HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 17 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Každý má oponenta, ktorého celkom úplne neznáša. :) Aký je ten váš a prečo?

Osobne nemôžem vystáť balíky založené na landodeštrukcii. Je to hlavne spôsobené tým, že proti nej, ak jej to príde, mi nie je ani len povolené niečo zahrať, čo je značne frustrujúce. Proste tam sedím ako pako, pozerám na plnú ruku nehrateľných kariet a zúfalo sa modlím, aby mi prišiel land. A to nie je podľa mňa bohvie aká zábava.

A celkom nerád hrám aj proti bláznivým, neinteraktívnym kombo deckom.

Inak znášam asi skoro všetko, dokonca mi nevadí ani rušenie, či typické čierne, či čierno - biele kontroly. Tie druhé chápem ako výzvu, lebo je pre mňa vždy skvelý pocit umlátiť čierny kontrol po hlave zelenými príšerami. :)

Nemám problém prehrať s dobre postaveným deckom po zábavnej hre, ak dostanem možnosť aj nejako do hry zasiahnuť. Frustrovaný som len vtedy, ak tú možnosť nedostanem (alebo ak ešte ja robím blbé chyby, ale to už je na inú debatu).

Čo sa týka oponentov ako takých, dosť ma dokáže iritovať arogantné vystupovanie a snáď ešte typ oponenta, ktorý vytiahne deck ako stvorený na umlátenie toho môjho a po rýchlej výhre sa tvári ako majster sveta. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nenavidim hlavne reanimacky, ked mi super v druhom kole vylozi na stol 6/6 angela s first strike, haste a vigilance. Ale inac je mi to v podstate jedno. jo este nenavidim protecku, hlavne ak mam malo destroy enchant v baliku.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja tiez neznasam karty,na ktorych je napisane destroy target land :evil: :evil: :evil:

a super...najlepsie je to taky,ktory sa po zniceni nejakej 8/8 prisery zasmeje a hra dalej a nenadava a nehorekuje

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.01.2005
Príspevky: 28
Body: 5
Bydlisko: Dolná Mariková, Olomouc

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shadow k tomu anjelikovi si zabudol, za ma prevenciu pred cervenou a ciernou. Az to mi na nom skutocne vadi :evil:
Inak strasne nerad hram proti kontrolom... Mam fritku postavenu pevazne na kuzlach a ked vidim 15 kantrov za hru, tak ma to vie pekne rozhodit...
Nemam rad, ked to super berie az prehnane vazne...To potom hra straca zmysel...

_________________
Nepropadejte panice!!!!!


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Opponenta menovat nebudem, ale stale place, ze zdrzujem (jednoznacne), ze mam luck a ze mu nic nejde... ale to, ze v zachvate svojej geniality 20 kol po sebe mina vsetku manu na aktivovanie jedneho genju, ktore mu hned tapnem Floodbringerom (ktorym ho popri tom ukusem na smrt) mu nevadi... :roll:

Pokial ide o decky, z hladiska mechaniky decku nemam rad landdestrukciu (rovnake dovody ako Annun). Z hladisk inych nemam rad netdecky, hlavne affinitu a tooth (player skill required: 0); a potom decky, co stoja nehorazne vela penazi v kombinacii s hracmi, ktori povazuju vitazstvo takehoto decku na budget rogue deckom co stoji 20-krat menej za svetoborny uspech. :roll:

/rant

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja osobne nemam rad artefaktove (prevazne fifth dawn decky) v spojeni s vlastnostami ako sunburst atd kde clovek hodinu caka kym super preratava vsetky charge countery

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dominator: sveta pravda.......

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Já nemám rád Annunův modrý kontrol :)


Hore
 Profil  

Rytier
Obrázok používateľa

Založený: 17.03.2005
Príspevky: 361
Body: 5
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No a ja nemam rad MOj Protection BW  .....    pretoze sa vacsinou po min.10 kole super temer nedostane k utoku hocicim......

_________________
We do not decide , how long we live on this world.
We only decide , what we do with the time given to us.


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 103
Body: 5
Bydlisko: Nová Dubnica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Totalne svinstvo je poradny discard - nezumi short fang, wrench mind, blacmail, duress - hram , nervaci sa nehorazne :)

Proti tej fritke co sa spominala v temem ako na fritku co sa tyka bielych : Worship a silver knight pripadne hocico a lightning greavesy
- ivory mask
- aegis of honor

Toto ak nahodite tak sa moze rozlozit na uhliky - pripadne pulse of the fields a az potom  :P

_________________
Dzieci Dažboga i vnuky Swaroga


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
moji sucastny protihraci nenavidia moje arresty a pacifizmi ktohovie preco?

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm takze teraz neznasam ferie decky a toho ferie championa co tapne vsetku mannu a ma flash a neviem co to este robi. A ked oponent pouziva deck ktory vymyslel a prezentoval niekto na turnaji a vsetci sa po nom opicia ved magic ma takmer neomedzene moznosti len ich objavit :D a nemam rad goblinov a fritku....chvalabohu som sa snou uz dlho nestretol

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja tiež nemám rád counterspellovacia balíky, inak si viem poradiť so všetkým. Môj balík je postavený na tom, že do piateho kola sa ma každý opýta čím môj balík vlastne zabíja? Do vtedy sa len bránim, až potom to začnom točiť (vo velkom vyvražďovať vlastné príšery na čele s kokushom)

A najviac ma poteší keď porazím nejaký mighty balík len z mojim comoncovím for fun balíkom ktorý som posavil len preto, aby som si aj zahral a nie sa pachtil za víťazstvom.

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zistil som, že najviac neznášam Mill, lebo hrám 60-kartové balíčky, to je fakt rozdiel ako keby som mal nejaký 100+ deck s nejakým shuffle.

Spoiler! :
Obrázok

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nrazil si na?
Obrázok

lebo ja tiež už hej :(

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 17 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun