HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 54 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja len jednu otazku..byva ta stranka nejak aktualizovana? Pripadne by jej mozno neuskodila nejaka sekcia Novinky alebo aspon Last Update :)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
woaah -ta uvodna lampa je tak skvela!!!!
a inak na mna ta stranka posobi celkom temne a hlavne ked ju citam citim sa ako voyeur

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Ja len jednu otazku..byva ta stranka nejak aktualizovana? Pripadne by jej mozno neuskodila nejaka sekcia Novinky alebo aspon Last Update :)

Aktualizovaná je, ale ako tam píšem v úvode:
Citácia:
Nechápte to ako blog a neočakávajte tu novinky každý druhý deň. Chápte to skôr ako dokonalo uhrabanú budhistickú štrkovú záhradu, kde sa nové vzory objavujú len veľmi pomaly, nenásilne a potichu.

V skratke, raz za čas tam niečo pribudne (od jej vzniku to je myslím jedna nová poviedka a nejaká tá fotka), ale nejako to nevytrubujem.

Možno ak by to nejakým zázrakom prerástlo z malej útulnej stránky o mne pre mojich známych na niečo viac, tak by som tam sekciu noviniek pridal (aj keď netuším, ako by som ju tam zakomponoval, aby nerušila), no zatiaľ neplánujem.

Nie je to "user-friendly" stránka. Ani ja nie som. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No, tak som dnes zistil, že sa po všetkom tom vysávaní a utieraní prachu nudím, tak som na Tanec v tichu pridal sekciu noviniek.

A zopár nových fotiek, na ktorých sú dokonca aj ľudia (dlho som nejaké portréty zverejňovať nechcel, ale teraz som si povedal, wtf, tak sú tam :) ).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No zaujimave, ze ja tam ziadne novinky nevidim :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
No zaujimave, ze ja tam ziadne novinky nevidim :roll:

Mne sa zda ze tam pribudla Zuza a Mama, ale mozno tam boli aj predtym ... :?

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
No zaujimave, ze ja tam ziadne novinky nevidim :roll:

Mali sa ti zobraziť v popup okne pri prvej návšteve stránky (len raz, potom ti znova vyskočia až keď pribudne znova niečo nové). Keby že sa to tebe neotvorilo, daj vedieť, zrejme som tam niečo došahal (aj keď mne to funguje).
Finrod napísal:
Mne sa zda ze tam pribudla Zuza a Mama, ale mozno tam boli aj predtym ...

Nových je šesť posledných fotiek.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Pi. 25. Mar 2005, 17:10, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.11.2004
Príspevky: 80
Body: 5
Bydlisko: BS-BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Annun: :ikonka19: :ikonka19: :ikonka19:
Vsetka cest, vazne. Krasne.

_________________
Pray for mercy from Puss... in boots.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mormegil napísal:
Annun: :ikonka19: :ikonka19: :ikonka19:
Vsetka cest, vazne. Krasne.

Ďakujem, ďakujem. :ikonka19:

Ale celkom vážne, omnoho viac by ma zaujímali tie konštruktívne kritické postrehy (a najmä tie kruto úprimné), hlavne čo sa fotiek týka (najlepšie od ľudí, čo do toho trochu vidia), ale potom aj ostatných vecí ohľadne stránky (cez texty až po dizajn).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Annun napísal:
Mali sa ti zobraziť v popup okne pri prvej návšteve stránky (len raz, potom ti znova vyskočia až keď pribudne znova niečo nové). Keby že sa to tebe neotvorilo, daj vedieť, zrejme som tam niečo došahal (aj keď mne to funguje).


Aha no ja mam pop up okna blokovane, tak to bude asi tym :P


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Aha no ja mam pop up okna blokovane, tak to bude asi tym :P

No, to by vskutku veľa vecí vysvetľovalo. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Annun napísal:
Mormegil napísal:
Annun: :ikonka19: :ikonka19: :ikonka19:
Vsetka cest, vazne. Krasne.

Ďakujem, ďakujem. :ikonka19:

Ale celkom vážne, omnoho viac by ma zaujímali tie konštruktívne kritické postrehy (a najmä tie kruto úprimné), hlavne čo sa fotiek týka (najlepšie od ľudí, čo do toho trochu vidia), ale potom aj ostatných vecí ohľadne stránky (cez texty až po dizajn).


Mnoo co chces pocut, te fotky su fajn, ale vies fotky na pocitaci stracuju umelecku hodnotu, a fotky fotene digitalom toboz. Nebudem pisat preco, ty to urcite vies (ako clovek co vola svoj stativ Jozef, bude vediet o fotografoni nieco) a ostatnim to moze byt jedno. Bez urazky. A co ti mozem povedat na fotku Mami, babky alebo priatelok (inac smutna babka ma dost zaujala, te flase v pozadi, ... )
Dizajn je vyborny, vidno ze toho sa rozumies dost, Adminstrator. Tvoje spisovatelske dielka som este nepresiel vsetky, takze nemozem posudit ...

Mimochodom nie som vyštudovaný odborník, ale pár mojich priatelov sú amatérsky fotografi, obcas s nimi chodim na zatahy, dokonca moj profak fyziky je maniak, takze na hodinach optiky nam to priblizil az az. Programovanie studujem a bavi ma takze tak. A spisovatelsky kritik tez niesom. Pochybujem, že tu na hostinci je niekto profi kritik, ak by bol, už by ti sfukol sviece, myslim. A mas to naozaj dobre, takze sa necuduj ze ti nikdo neofrflal .

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
No ja som si tú tvoju stránku vyhľadal už skôr a čítal som si tam práve tie básne... a musím povedať, že sú také ako som čakal už podľa tvojích sekciových popiskov v hostinci... SÚ SKVELÉ... (ja sa pokúšam tiež niečo tvoriť, ale pred tebou směkám :))

Ale aby nebolo len chváli, tak mne sa ten designe až tak nepáči... asi to je tou ťažšou atmosférou... alebo tou dezorientovanosťou, ale mne to akosi nesadlo (ja proste mám rad vo všetkom poriadok :)). Na druhú stranu viem, že to bol úmysel, ako v úvode píšeš, takže to vlastne nie je chyba.

Tie fotky sú ozaj pekné (čisto laický názor, čisto pocitový :)).

Inak ťa musím pochváliť za skvelé využitie CSS "pozícioningu" 8) pohral si sa s tým teda fakt poriadne, ani môj FFIIENNO test (FireFox, Internet Explorer, Netcape Navigator, Opera) s ničím nepohol... čiže vzdávam hold...

A chybičky (čisto podpichovačne):
- mňe osobne vadí, že v básnach nie je hore ani dole nejaký voľný pristor... ak je báseň dlhšia, tak je to placnuté úplne po spodok...
- z básne sa nedá vrátiť spať (jedine talčítkom back... ja teda používam backspace, ale ja len tak)

Inak príjemná a originálna stránka s veľmi prijemnými básňami... (ešte chvíľu a budem sa citíť ako gay... čiže končím)

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Annun napísal:
Nightfall napísal:
Aha no ja mam pop up okna blokovane, tak to bude asi tym :P

No, to by vskutku veľa vecí vysvetľovalo. :)


Inak Firefox je defaultne nastavený, aby blokoval okná.
1. Napíše, že okno zablokoval a až tam si môžeš nastaviť, že nech ho na tejto adrese neblokuje...
2. Lenže okno už nezobrazí... jedine ak dám refresh...
3. Tým pádom sa mi update už neobjaví... (lebo sa má objaviť len raz)

...Síce odteraz už mi to blokovať nebude... ale niekto, kto nevie nastavovať FF môže o tvoje news-okno príjsť, resp. ja som nechápal čo mi FF napísal, že zavrel... a keď som dal refresh tak už nič nezobrazilo... až tu som sa dozvedel wo co go...

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Finrod Elensar napísal:
Pochybujem, že tu na hostinci je niekto profi kritik, ak by bol, už by ti sfukol sviece, myslim.

To je mi jasné, ono ale bez toho, aby ťa raz za čas niekto poriadne nesprdol, sa nedá pohnúť ďalej. To je aj jeden z dôvodov, prečo som ja taká sviňa, keď kritizujem iných. Mám tendenciu si myslieť, že to je pre ich dobro. :) Takže kľudne kydajte hnoj mojim smerom, mne to pomáha napredovať! (v ústrety svetlým zajtrajškom, atď. :) )
Saiffer napísal:
Ale aby nebolo len chváli, tak mne sa ten designe až tak nepáči... asi to je tou ťažšou atmosférou... alebo tou dezorientovanosťou, ale mne to akosi nesadlo (ja proste mám rad vo všetkom poriadok :)). Na druhú stranu viem, že to bol úmysel, ako v úvode píšeš, takže to vlastne nie je chyba.

Saiffer napísal:
Inak ťa musím pochváliť za skvelé využitie CSS "pozícioningu" 8) pohral si sa s tým teda fakt poriadne, ani môj FFIIENNO test (FireFox, Internet Explorer, Netcape Navigator, Opera) s ničím nepohol... čiže vzdávam hold...

Toto vyplýva trochu jedno z druhého. Tá stránka totiž vznikla z časti aj ako experiment s CSSkom, kde som si dal na začiatku jasnú podmienku, aby bol zdroják vždy ten istý (až na nejaký ten pokec) a menil sa len css súbor, pričom bude mať každá sekcia diametrálne odlišný dizajn (slovko "diametrálne" treba brať relatívne :) ). To je jeden z dôvodov, prečo je to tam také chaotické.
Saiffer napísal:
A chybičky (čisto podpichovačne):
- mňe osobne vadí, že v básnach nie je hore ani dole nejaký voľný pristor... ak je báseň dlhšia, tak je to placnuté úplne po spodok...
- z básne sa nedá vrátiť spať (jedine talčítkom back... ja teda používam backspace, ale ja len tak)

Ad. 1 - nerád zbytočne predlžujem stránky, ak k tomu nemám nejaký rozumný dizajnový, či obsahový dôvod. Niektorí ľudia sú z toho potom totiž zmätení a majú tendenciu hľadať veci aj tam, kde už žiadne nie sú. :)
Ad. 2 - zámerne som sa vyhýbal všetkému, čo zaváňa JavaScriptom (aj keď pri tom novom popupe som sa nevyhol :) ), ale dôvod, prečo som tam nedal "tvrdú" linku späť vlastne nemám... nie sú nikde, ani v poviedkach, ani v básňach, ale bol by dobrý nápad ich dam streliť. Point taken.
Saiffer napísal:
Inak Firefox je defaultne nastavený, aby blokoval okná.
1. Napíše, že okno zablokoval a až tam si môžeš nastaviť, že nech ho na tejto adrese neblokuje...
2. Lenže okno už nezobrazí... jedine ak dám refresh...
3. Tým pádom sa mi update už neobjaví... (lebo sa má objaviť len raz)

...Síce odteraz už mi to blokovať nebude... ale niekto, kto nevie nastavovať FF môže o tvoje news-okno príjsť, resp. ja som nechápal čo mi FF napísal, že zavrel... a keď som dal refresh tak už nič nezobrazilo... až tu som sa dozvedel wo co go...

Ja som na svojom Firefoxe závislý, no popup blocker som vypol ako prvú vec po inštalácii. :) A tak som si povedal, keď už o to niekto príde prvý krát a vypne blockera, pri najbližšej novinke mu to už vyhodí ok (a moźno ani nepríde na to, že minule o niečo prišiel :) ). Beriem to ako nutné zlo, neexistuje žiaden spôsob, ako ošetriť popup blockery a novinky nechcem zakomponovať do samotnej stránky z dizajnových dôvodov-

A vďaka za komentár k celej veci!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 54 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun