HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 9 ] 
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Chcem na chvilku pouzit hostinske forum .... dakujem.

Oznam sa tyka vytvorenia noveho fora pre aksie TnT - v okoli Kosic. Su tu viacery ktory tam chodia a kazdemu sa mi pisat nechce.

preto hlavna stranka

http://www.larp.sk

a forum

http://www.larp.sk/phpBB2/

a velka vdaka annunovi ktory mi toto nase sukromnejsie forum pomohol spojazdnit svojimi podla neho malymi pre mna vsak spravnymi radami.:ikonka19: :ikonka18:

vratko

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Unika mi zmysel toho fora, ked uz existuju fora (ohaldom LARPov) na http://www.slad.tolkien.sk kde je vsetko pokope, clovek nemusi klikat na xy stranok aby sa dozvedel co je nove. su tam spolu vsetky zanre, a teda s vacsim potencialom zaujat vacsie mnozstvo ludi, ktori sa do debat mozu zapojit.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Erkenbrand napísal:
Unika mi zmysel toho fora,

.. tebe stále niečo uniká... hlavne čo sa zmyslov týka.... :P

Tie fóra súú úplne skvelé, dobre sa tam bavím, na SLADe je nuda ako v krtinci!! SLAD je nudný, nikdy tam nikto nie je, kecá sa tam fakt len o veciach príliš vážncy na mňa a o veciach, ktorým buď nerozumiem, albeo ma ani veľmi nezaujímajú..

Na LARPe je fasa!! 8) Ja som sa tam už toľko narehotala... Možno ešte viac ako na Hostinci.. Inak prečítala som to ICQ Vendul a Vratko a takmer som spadla zo stoličky.. Vy ste šalenííííííííííí!!! :ikonka55: :ikonka55: :ikonka55: Strašné hlody.. Hahahaaaa!!

A stránke je dobrá... Teraz už aj moje oči sú OK z tej zlatej... :D

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No, práve to druhé slovo za "sladom" mi akosi prekáža, meno toho uja už zneužívajú na všetko, už len čakám na vlastnú vonavku s menom Tolki..., alebo náboje do kalašnikova s týmto menom, garantujúce nadludské účinky, alebo ešte na našom politickom nebi chýba strana s týmto menom! :!:
Asi toto je hlavný dovod, prečo budem radšej chodit na Vratkovu stránku...........

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.08.2004
Príspevky: 103
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Vincent: "tolkien" je nazov domeny, za ktoru ludia platia, preco by si mali platit za dalsiu?

_________________
"Lidé se mi svěřují. Rádi si se mnou povídají."


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
de Carabas napísal:
Vincent: "tolkien" je nazov domeny, za ktoru ludia platia, preco by si mali platit za dalsiu?

Lebo Tolkien nepísal o upíroch........? :P

Mne je tam lepšie ako na SLADe a aj ako na Tolkiene. Žiadne Kukučky, normálne PHP fórum, o ktorom viem, ako funguje.... A hlavne veci, ktoré ma zaujímajú. :) A je tam sranda! :P

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
ad erkenbrand - mas v istom zmysle pravdu...avsak v istom zasa nie. Larp nema ani suplovat ani nahradzat ani nic podobne na to co existuje....
je to iba miesocko kde si z chuti bez obmedzeni mozeme medzi sebou pokecat a sa vysalit. To by sme na ziadnom inom fore nemohli....pre to.
Za mnozstvo prispevkov ktore tam su by sa hocikde inde zniesla kritika a nebodaj este nejake protineviem ake nalady....tak je to free, nenutene, kazdy moze ovplyvnovat.....a je to hlavne pre TnT akcie....nema za ulohu rozoberat vyroby mecov (forum) na to je slad....ani nema za ulohu rozoberat pisanie poviedok....napr. na to je hostinec....ma sluzit na rozber akcii, pokec, salenie...hocico o akcii TnT. To by inde nebolo mozne. Aj ako mod som mal problem spravit to na slede prehladne, jedine admin to cez chlieviky dokaze....to som nevedel robit ako mod.....Miesali sme sa tam blava akcie a kosice akcie....na oznam na slade jedna tema staci....ale ked si bol na larpe.sk tak si si mohol vsimnut ze len k jednej akcii kolko vznika podtem a ako sa rozmnozuju....zmysel volny pokec s tym ze viem robit chlieviky a nie som na nikom zavisli....to je vsetko.Jasnejsie?

Tiez chcem este raz povedat ze dakujem za rady a pomoc od annuna aj za jeho respektovanie tohotok tu.....dikes.

A HLAVNE nikoho som nevolal ze pod nage alebo pod erkenbrand - iba som dal vediet ze je tu nove forum na stranke pre akciu TnT a kto ma zaujem o TnT akcie tam zavital.....zavitali tam aj iny ludia ktory nemali zaujem o pokec lebo maju 0 prispevkov ze? a mali zaujem o cosi ine mne nezname

ad nage - co sialeny kua.....relax nie? Inak s odstupom casu ked to citam tak niektore veci uz ani ja nechapem...

Ad tolkien - suhlasim s decom....naco platit milion domen....blbost...tolkien je iba nazov tak ako som ja vymyslel larp oni vymysleli tolkien.....proste nechceli stravit 100 rokov vymyslanim domeny tak zobrali co im je najblizsie a co ich v priebehu 5tich sekund napadlo a buch a islo sa dalej... :wink:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
nage napísal:
Žiadne Kukučky, ...


co su to kukucky v tomto ponimani?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Vratko: no ako cital som to forum.. suhlasim ze su to debaty na salenie.. v podstate veci o ktorych sa kazdy tyzden bavia ludia v Cvc. a ked s tym suhlasis ze je to take nevazne, ze sa tam nepreberaju nejake akadmicke veci tak v poho :)
v podstate sa tam prebera Vampire do uplnej hlbky.

ja Ta neobvynujem ze si tam niekoho volal nevolal. to ze na to robis reklamu je samozrejme.

draha NAGE: mne na rozdiel od Teba ma aspon co unikat :)

PS: a ked nemas inteligencni potencial na akademicke debaty ale chces sa "salit" tak chodievaj castejsie na chaty (net) a icq.

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun