HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 113 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Warrior napísal:
1:tvoj nazor nieje vox populi ktory si to žiada...
2:sem nie, do sukromnych stolov hej
3:ista tema o deviaciach v keksoch.. patri na annun?
4:nekedy je fajn vyhoveť poddanym


1. Ja sa do role tribuna ludu nestaviam. Ani nevystupujem z pozicie moderatora ani nic ine..len vyjadrujem svoj nazor.
2. Pod slovom sem som myslel cely Hostinec
3. Podla mna nie.
4. A niekedy je zas lepsie im nevyhoviet.


1:hej... a mi vyjadrujeme svoj... ale ty maš vačšiu moc než mi...
2:to je velmi nebezpečne myslenie
3:a predsa existuje
4:vtedy prichadza k spoločenskym javom ako občianska neposlušnosť, revolucia alebo mamfpičizmus

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
viem si zivo predstavit, ze napriklad taky zrudi si bude odteraz zakladat vsetky temy v 18+ sekci, aby sa tam nedostal elune. Detsky pristup, ale myslim ze realny (ak ne, kludne ma spicujte  :wink: )

btw stale ste nepochopili (podaktori) ze ja nie som vobec ukrivdeny ze sa chcete pred nami zamknut, to ne. Len sa obavam ze zakape ten zvysok...

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Citácia:
1:tvoj nazor nieje vox populi ktory si to žiada...


Ehm, kto menovite tvori vox populi okrem teba, drahy Warrior? ;-) (Corvus, prirodzene)
----------------------------------------------

Ale nic to, slyste slova O Velkeho, jenz Prehovoril(tm).

Annun sa vyjadril, ze to vidi takto:
1. bud rozsirte Keksy a matky pre dalsich ludi (a pripadne veci, ktore maju byt neverejne, si predtym pomazte).
2. alebo sa zalozi novy stol a Keksy a matky zhynu.

V oboch pripadoch Hostinsky riekol, ze je zbytocne mat dva sukromne stoly. Inak v sukromnom stole nevidi principialny problem.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
ja to vidim tak, ze by bolo dobre, keby rozhodol annun a basta. Ked chcete mat stol majte si ho, uvidime kto mal pravdu (som uprimne zvedavy)

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Gurthnar napísal:
viem si zivo predstavit, ze napriklad taky zrudi si bude odteraz zakladat vsetky temy v 18+ sekci, aby sa tam nedostal elune. Detsky pristup, ale myslim ze realny (ak ne, kludne ma spicujte  :wink: )


v tom sa hlboko myliš... mne elune minimalne vadi... mam rad ked si možem z neho utahovať a tak, čiže to neprichadza v uvahu. všeobecne si myslim, že zakladam malo tem
niesom haklivy na to,kto mi do tem chodi

alef0 napísal:
Ehm, kto menovite tvori vox populi okrem teba, drahy Warrior? ;-) (Corvus, prirodzene)
----------------------------------------------
Ale nic to, slyste slova O Velkeho, jenz Prehovoril(tm).

Annun sa vyjadril, ze to vidi takto:
1. bud rozsirte Keksy a matky pre dalsich ludi (a pripadne veci, ktore maju byt neverejne, si predtym pomazte).
2. alebo sa zalozi novy stol a Keksy a matky zhynu.

V oboch pripadoch Hostinsky riekol, ze je zbytocne mat dva sukromne stoly. Inak v sukromnom stole nevidi principialny problem.


myslim že ja stačim ako vox populi, lebo tak či tak sa ti 9/10 hodstincovych nevyjadria k ničomu a kebysi sa ich spytal či chcu zajtra zomreť, tak len budu mlčky kukať jak banda lumíkov a počkaju na niekoho kto ich povedie k utesu.

v podstate by som si dovolil podotknuť, že dva sukromne stoly existuju. dokonca TRI existuju ak sa nič od posledňa nezmenilo...

ak sa ma udiať vec č 1: navrhujem brutalne premazať... kedže to robi gogo a ta ma brutalne fpi*i, dalo by sa rozmyšlať nad prenesenim zodpovednosti na niekoho kto nema až tak fpi*i

vec č2. bude myslim nešťastna, lebo hoc kekse chytaju nejaku spavu nemoc, vždy to su kekse a mam ich rad...

hostinsky je môj človek :annun:

Gurthnar napísal:
ja to vidim tak, ze by bolo dobre, keby rozhodol annun a basta. Ked chcete mat stol majte si ho, uvidime kto mal pravdu (som uprimne zvedavy)

kiež by si sa vyjadroval aj k inym temam než len osud hostinca

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Citácia:
v podstate by som si dovolil podotknuť, že dva sukromne stoly existuju. dokonca TRI existuju ak sa nič od posledňa nezmenilo...


Osobne viem o stole pre moderatorov (zrejme netreba objasnovat ucel), Keksoch a matkach (sukromny) a stole pre organizaciu OpenGamingu na SlavCon (ucel splnil - bude zruseny).

---------------

Bez ohladu na to, ake riesenie navrhujete? (locknutie keksov / zmazanie keksov / rozsirenie keksov?)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
nemožem sa vyjadriť ku keksom sam

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Warrior napísal:
Gurthnar napísal:
ja to vidim tak, ze by bolo dobre, keby rozhodol annun a basta. Ked chcete mat stol majte si ho, uvidime kto mal pravdu (som uprimne zvedavy)

kiež by si sa vyjadroval aj k inym temam než len osud hostinca

vyjadrujem sa tam, kde si myslim, ze mam co povedat (vacsinou). Tych 260 prispevkov mi nepribudlo samo od seba vies?
Problem je v tom, ze su tu ludia jak ty, co su online vacsinu dna a okamzite vytazia kazdu temu. Keby som vsade pisal len s kym suhlasim, hned by som mal dvakrat viacej prispevkov

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
tak sa teš z 18+ stolu...

nebudem ťažiť každu inu temu...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 30.08.2005
Príspevky: 298
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
omg ja sa nestazujem ze tazis kazdu temu, len odpovedam na tvoj predchadzajuci prispevok  :roll:
tj objasnujem preco sa ti moze zdat ze sa nevyjadrujem k nicomu okrem osudu hostinca

_________________
Zlato - hospodyni, stříbro - sluhovi, měďáky - všelijakým řemeselníkům.
"Ovšem," odsekl baron a narazil si přilbici, "ale chladné železo vládne nám všem."


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
alef-- co tak stol o zbierke?  :wink:

ja osobne ako som povedala v keksoch som proti ich zruseniu, ale prizvat dalsich ludi sa mi tiez moc nelubi..nemam proti vam nist, drahi priatelia, ale kekse su na nieco urce e a nechcela by som aby sa to tam zmenilo a zvrhlo....mozno by im to pridalo k akcnosti, lebo je fakt ze teraz tam sice vela zivota nie je ale su doby ked je a ked sa tam pridaju ludia, ktorych /berem to z mojej strany/ bud nepoznam alebo by som tam neodhlasovala, tak by som do keksov prestala napr. uplne prispievat....

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Tak, ja som zvedavý, ako táto debata dopadne....
Ja ako rak, som spokojný s tým, ako to je..., ale čo ja mám čo povedat, všakže..., takže, ako som povedal, som zvedavý na další vývoj....

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ad 1 warrior sa neobuvaj do mna
ad 2 warrior sa neodvolavaj na keksiky a matky
ad 3 keksiky a matky nikdy neboli urcene ako seriozna tema a mam dojem ze ked tam chodim a zacnem mazat tak jeden warrior stale pinda ze som mazala
ad 4 niekolko veci v ktorych suhlasim s Nightfallom ... ano hostinec je o SF a F a ano zaroven suhlasim s neviemkym ze sme tu uz aj tak trochu komunita ale pripada mi zaroven hlupe keby som ako uplne new registrovana musel adokazovat svoj vek niekomu a ad 2 keby sa stalo to ze seci budu v skrytej sekcii 18 + a znizi sa tym ..mozno..prispievanie do tem suvisiacich so SF and F...
ad 5 budem uprimna ale warrior skus hadat co ma velky podiel na tom ze uz sem aj ja nerada chodim

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
GoGoYubari napísal:
ad 1 warrior sa neobuvaj do mna
ad 2 warrior sa neodvolavaj na keksiky a matky
ad 3 keksiky a matky nikdy neboli urcene ako seriozna tema a mam dojem ze ked tam chodim a zacnem mazat tak jeden warrior stale pinda ze som mazala
ad 4 niekolko veci v ktorych suhlasim s Nightfallom ... ano hostinec je o SF a F a ano zaroven suhlasim s neviemkym ze sme tu uz aj tak trochu komunita ale pripada mi zaroven hlupe keby som ako uplne new registrovana musel adokazovat svoj vek niekomu a ad 2 keby sa stalo to ze seci budu v skrytej sekcii 18 + a znizi sa tym ..mozno..prispievanie do tem suvisiacich so SF and F...
ad 5 budem uprimna ale warrior skus hadat co ma velky podiel na tom ze uz sem aj ja nerada chodim


ad1: FOf paranoia much?
ad2: FOf paranoia much?
ad3: možeš mazať a myslim že by si mala :) ale inak FOf paranoia much?
ad4: vcelku suhlas
ad5: ty?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
GoGoYubari napísal:
ano hostinec je o SF a F a ano zaroven suhlasim s neviemkym ze sme tu uz aj tak trochu komunita ale pripada mi zaroven hlupe keby som ako uplne new registrovana musel adokazovat svoj vek niekomu a ad 2 keby sa stalo to ze seci budu v skrytej sekcii 18 + a znizi sa tym ..mozno..prispievanie do tem suvisiacich so SF and F...


Ano. Na tom, ze sa tu vytvorila urcita komunita ludi, neni nic zle. Je fajn, ze sa stretavate a bavite sa aj o inych veciach ako SF&F, ale nemali by ste zabudat, ze prioritnym cielom Hostinca je fantastika a bolo by fajn keby to tak aj zostalo.
A prave vytvorenie sukromnej (18+) diskusie by bolo podla mna zmenou k horsiemu z dvoch dovodov:

1. Hostinec by sa o dalsi kus vzdialil od SF&F a viac by sa priblizil vseobecnemu (Pokec-like) diskusnemu serveru (lebo nehovorte mi, ze tie sukromne fora budu sluzit na debaty o trpaslikoch a ich sexualite)
2. Bol by to krok smerom k este vacsiemu elitarstvu a uzavretiu sa hostinskej komunity a tym padom tazsej pristupnosti pre novych hosti (co by sice niektori sice mozno uvitali, ale pochybujem, ze je to v zaujme Hostinca ako takeho)

Takze preto som ja osobne proti vytvaraniu nejakych novych privatnych stolov.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 113 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun