HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 14
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nič v zlom ale prečo sa bavíte o niečom čo nepoznáte. 8)
Začneme s tým že veci kt. tu popisujete sú buď RPG alebo storyteller game a tato debata bola akosi o kartovej hre .

_________________
" People say the world's going to Hell. They're wrong. Hell's come to the world and we're the thin red line. "


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sandmann: bola ale plynulo sa preslo na RPG :P

ty hras VtES?


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
Ano hram VtES a aj VtM a chodim na Vampire Larpy(a organizujem ich)


Hore
   

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 14
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To hore som bol akoze ja . Cloveka to nastve ked mu dojde na mail link ze tu odpovedaj a ono ho to neprihlasi. :?

_________________
" People say the world's going to Hell. They're wrong. Hell's come to the world and we're the thin red line. "


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sandmann:

a/ vies nieco blizsie o Requiem? lebo zo stranok White Wolfa moc mudry nie som :cry:

b/ da sa porovnat VtES s Masquerade (resp inym RPG Vampirom?) ja osobne som zatial hrali iba Masquerade ale uvazujem o kupe kariet..myslis ze to stoji za to skusit? :)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 14
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a> bohuzial o requiem toho vela zatial neviem kedze sa my este nedostalo pod ruky , ale odporucil by som ti pozriet stranky ruthan.wz.cz a tam sa niekoho na to opytat poslat mail a tak

b> no kedze si z dolneho kubina tak to pre teba asi nema zmysel iba ze by si nasiel este 3-4 takych blaznov kt,. by si to kupili tiez (tu je ten problem ze tato hra sa hra akosi len v kosiciach a v blave (aspon to blavaci tvrdia ale ja by som im neveril ... su to lamy) a v inych mestach akosi nieje clenska zakladna ). Ale ak takych ludi najdes tak ver ze sa to oplati (ja osobne to hram asi 6 rokov a bavi ma to viac ako MtG - ovela viac)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 14
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a este b> ano da sa to porovnat kedze karticky a VTM su takmer navlas rovnake ... co sa tyka klanov a disciplyn samozrejme

_________________
" People say the world's going to Hell. They're wrong. Hell's come to the world and we're the thin red line. "


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 04.04.2005
Príspevky: 7
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kartovy vampir je vynikajuca hra, najma ak sa vam zda ze karty (citaj: Magic) stoja vela penazi.  Vampir sa da uplne perfektne hrat s jednym startrom + zopar (3-4) boostrami. Startre totiz obsahuju dobre karty (asi ako keby v Magicu davali do startrov veci ako Cranial Extraction, Eternal Witness a podobne). Vacsina balickov je zlozena z commonov-uncommonov (rarity su navrhnute tak, aby si ich nikdy nepotreboval hrat vela).

Dolezitou vlastnostou hry je, ze je navrhnuta pre hranie 4och alebo 5tich hracov. Nepoznam nikoho kto by ju hraval do dvojice. To sa potom odraza na sposobe stavby balickov a aj samotnom hrani - ani najvacsi borec nedokaze hrat sam proti styrom hracom.

Ak je tu niekto z Bratislavy a chce si hru blizsie pozriet, staci ak niekedy vo stredu po piatej pride do herne Lich (na Stefanikovej). Hrava sa tam pravidelna liga a urcite tam stretnete niekoho kto vam vysvetli zakladne pravidla. A mozete si rovno kupit karty (jeden booster stoji iba 100 Sk).


Naposledy upravil matsu_hiroru dňa Št. 03. Aug 2006, 11:53, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sandmann napísal:
a> bohuzial o requiem toho vela zatial neviem kedze sa my este nedostalo pod ruky , ale odporucil by som ti pozriet stranky ruthan.wz.cz a tam sa niekoho na to opytat poslat mail a tak

b> no kedze si z dolneho kubina tak to pre teba asi nema zmysel iba ze by si nasiel este 3-4 takych blaznov kt,. by si to kupili tiez (tu je ten problem ze tato hra sa hra akosi len v kosiciach a v blave (aspon to blavaci tvrdia ale ja by som im neveril ... su to lamy) a v inych mestach akosi nieje clenska zakladna ).  Ale ak takych ludi najdes tak ver ze sa to oplati (ja osobne to hram asi 6 rokov a bavi ma to viac ako MtG - ovela viac)
          Prečo sme Lamy kukulík :?:


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 24 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun