citácia:
Upravovanie názvov tém sa mi nezdá celkom košér, ale fakt je, že niekedy sa to aplikovať dá veľmi dobre a pár krát som to tu už uplatnil (ide hlavne o témy, kde sa začínalo s niečím veľmi konkrétnym a postupne a prirodzene sa prešlo k niečomu širšiemu, ale príbuznému).

Podla mna to je v pohode, pokial to nie je nejaka totalna uprava (taka, ze to ani zakladatel temy nespozna :lol: ). Ale zalezi od toho, ako to prijme ten dotycny...

Citácia:
Inak, ako si si určite všimol, väčšinou sa ako moderátori snažíme najprv ľudí napomínať a až potom mazať. Výnimku tvorí len chat a nezmyselné, krátke príspevky (aka spam), tie sa mažú hneď (ale aj vtedy je autor väčšinou - záleží najmä od času - upozornený PMkou).

jj... Neber to ako nejaku velku kritiku, to len hovorim co by som riesil trosku inak, ale to neznamena, ze som nejak nespokojny s tym ako to robis. Ber to tak, ze to tu povazujem za najlepsie fora na Slovensku... :o

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow napísal:
Akoze tak ti poviem, ono to v praxi nie je taky problem ako sa zda... Ja chodim na dost for, a ked mame napriklad topic NHL Shit, tak sa tam diskutuju aj MS, World Cup atd., vlastne vseobecne hokej, a nikomu to nevadi. A to je "trosku" vacsi thread na trosku vacsich forach. ;)

Ono to záleží aj od času a od toho, ako veľmi sa to odkloní a či si to vôbec všimnem. :) Aj tu momentálne registrujem hneď niekoľko tém, ktoré sa odklonili, no zatiaľ nejako nemám chuť to splitnúť. Takže ono je to tak. Ja tiež nie som nejaké ortodoxné supermoderátorské monštrum. :)
Silverbow napísal:
jj... Neber to ako nejaku velku kritiku, to len hovorim co by som riesil trosku inak, ale to neznamena, ze som nejak nespokojny s tym ako to robis. Ber to tak, ze to tu povazujem za najlepsie fora na Slovensku... :o

Celkom výnimočne som to ako nejakú veľku kritiku ani nebral, všetko čo si povedal malo hlavu aj pätu, takže to bola príjemná debata. :) A veľká vďaka za takýto kompliment, snáď sme si to ani nezaslúžili... :ikonka18:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
annun je fakt ze toto fotum ma uroven...respect :ikonka19:

nemohlo by sa urobit tak ze keby to bol daky rozsiahlejsi OT tak by sa to presunulo do dakej specialnej miestnosti??

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 11.11.2004
Príspevky: 200
Body: 5
Bydlisko: Trenčín

Neprítomný
dnes som narazil na totok
http://svetfantazie.wz.cz/

mozno vas to zaujme :wink:

_________________
-Zrušte sáčky!!! - Slobodu gumeným medvedíkom !!!!-


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun