HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 231 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Takže, dnes som mohol zistiť schopnosť jedného hráča.

Zamieril som na Klerikera a ukázalo sa, že má schopnosť každú noc zabiť jedného hráča.
Toto prehlásenie je dosť odvážny čin, no nebudem radšej klamať, lebo sa to obráti proti mne.

Dúfam, že ak náhodou prežije tento deň, nebude chcieť na mne uskutočniť pomstu. :ikonka06:

vina: Kleriker


No krasa, co sa o sebe este nedozviem. Ak by som kazdu noc mohol zabijat uz si mrtvola Specter asi od druheho dna :P

Popieram tvoje zistenie zlaty moj, nemozem kazdu noc zabijat. Mimochodom, ak by som aj mohol, co ak som neutral, zabijes len tak neutrala, pritom sam nim si? Zaujimave

No k veci, je nas 12, pri pocte 22 je piratov odhadovo 6 +/-. Cize Elune je mrtvy, ostalo ich 5. Cize ak dnes nezabijeme pirata, tak vyhrali hru, ak sa k nim neutrali pripoja. Cize pre Spectera nie je nic lepsie ako rychlo podhodit nevinneho, aby mal iste vitazstvo s piratmi. :)  Mam rad jednoduche riesenia.

Cize ak dnes neumrie neutral aelbo pirat, je mi luto, je koniec. Takze istota je Specter nie ja :lol:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa Ne. 27. Jan 2008, 16:17, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Specter napísal:
Takže, dnes som mohol zistiť schopnosť jedného hráča.

Zamieril som na Klerikera a ukázalo sa, že má schopnosť každú noc zabiť jedného hráča.
Toto prehlásenie je dosť odvážny čin, no nebudem radšej klamať, lebo sa to obráti proti mne.

Dúfam, že ak náhodou prežije tento deň, nebude chcieť na mne uskutočniť pomstu. :ikonka06:

vina: Kleriker


No krasa, co sa o sebe este nedozviem. Ak by som kazdu noc mohol zabijat uz si mrtvola Specter asi od druheho dna :P

tak teda naznacujes ze si neutral???? a aku mas schopnost ked nemas schopnost zabijat , pricom to nemusi byt nic zle ako podotykam aj som mala minule schopnost zabijat a bola som kladas
Popieram tvoje zistenie zlaty moj, nemozem kazdu noc zabijat. Mimochodom, ak by som aj mohol, co ak som neutral, zabijes len tak neutrala, pritom sam nim si? Zaujimave

No k veci, je nas 12, pri pocte 22 je piratov odhadovo 6 +/-. Cize Elune je mrtvy, ostalo ich 5. Cize ak dnes nezabijeme pirata, tak vyhrali hru, ak sa k nim neutrali pripoja. Cize pre Spectera nie je nic lepsie ako rychlo podhodit nevinneho, aby mal iste vitazstvo s piratmi. :)  Mam rad jednoduche riesenia.



no takze naznacujes ze si neutral??? , a aku mas teda schopnost ked nemas schopnost zabijat??? , inak to nemusi znamenat nic zle i ja som mala minule schopnost vrazdit a bola som dobra

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Naposledy upravil JuK-i dňa Ne. 27. Jan 2008, 16:21, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
JuK-i napísal:
a alefo by mohol napisat kolko nas este je kolko je potreba na vrazdu a tak :lol:

eh nevsimla so si to


* Alef Nula! Sa zjavilo na nebesiach. *


ano alefko0 ja uz sa vazne budem snazit byt dobra

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chcelo byt nieco povedane predoslym prispevkom, Juki? :)

EDIT: uz neplati


Naposledy upravil Baelara dňa Ne. 27. Jan 2008, 16:27, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Specter preco si sa zameral na Klerikera? To len tka otazka od boku, ale...

Pretože mal výhodnú pozíciu. Nik na neho skoro počas celej hry neútočil a on iba tlačil na iných hráčov. Ďalej som mal s ním spor aj ja osobne, tak mi prišlo fajn preklepnúť práve jeho.

Kleriker - hej, je možné, že si neutrál a v tom prípade budem rád ak ma v noci nezabiješ. :)


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Chcelo byt nieco povedane predoslym prispevkom, Juki? :)

ano , ano nieco sa stalo uz je to tam

a specter  ku komu patris si spaniel ci francuz??

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No povedal by som asi takto, moj prepocet je myslim celkom jasny. Dnes je nutne zabit na isto niekoho z druheho brehu, takze tak.

nie je to pomsta, ael dnes Specter ak chcete, zajtra i ja pokojne, cez noc ma mozete preklepnut vsetkym cim chcete a zistit, ci klamem ci nie. Ale Specterovi verit, no ved poznam istu osobu,co na to uz doplatila, minutu ticha za Annuna, ktroeho Specter sundal prakticky.

Nevraviac o tom,ze sam Specter si je isty ze ho mafia neda, cize veri v to, ze vyhra s jednou alebo druhou stranou,navyse uz ho nechcel ik dlho zabit. Vyhodnejsie je len cusat a nelakat pozornost,lebo ak som pirat, v noci umrie, lebo ostatny to budu povazovat za ohrozenie. Cize preco by vychadzal s tymto tvrdenim,ak nie preto, ze chce instant victory?:)

Specter nebude ani jedno ani druhe, lebo to nepriznal ked som sa na to pytal, bude odpadlik asi.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
ano alefko0 ja uz sa vazne budem snazit byt dobra
ja umreeeeeeeeeem  :ikonka42:  :ikonka42:  :ikonka42:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no dobre ale k veci ?? si neutal? aku mas schopnost?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
JuK-i napísal:
ano alefko0 ja uz sa vazne budem snazit byt dobra
ja umreeeeeeeeeem  :ikonka42:  :ikonka42:  :ikonka42:



jezis cerebro ja ta vazne nechapem ,co si tym chcel povedat


a ked uz sme pritom co si robil v noci? :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Cerebro napísal:
JuK-i napísal:
ano alefko0 ja uz sa vazne budem snazit byt dobra
ja umreeeeeeeeeem  :ikonka42:  :ikonka42:  :ikonka42:

a ked uz sme pritom co si robil v noci? :)
do tretej hral dotu, ulozil sa spat, o tristvrte na dvanast som vstal... ;)
a na forach som noc prespal v kajute, chrapajuc, az sa lod otriasala (Vincik by vedel, o com hovorim, ma nato aj liek... :-D)
edit: mal

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Ne. 27. Jan 2008, 16:30, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak zabijete mňa (neutrál priklonený k dobrej strane) a pravdepodobne zomrú v noci ďalší dvaja nevinní, ostane vás 9 a z toho budú 5 +/- mafia. Takže vyhrali.

Ak zabijete Klerikera (pirát/neutrál, ktorý každú noc zabíja), tak sú dve možnosti.
1. je neutrál - v noci zomrie iba jeden človek.
2. je pirát - zajtra budú iba 4 +/-

JuK-i - To nemá nič spoločné s hrou. Ale ak ťa to tak veľmi poteší - dobre, dajme tomu, že som býval vo Francúzsku.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No Juki, som nevinny ,ale mam istu specialnu schopnost, to priznavam. Viem cez den obvinovat ludi a dvat im hlas na popravu. :P  Vravim ti, Specter s ama he zbavit,lebo jednak ho ja chem zabit uz dlho a navyse potrebuju sa zbavit rychlo nepirata a neneutrala. Musia ist na istotu,lebo uz je vela piratov a uz len nahodne je velka sanca trafit sa.

No a navyse, chcel by som zabit Spectera, keby som bol pirat? Ved ja uz tri dni mu davam skoro hlas a vkuse ma prehlasuju inde a sa odpajam potom,lebo som tam sam pomalicky. To nema logiku, lebo casto na pekac siel nevinny, nebol by som radsej v prvej rade tych, co chcu zabit nevinneho, ale ja chem Spectera,??

Specter je asi taky kladas ako ja moslim....Polisov zabijaju, aby si zadokm zachrnaili,naozaj neutrali na strane dobra :P

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa Ne. 27. Jan 2008, 16:33, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro ty si bol s vincikom a nevidel si co ho zabilo ???? neverim ti ani pol slova


takze si agent francuzka??

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Cerebro ty si bol s vincikom a nevidel si co ho zabilo????
loooooooooool  :ikonka42:  :ikonka42:  :ikonka42:  :ikonka42: to som narazal na prvu Silvestrovsku chatu.... :-D tam som chrapal, az sa chata otriasala... :-) ale Vinco tam nasiel liek nato... pozri toto

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 231 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun